Mladá Boleslav – Slavia 2:3 (po pr.) | Vítkovice – Kladno 5:3 (kon.) | Vsetín – Písek 3:1 (kon.)
Havířov – HC Litvínov 2:4 (kon.) | Liberec – Jihlava 0:5 (kon.) | HC Plzeň – Třinec 4:8 (kon.)
Olomouc – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.) | Sparta – Zlín 5:2 (kon.) | Kolín – Letňany 1:6 (kon.)
K. Vary – Mountfield HK 2:3 (kon.) | Chomutov – Pardubice 0:6 (kon.)

Sparta právě vstřelila branku!
    Dvě vteřiny před koncem utkání je výsledek zpečetěn na 5:2 zásluhou MIROSLAVA DANIHO.

56:00
    Zlín právě vstřelil branku!
    Snížení na rozdíl dvou branek po akci MATĚJE PRÖSCHLA. Asistence: Jan Dluhoš.

55:13
    JONÁŠ KOČICA tečoval zpoza brankoviště, což Mičána překvapilo natolik, že Zlín snižuje svůj nelichotivý výsledek. Času ale na nějaký větší zvrat už moc nezbývá. Asistence: Matyáš Hamrlík, Jiří Suhrada.

42:51
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Marek – 2 min., napadení).

40:01

40:00

37:28
    MIROSLAV DANI ze sebe ukázkově setřásl dotírajícího Ševce a v samostatném úniku prostřelil horní růžek Kubíkovy klece.

36:27
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Šišolák – 2 min., držení protihráče).

32:37
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Tůma – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Kočica – 2 min., hrubost).

27:34
    Díky překvapivé střele DOMINIKA ARNOŠTA odskakuje domácí tým na dostřel tří branek. Arnoštův projektil nebyl zrovna ta nejnebezpečnější pumelice, o to víc ale byl pro zlínského gólmana nečitelný. Kubík si černé pryže všiml až v moment, kdy už ji měl za svými zády. Asistence: Tomáš Nacházel, Jan Hanuš.

22:29
    Situace se pro Zlín začíná pomalu, ale jistě zhoršovat. DOMINIK ARNOŠT upevňuje křehké jednobrankové vedení na 2:0. Asistence: Tomáš Nacházel.

20:01

Už to vypadalo, že úvodní třetina bude bezbranková, když se tři minuty před první přestávkou trefil Tomáš Schwamberger. Hosté tak vstoupí do prostředního dějství s jasnou motivací vyrovnat. Podaří se jim to, anebo Sparta naopak upevní svoji vedoucí pozici? Šance byly k vidění na obou frontách. Hostující Zlín měl navíc možnost zahrát si dvě přesilové hry (úspěšnost 21.53%) a i Sparta měla k dispozici jednu hru v početní výhodě.

20:00

16:03
    TOMÁŠ SCHWAMBERGER překvapil po dobrém tlaku zlínského strážce branky střelou do horního růžku. Asistence: Ondřej Pšenička, Ondřej Šišolák.

11:14
    Domácí hrají v plném počtu.

Petra Pilbauerová

Branky a nahrávky: 17. Schwamberger (Pšenička, Šišolák), 23. Arnošt (Nacházel), 28. Arnošt (Nacházel, Hanuš), 38. Dani, 60. Dani – 56. Kočica (Hamrlík, Suhrada), 56. Pröschl (Dluhoš)

HC Sparta Praha: Mičán (Černý) – Vízner, Tůma, Havlín, Hadamczik, Hanuš – Šišolák, Nacházel, Gnusin, Dani, Flídr, Schwamberger, Arnošt, Kropáček, Čech, Vorobjev, Pšenička.
    Berani Zlín: Kubík (Kořének) – Prchal, Janošek, Dřímal, Hamrlík, Suhrada, Jaroněk, Dluhoš, Marek – Dvořáček, Sebera, Chalupa, Pröschl, Kočica, Hefka, Sedláček, Fajkus, Kristek, Leška.

Rozhodčí: Jílek – Bučk, Müller