Studénka Sledge – Č.Budějovice 8:3 (kon.) | Zlín sledge – HC Sparta Praha Sledge 3:1 (kon.) | SHK Mustangové – Litvínov 10:0 (kon.)
SOHO Olomouc – Karlovy Vary 1:7 (kon.)
SHK LAPP Zlín
3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
HC Sparta Praha Sledge
Sobota 21.01.2017, 15:00 • PSG aréna • Česká para hokejová liga • 13. kolo
    Zlín slaví postup do play off

To je ode mne vše, s konstatováním, že Zlín se s největší pravděpodobností letošního play off zúčastní, se s vámi loučím. Budu se těšit zítra v 10:00, kdy Zlín vyzve České Budějovice. (16:36:10)

Nejlepší hráči:

Sparta – Jan Zapletal (1+0)
    Zlín – Pavel Julina (bez bodu)

44:20
    Toto už vypadá pro LAPP dobře, hra je stále před Vápenkou.

43:48
    Odvolat brankáře však hosté nemohou, buly je totiž u nich v obranném pásmu.

43:48
    Pražané si berou oddechový čas.

43:36

42:59
    Sparta ve čtyřech.

42:51
    Domácím moc početní výhoda nejde, každopádně v momentální situaci jim to stačí...

41:36
    A zřejmě definitivní tečka... Zapletal se provinil dalším faulem a Zlín čeká 1:23 minuty dlouhá hra pěti proti třem.

40:59
    Toto už je komplikace pro hosty větší, za zdržování hry je vyloučen Zdeněk Krupička.

40:30
    Postavení útočícího hráče v brankovišti zastavilo akci Sparty.

40:02
    Hosté to zkouší hlavně ze střední třetiny, tyto pokusy ale domácí muž v masce bude chytat.

39:17
    Julina nestřílel z mezikruží vůbec špatně, beton Vápenky byl ale na místě.

38:19
    Hostům se toho moc nedaří, teď si s lehkým pokusem Matoušek věděl rady...

36:43
    Buly před Matouškem vyhráli hosté, Krupičkův pokus ale skončil pouze v rohu hřiště.

36:00
    Pražané musejí jít dopředu, to se jim ale přes důraznou obranu Zlína nedaří.
    35:02 Petr STODŮLKA - 3:1

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 19. Joppa (Ligda), 26. Zdeněk Hábl, 36. Stodůlka (Palát) – 7. Zapletal (Frolík)

SHK LAPP Zlín: Matoušek (Molek) – Julina, Šafránek, Z. Hábl, Joppa, Ligda, D. Hábl, Stodůlka, Palát, Slováček, Rauš
    HC Sparta Praha Sledge: Vápenka – Z. Krupička, Raul, Zapletal, J. Krupička, Novotný, Frolík, Mekleš, Nachtigalová

Rozhodčí: Hradil, Mikeš