NY Rangers – Dallas 6:7 (kon.) | Columbus – Carolina 4:1 (kon.) | Toronto – Buffalo 4:3 (kon.)
St. Louis – Ottawa 4:6 (kon.) | Minnesota – New Jersey 3:4 (kon.) | Calgary – Florida 5:2 (kon.)
Colorado – Chicago 4:6 (kon.) | Vancouver – Nashville 1:0 (kon.) | Anaheim – Tampa 2:1 (po pr.)
Minnesota Wild
3:4 (1:0, 1:1, 1:3)
New Jersey Devils
Středa 18.01.2017, 02:10 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL
    Beau Bennett vystřelil vítězství v samém závěru.

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji úspěšný den a u dalších on-line přenosů na počtenou. (04:44:45)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Pavel Zacha (NJD) 1+0, 3 střely, čas na ledě 14:16

TŘI HVĚZDY UTKÁNÍ

1. Kyle Palmieri (NJD) 1+1
    2. Jared Spurgeon (MNS) 1+1
    3. Jason Zucker (MNS) 1+0

Právě skončilo utkání mezi Minnesotou Wild a New Jersey Devils. Byť domácí vedli po brankách Jareda Spurgeona a Jasona Zuckera 2:0 a po většinu utkání tahali za delší konec, tak bylo všechno jinak. Ve 34. minutě snižoval přesilovkovým gólem Pavel Zacha a vykřesal tak pro Devils naději v podobě kontaktní branky. Ve 46. minutě přidal druhý zásah Devils Adam Henrique a bylo vyrovnáno. Ovšem netrvalo dlouho a Minnesota si vzala náskok zpět. V čase 49:08 mířil přesně Erik Haula a domácí byli opět o krok napřed. Poslední slovo však měli hosté. Za ty nejprve snižoval půl minuty po Haulově trefě Kyle Palmieri a když to vypadalo, že utkání doputuje do prodloužení, tak se v 58. minutě zaskvěl krásnou ranou do horního růžku Beau Bennet a přiblížil svůj tým výhře. Minnesotě poté nepomohla ani hra bez brankáře a New Jersey si tak připisuje velmi cenný skalp po výhře 4:3.

59:55
    Puk je ve středním pásmu a je tedy rozhodnuto!

59:26
    Dubnyk prchá na střídačku a Wild to zkouší v šesti mužích v poli.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí části.
    57:43 Beau BENNETT - 3:4

57:43
    Devils právě vstřelili branku!
    Tak to je pořádný šok pro domácí! Coleman z rohu kluziště našel v mezikruží BEAU BENNETTA, jenž zamířil a poté krásnou střelou nad lapačku Dubnyka vymetl pavučiny v honím rohu brány. Devils jsou tedy velmi blízko k vítězství. Asistence: Blake Coleman, Miles Wood.

56:36
    Lovejoy chytrým obloučkem dostal puk do středního pásma na Halla, který jej dále vyvezl až do třetiny útočné.

55:50
    K Suterovi se puk odrazil od mantinelu a domácí zadák vyslal jedovatou střelu na Schneidera. Ten měl však dobrý výhled, a tak s ní neměl příliš starostí.

55:11
    Devan Dubnyk raději přikryl střelu Kyley Palmieriho. Vhazování po levici domácího brankáře.

54:30
    Ďáblové měli nyní menší problémy v obranné třetině, ale nakonec se jim podařilo puk posunout aspoň do neutrální zóny.

54:07
    Puk se nyní při přechodu modré čáry zamotal Parisemu pod brusle a je z toho postavení mimo hru.

53:37
    Zakázané uvolnění New Jersey vrací hru zpět do jejich obranného pásma.

52:48
    Suter také zkoušel své štěstí. Hostující brankář byl však na svém místě a pokus domácího obránce do sítě nepustil.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 18. Spurgeon (Niederreiter, M. Koivu), 30. Zucker (Mikael Granlund, M. Koivu), 50. Haula (Coyle, Spurgeon) – 34. Zacha (Palmieri, Stollery), 46. Henrique (Hall, Parenteau), 50. Palmieri (Cammalleri, Severson), 58. B. Bennett (Coleman, Wood)

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Spurgeon, Suter, Dumba, Brodin, Folin, Scandella – Coyle, E. Staal, Parise – Mikael Granlund, M. Koivu, Zucker – Pominville, Haula, Niederreiter – Schroeder, Graovac, Stewart.
    New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Lovejoy, Merrill, Severson, Quincey, Santini, Stollery – Parenteau, Henrique, Hall – Palmieri, Zajac, Cammalleri – B. Bennett, Josefson, Zacha – Smith-Pelly, Coleman, Wood.

Rozhodčí: Walsh, Pollock -Pancich, Alphonso