Chabarovsk – Jokerit 3:2 (kon.) | Vladivostok – Minsk 3:5 (kon.) | Kunlun – Riga 3:4 (1:3 po s.n.)
Barys – Ufa 4:3 (po pr.) | Jaroslavl – Toljatti 4:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Kazaň 1:2 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
4:2 (2:2, 1:0, 1:0)
Lada Toljatti
Pondělí 16.01.2017, 17:00 • Arena 2000 • KHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (19:14:48)

Československá stopa

Jakub Nakládal (JAR) 0 + 0, čas na ledě: 20:33

Dnešní utkání je za námi. Domácí byli v dnešním utkání lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 4:2. Za domácí se dnes postupně trefili Kontiola, Kadějkin, Koledov a Loktionov. Za hosty se dnes trefil pouze Filatov a Šenfeld. Domácí tak po dnešní výhře zůstávají v tabulce stále na čtvrté příčce.

Střely na branku: 39 – 21

59:47 Andrej LOKTIONOV - 4:2

59:47
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    ANDREJ LOKTIONOV trefuje střelou ze středního pásma odkrytou klec a zvyšuje vedení svého týmu. Stav utkání je tedy 4:2. Asistence: Jegor Averin.

59:27
    Ale ani v šesti hráčích na ledové ploše se jim nedaří s kotoučem usadit v útočném pásmu.

59:02
    Hosté to zkoušejí v šesti!

58:59
    Oddechový čas pro hosty.

58:39
    Hosté se nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.

58:00
    Poslední dvě minutky třetí třetiny! Hosté tak už nemají příliš času na vyrovnání.

57:13
    Zernov střelou z pravého kruhu branku soupeře vůbec netrefil.

56:46
    Hosté drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet nějakou gólovou akci směrem dopředu.

55:57
    Zakázané uvolnění domácích. Hra se tak přesune před Sudnicina.

55:11
    Domácí momentálně už jen prakticky brání a dopředu se už ani nesnaží. Spíše kotouč často vyhazují do středního pásma.

54:39
    Pomalu, ale jistě se nám blíží konec utkání. Domácí zatím stále drží jednobrankový náskok.

53:15
    Kotouč skončil v hledišti. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

52:40
    Kartajev se dostal ke střele z levého kruhu. Branku soupeře ale vůbec netrefil.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 1. Kontiola (Talbot, Kozun), 14. Kadějkin, 36. Koledov (Averin), 60. Loktionov (Averin) – 4. Filatov (A. Ivanov), 17. Šenfeld (Bělousov, Mastrjukov)

Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Murygin) – Nakládal, Kronwall (C), Gavrikov, Ljubuškin, Manuchov, Čerepanov, Koledov – Kozun, Talbot (A), Kontiola – Iljenko, Kraskovskij, Kadějkin – Mosaljov, E. Galimov, Kartajev – Lugin, Averin, Loktionov – Polunin.
    Lada Toljatti: Masalskis (I. Ježov) – Sotnieks (A), Aronson, Kostromitin, Gurkin, Volgin, Sinicyn, A. Bolšakov – Mastrjukov, V. Strelcov, Bočarov – Zernov, Šenfeld, Bělousov (A) – Achmetov, Rybin (C), Mokšancev – V. Komarov, A. Ivanov, Filatov.

Rozhodčí: Ravodin, Sojn – Golovljov, Sivov