Kortrijk – Waregem 2:3 (kon.) | Mouscron – Lokeren 2:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Oostende 0:1 (kon.)
Eupen – Genk 0:1 (kon.)
KAS Eupen
0:1 (0:0)
KRC Genk
Sobota 21.01.2017, 20:30 • Stadion am Kehrweg • Belgická liga • 22. kolo

Já se pro dnešek loučím, děkuji za pozornost a zase někdy napočtenou! (22:29:22)

Statistiky utkání:
    Držení míče – 45%:55%
    Střely na branku – 2:6
    Rohové kopy – 2:8
    Přímé kopy – 23:14

Dnešní utkání bylo velmi opatrné, moc šancí jsme v něm neviděli. Do druhého poločasu nastoupili hráči Genku úplně jinak než do prvního a vyplatilo se. Celou druhu půli byli lepší a nakonec se jim podařilo i skórovat. Z rohového kopu se prosadil SAMATA.

90+2

90+2
    Hosté drží míč na kopačkách a čekají na konec zápasu.

90+2
    Na trávníku leží jeden z hostujících hráčů.

90
    Z přímého kopu nebude nic, protože Bailey fauluje.

89
    Žlutou kartu dostává Cases (KAS Eupen).

89
    Eupen se nemůže dostat ani k míči, natož aby se jim povedlo vyrovnat.

88
    Genk drží balón na svých kopačkách a hlídá si tak své vedení.

86
    Útočný faul Samaty, Eupen bude rozehrávat na polovině hřiště.

85
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Wague, přichází Cases.

85
    Domácí se nyní snaží odpovědět, ale Genk hraje skvěle a k ničemu je nepouští.
    82. SAMATA - 0:1

82
    Genk právě vstřelil branku!
    Po rohovém kopu se nejvýše dostal SAMATA, který otevírá dnešní stav utkání!

82
    Úžasný zákrok golmana Crombrugga, který tak zachytil krásný centr do jeho pokutového území těsně před útočícím hráčem. Bude se kopat roh.