Mountfield HK – Letňany 4:1 (kon.) | HC Plzeň – HC Litvínov 4:5 (kon.) | Tábor – Liberec 3:4 (kon.)
Sparta – Č. Budějovice 6:3 (kon.) | Vsetín – HK MD Šumperk 2:4 (kon.) | Vítkovice – Havířov 5:2 (kon.)
Poruba – Warriors Brno 2:1 (po pr.) | Pardubice – Kometa Brno 3:4 (kon.) | Kladno – Ústí n/L 4:5 (kon.)

59:30
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Podešva – 2 min., faul kolenem).

51:12
    Zlín právě vstřelil branku!
    Za tento zákrok se domácí brankář asi moc nepochválí. Handl vystřelil na Nedvěda, kterému se nepodařilo zachytit puk. Místo toho se od něho odrazil přímo na hokejku Filipa Weintritta, který neměl problém trefit odkrytou bránu. Asistence: Dan Handl

45:43
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Primožič – 2 min., sevření puku rukou).

44:05
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Šindelek – 2 min., hákování).

41:11
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Kozubík – 2 min., sekání).

40:01

40:00

34:52
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Tomin – 2 min., hákování).

24:51
    Zlín jde opět do vedení. Kráčalík přihrál puk na DOMINIKA LUŽU, který lehce vybruslil až před brankoviště a z něho zasunul beckhendem puk do domácí branky. Asistence: Jakub Kráčalîk

20:01

20:00

19:42
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Pachl – 2 min., podražení).

06:10
    Žďár právě vstřelil branku!
    Pěknou střelou z levého kruhu se prosazuje TOMÁŠ TOMEK, který tak srovnává na – 1:1. Asistence: Marek Malenovský

02:14
    Handl nahrál na DOMINIKA LUŽU, který u levé Nedvědovi tyče zasunul kotouč do brány a poslal tak hosty do vedení – 0:1. Asistence: Dan Handl, Filip Weintritt

00:01

SKLH Žďár nad Sázavou: Nedvěd – Černohorský, Pachl, Čermák, Tomín – Pecka, Jindra, Štola, Tomek, Malenovský, Trejbal, Brúha, Primožič, Hromádka

PSG Zlín: Horák (Lekeš) – Prčík, Uhříček, Holík, Talafa, Šindelek, Riedl, Prokeš – Podešva, Handl, Kozubík, Luža, Kráčalík, Chludil, Weintritt, Macík

Rozhodčí: Ondráček – Krejčí, Tichý.

(4. místo, 51 bodů, 107:98)

Plameny zatím poslední utkání odehráli na ledě vedoucího celku tabulky a to Jihlavě. Po první třetině se šlo do šaten za nerozhodného stavu 0:0. Pak přišla druhá třetina, která byla v celém zápasu ta zlomová. V 32. minutě se podařilo hostům hned dvakrát prosadit a dostat se do dvougólového trháku. Nejprve se trefil Trejbal a po něm na 0:2 zvýšil Primožič. Za tohoto stavu se odcházelo podruhé do kabin. Ve 3tř. se podařilo domácím už jen snížit na 1:2 trefou Svobody. Další gól už nepadl a Plameny tak překvapivě obraly Jihlavu na jejím domácím ledě o všechny body.

PSG Zlín
    (3. místo, 55 bodů, 109:52)

Zlín na poslední zápas odcestoval na východ, kde se představil na ledě Vítkovic. První gól padl až ve druhé třetině kdy poslal Zlín do vedení na 1:0 Podešva. Ale ještě do konce 2tř. stihli domácí zabrat a otočit zápas ve svůj prospěch. O vyrovnání se postaral Krejsa a o úplný obrat na 2:1 pro Vítkovice taktéž Krejsa.Ve 3tř. ještě domácí navýšili vedení na 3:1, když se trefil Plánka. Zlín se tak vracel domů bez bodu a Vítkovice braly všechny tři body.

Jakub Janů

Branky a nahrávky: 7. Tomek (Malenovský.) – 3. Luža (Handl, Weintritt), 25. Luža (Kráčalík), 52. Weintritt (Handl)

Berani Zlín: Horák (Lekeš) – Prčík, Uhříček, Holík, Talafa, Šindelek, Riedl, Prokeš – Podešva, Handl, Kozubík, Luža, Kráčalík, Chludil, Weintritt, Macík

Rozhodčí: Ondráček – Krejčí, Tichý