Vyšehrad – Žižkov 1:3 (kon.) | Třinec – Petřkovice 1:0 (kon.) | Sparta – Teplice 4:0 (kon.)
Liberec – Trenčín 2:5 (kon.) | Jihlava – Svätý Jur 3:0 (kon.) | Olomouc – Zlín 3:1 (kon.)
Ostrava – Zabrze 3:1 (kon.) | Vlašim – Slavia B 6:0 (kon.) | Nové Mesto n/V – Prostějov 5:3 (kon.)
Senica – Opava 2:1 (kon.) | Olomouc – Trnava B 0:1 (kon.) | Aue – Sokolov 2:0 (kon.)
Karviná – Ružomberok 0:0 (kon.) | Podbrezová – Pohronie 3:0 (kon.) | Sparta – Ústí n. L. 5:1 (kon.)
Union Berlín – Dukla Praha 2:2 (kon.) | Slavia – Žižkov 3:0 (kon.) | Dunajská Streda – Lvov 1:1 (kon.)
FK Senica
2:1 (2:1)
Slezský FC Opava
sk Sobota 21.01.2017, 12:00Přípravný zápas

52
    Žltú kartu dostáva doplníme neskôr (FK Senica).

38
    Žltú kartu dostáva doplníme neskôr (SFC Opava).

25
    Senica dala gól!

V 25. minúte zápasu sa napokon domácim podaril obrat na 2:1 a sú tak vo vedení o jeden gól.

20

Dlho sa však hostia z vedenia neradovali, pretože rýchlym gólom vyrovnávajú domáci na 1:1!

19
    Opava dala gól!

V 19. minúte zápasu sa hostia ujímajú vedenia o jeden gól a tak je priebežný stav zápasu – 0:1!

Informácie o priebehu zápasu a o zostavách môžu byť oneskorené, prípadne doplnené až po skončení zápasu. Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu!