Schalke – Ingolstadt 1:0 (kon.) | Wolfsburg – Hamburg 1:0 (kon.) | Augsburg – Hoffenheim 0:2 (kon.)
W. Brémy – Dortmund 1:2 (kon.) | Darmstadt – Mönchengladbach 0:0 (kon.) | RB Lipsko – Frankfurt 3:0 (kon.)
FC Augsburg
0:2 (0:0)
TSG 1899 Hoffenheim
Sobota 21.01.2017, 15:30 • SGL Arena, Augsburg • Německá Bundesliga • 17. kolo
    17 zápasů, žádná porážka. Hoffenheim v této sezóně v Bundeslize válí.

Fotbalisté Hoffenheimu zvládli v Augsburgu výborně druhou půli, a proto si domů vezou tři body za výhru 2:0. Po nezáživném úvodním dějství hosté udeřili hned ve 47. minutě, kdy se prosadil Sandro Wagner, jenž si odstavil stopera Hintereggera a tváří v tvář brankáři nezaváhal. Druhý gól TSG pak přidal v 64. minutě po krásné Uthově přihrávce Andrej Kramarić. Domácí si v zápase vytvořili jedinou dobrou šanci, nebo spíše dvojšanci. Schmida ale vychytal gólman Baumann a dorážející Či Tong-Won vůbec netrefil bránu. Hosté tak zůstávají jediným týmem Bundesligy, který v této sezóně ještě neprohrál. (17:27:53)

90+2

90+1
    Standardku rozehrál Raúl Bobadilla, ale hosté se ubránili. Nyní už můžeme konstatovat, že je rozhodnuto.

90+1
    Fabian Schär vyfasoval žlutou kartu a domácí budou ještě zahrávat standardní situaci. Rozhodčí nastaví dvě minuty.

89
    Hosté zahrávali rohový kop. Po Rudyho centru se domácí ubránili.

89
    Domácí to ještě zkoušejí, jejich naděje se ale s každou uběhnutou minutou výrazně zmenšuje.

87
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Nadiem Amiri, přichází Eugen Polanski.
    86. Největší šance domácích v zápase. Střelu Schmida vyrazil Baumann a dorážka Či Tong-wona byla nepřesná.

86
    Tak tohle byla největší šance Augsburgu v celém zápase! Nejprve se dostal v pokutovém území ke střele Schmid a Baumann hosty podržel velmi dobrým zákrokem. Dorážka Či Tong-wona se pak mezi tyče nevešla.

86
    Ve vápně si dělal prostor Bobadilla, ale hosté nakonec opět dostali míč daleko od své brány.

85
    Zhruba pět minut do konce řádné hrací doby vedou hosté stále o dva góly.

84
    Domácí si teď vytvořili v šestnáctce nadějný závar, ale míč nakonec odkopl do bezpečí Vogt.