Chrudim – Interobal Plzeň 2:0 (kon.) | Vysoké Mýto – Hradec Králové 3:1 (kon.) | Slavia – Třinec 4:2 (kon.)
Česká Lípa – Litoměřice 3:2 (kon.) | Hodonín – Zruč n/S 5:10 (kon.)
FK Chrudim
2:0 (2:0)
SK Interobal Plzeň
Pátek 20.01.2017, 20:00 • Sportovní hala Chrudim • 1. Futsal liga • 15. kolo

Vedení z prvního poločasu ERA-PACK Chrudim uhájil, další branky již fanoušci neviděli, a tak se Chrudimští radují z vítězství. To je pro dnešek vše, příjemný zbytek večera z chrudimské sportovní haly přeje Šárka Svobodová. (21:42:14)

39:50
    Hosté se snaží, ale marně. Tři body dnes zůstanou v Chrudimi!

39:19
    Čas do konce zápasu se krátí, Plzeň stále bez gólmana na chrudimské polovině.

38:23
    Kombinace Plzně zatím Chrudim pokrývá, pas Michala Holého odrazil do zámezí David Drozd.

38:01
    A je to tu, brankář Kubíček zůstal na střídačce a Interobal kombinuje v pěti proti čtyřem!

38:00
    Dvě minuty před koncem si Plzeň bere time out, zkusí trenér Petr Kučera hru bez brankáře?

37:44
    Roman Mareš poslán k zemi nedovolený způsobem, na akumulované fauly srovnáno 3:3.

37:13
    Michal Holý posunul balon pro svého jmenovce Michala Štrajta, jenž tvrdou dělovkou napálil břevno chrudimské klece!

37:11
    Po faulu chrudimského Felipeho bude Interobal zahrávat volný přímý kop z nadějné pozice.

35:40
    Rešetár hodně šikovně sklepl hlavou balon pro Rodriga Manchu, který ale prudkou ranou jen těsně minul plzeňskou klec!

34:11
    Na akumulované fauly vede Chrudim ve druhé půli 2:1, desetimetrového kopu se s největší pravděpodobností nedočkáme.

33:28
    Aktivní Michal Holý se pokouší se zápasem něco udělat, jeho ránu po zemi ale chrudimský gólman zastavil. Na druhé straně se zakončení příliš nevyvedlo Koudelkovi.

32:34
    Mižárovo zakončení Jakuba Žďánského vystrašit nemohlo, domácí jsou k vítězství stále blíž.

30:51
    Útočná akce Interobalu skončila záhy, odpověď Pavla Drozda zamířila nad branku Václavu Kubíčka.

29:54
    Nová akvizice Rodrigo Mancha připravil palebnou pozici pro Lukáše Rešetára, chrudimskému kapitánovi ale zakončení nevyšlo podle představ.

28:31
    Pavel Drozd se pokusil zakončit z pravé strany, do střely mu ale padl plzeňský Mariánus, čímž celou akci ERA-PACKu ukončil.