Nantes – PSG 0:2 (kon.) | Bordeaux – Toulouse 1:0 (kon.) | Dijon – Lille 0:0 (kon.)
Guingamp – Rennes 1:1 (kon.) | Méty – Montpellier 2:0 (kon.)
EA Guingamp
1:1 (1:0)
Stade Rennes
Sobota 21.01.2017, 20:00 • Stade du Roudourou, Guingamp • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 21. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:54:22)

Utkání končí remízou 1:1, což je jistě zisk pro Rennes, které se ve druhém poločase muselo obejít bez vyloučeného Prciće, i tak ale dokázalo vyrovnat a nakonec i udržet remízový stav až do konce. V bretaňském derby se tak týmy o body dělí.

90+4

90+4
    Vůbec ne špatná hlavička Lucase Deauxe v samém závěru zápasu, chtělo to ale trefit alespoň branku.

90+2
    Je to Lucas Deaux, kterého ve skluzu podrazil Gelson Fernandes.

90+2
    Jeden z domácích borců zůstává nyní na trávníku, na útočné polovině, byl tam atakován v souboji o míč.

90+1
    Nastavují se ještě čtyři minuty, čas na vstřelení vítězného gólu stále žije.

90
    Je tu poslední minuta, domácí se snaží jakýmkoliv způsobem nasměrovat míč do vápna soupeře, nyní však nedokázal odcentrovat z pravé strany Fernando Marçal De Oliveira.

89
    Autové vhazování domácích, na své polovině, z pravé strany.

88
    Odkop od branky Rennes, které stále hájí remízu.

86
    Domácím se sice daří posílat míče do vápna Rennes, ale obrana hostů pracuje na výtečnou.

85
    Domácí bojují na polovině soupeře, kde je těžký defenzivní val hráčů v bílém.

83
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Marcus Regis Coco, přichází Nill De Pauw.

83
    Do vápna Rennes putují centry z pravé strany, velmi často, ale zatím se domácí prosadit nedokázali v průběhu druhé půli.

83
    Přes Johnssona jde další akce domácích, ti se rychle dostávají na polovinu soupeře.

81
    A nyní hosté ztrácí míč po špatně provedeném autovém vhazování.

80
    Poslední desetiminutovka, hosté rozehráli z pravé strany, ale branka Guingampu nebyla ohrožena.

79
    Hosté vybojovali rohový kop a mohou tak být, alespoň pro tuto chvíli, spokojení.

78
    Benoît Costil má míč ve své moci a bude vykopávat od své branky.

Martin Dvořák

Branky: 39. Diallo (Marçal De Oliveira) – 46. Gourcuff (A. Kalulu)

Karty:   8. Diallo (GUG), 58. Marçal De Oliveira (GUG) – 4. Prcić (REN), 14. A. Kalulu (REN), 66. Mexer (REN)   45+2. Prcić (REN)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 10:3. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 6:3. Fauly: 11:15.
    EA Guingamp: Johnsson – Martins Pereira, Kerbrat, Sorbon, Marçal De Oliveira – Deaux, Diallo (46. A. Mendy), Didot – Salibur (77. Privat), Briand, Regis Coco (83. De Pauw).
    Náhradníci: Guivarch – Sankoh, Lévêque, A. Mendy, Privat, De Pauw, Giresse.

Stade Rennes: Costil – Danzé, Mexer, Gnagnon, Baal – Diakhaby (62. Hunou), G. Fernandes, Prcić, Grosicki – Gourcuff – A. Kalulu (75. Saïd).
    Náhradníci: Gertmonas – Mendes, Chantôme, Lea Siliki, Saïd, Cavaré, Hunou.

Rozhodčí: Chapron – Danizan, Viala