NY Rangers – Dallas 6:7 (kon.) | Columbus – Carolina 4:1 (kon.) | Toronto – Buffalo 4:3 (kon.)
St. Louis – Ottawa 4:6 (kon.) | Minnesota – New Jersey 3:4 (kon.) | Calgary – Florida 5:2 (kon.)
Colorado – Chicago 4:6 (kon.) | Vancouver – Nashville 1:0 (kon.) | Anaheim – Tampa 2:1 (po pr.)
Anaheim Ducks
2:1 (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)
Tampa Bay Lightning
Středa 18.01.2017, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

V tomto dramatickém zápase vyhrávají domácí hokejisté v prodloužení. První branku zápasu vstřelil Valtteri Filppula, bleskově vyrovnal Ryan Getzlaf. V nastaveném čase, v přesilové hře, se prosadil Rickard Rakell, jehož gól rozhodl o výhře Ducks. (06:51:10)

Anaheim právě vstřelil branku!
    Na nájezdy nedojde, je rozhodnuto. Ducks vyhrávají tento duel v prodloužení. Ryan Kesler vyhrál buly v útočném pásmu a RICKARD RAKELL překonal brankáře Tampy. Asistence: Ryan Kesler.

60:50
    Oddechový čas pro domácí.

60:50
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Tyler Johnson – 2 min., hákování).

60:25
    Domácí se dostali do střelecké pozice, brankář Ben Bishop si poradil s pokusem Ryana Getzlafa.

60:01

Ve třetí třetině jsme branku neviděli, a tak uvidíme prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50
    Už se nic nestane.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:20
    Jonathan Drouin si vybruslil do dobré pozice, s jeho ránou měl domácí brankář problémy, nakonec ale puk udržel před brankovou čárou.

57:36
    Alex Killorn se dostal do zakončení, jeho pokus od modré čáry postrádal důraz.

57:12
    Ben Bishop kryje střelecký pokus domácího hráče, následovat bude komerční přestávka.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 25. Getzlaf, 61. Rakell (Kesler) – 25. Filppula (Nestěrov, Strålman)

Anaheim Ducks: Gibson (Bernier) – Fowler, Vatanen, H. Lindholm, Manson, Bieksa, Theodore – Rakell, Getzlaf, Perry – Cogliano, Kesler, Silfverberg – N. Ritchie, Vermette, O. Kaše – Cramarossa, L. Shaw, Boll.
    Tampa Bay Lightning: Bishop (Vasilevskij) – Nestěrov, Strålman, Garrison, Šustr, Coburn, Witkowski – Palát, Naměstnikov, Kučerov – Killorn, T. Johnson, Condra – Boyle, Filppula, Drouin – Bournival, Paquette, Dumont.

Rozhodčí: Pell, Pochmara – Murphy, Knorr

Diváci: 17 763