Chicago – Minnesota 2:3 (kon.) | Vancouver – New Jersey 1:2 (po pr.) | Anaheim – St. Louis 1:2 (po pr.)
Buffalo – Dallas 4:1 (kon.) | Boston – NY Islanders 0:4 (kon.) | Detroit – Montreal 1:0 (kon.)
San Jose – Winnipeg 5:2 (kon.) | Los Angeles – Tampa 1:2 (kon.)
Buffalo Sabres
4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
Dallas Stars
Pondělí 16.01.2017, 19:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

To je pro dnešek vše. Zase někdy u dalšího onlajnu, na počtenou. (21:47:33)

Československá stopa v utkání:
    Radek Faksa (DAL) 1+0, 3 střely, čas na ledě 14:38
    Jiří Hudler (DAL) 0+1, 1 střela, čas na ledě 12:58

1. Jack Eichel (BUF) 2+0
    2. Tyler Ennis (BUF) 1+0
    3. Sam Reinhart (BUF) 0+1

Ve třetí třetině padl pouze jeden gól, když se do prázdné branky trefil Jake Eichel. Dallas si žádné větší šance nepřipravil, a zaslouženě odjíždí s prázdnou.

59:50 Jack EICHEL - 4:1

59:50
    Sabres právě vstřelili branku!
    Po chybě jednoho z hráčů Dallasu jel sám na prázdnou branku JAKE EICHEL, který tak definitivně uzavírá skóre dnešního střetnutí. Bez asistence.

59:23
    Dallasu se nedaří usadit v útočné třetině.

58:58
    Buffalo vyhrálo buly a posílá puk do středního pásma.

58:51
    Domácí opět vyhazují na zakázané uvolnění.

57:55
    Dallas kombinuje v útočné třetině, ale střela ne a ne přijít nebo je zblokovaná.