Martin – Lipt. Mikuláš 4:2 (kon.) | Nové Zámky – Banská Bystrica 2:3 (kon.) | Trenčín – Poprad 2:1 (kon.)
Zvolen – Košice 2:3 (po pr.) | Žilina – Nitra 3:4 (kon.)
HK DUKLA Trenčín
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
HK Poprad
sk Neděle 22.01.2017, 17:00 • Zimný štadión Pavla Demitru • Tipos Extraliga (SR) • 42. kolo

V záverečnej tretine hostia znížili gólom Svitanu zo 45. minúty. Trenčín si však už držal vedenie a získal potrebné tri body.

Ďakujeme za pozornosť. (19:26:44)

59:44
    Kroták vytiahol puk dopredu. Zagrapan následne pred bránkoviskom ešte hľadal Krotáka, no ten už neskóroval.

58:42
    Štrauch dokázal Hossovi vypichnúť puk na modrej čiare. Popradčania napádajú celkom agresívne.

58:26
    Toto vylúčenie Suchého za podrazenie už asi definitívne pochová popradské nádeje na zisk bodov. Tréner Ozimák si ešte berie oddychový čas.

58:17
    Suchý stratil puk za bránkou, Gašparovič sa ocitol v šanci pred bránkou, no netrafil ju. Ale bude sa vylučovať.

58:12
    Popradským hráčom nevyšla rozohrávka. Končí sa to zakázaným uvoľnením.

57:21
    Cebák nahadzoval puk od modrej čiary, ktorý ešte zachytil spoluhráč na pravom kruhu. Paralelne s tým smeroval pred bránku Švec, ktorý počas svojho pohybu nepríjemne trafil Svitanu, ktorý je trochu otrasený. Vylučovať sa nebude.

56:48
    Dopredu sa pomaličky dostával Roman Tománek, ale spoza pravého kruhu netrafil priestor bránky.

56:05
    Hvila skvelo prihral pred bránku Fabianovi, ktorý bol v obrovskej možnosti, no okamžite strieľal bekhendom a Volden zachytil.

55:13
    Svitana sa ocitol v dobrej šanci, no v poslednej chvíli ho zablokoval jeden z trenčianskych hokejistov. Volden zakročil úspešne.

54:46
    Mlynarovič vykorčuľoval po pravom krídle a spoza pravého kruhu vystrelil. Volden bezpečne zachytil puk do lapačky a podržal.

54:25
    Trenčín opäť trošičku ožíva, no asi nie na dlho. Popradčania už opäť vpredu.

52:47
    Lichanec sa ocitol za obranou súpera. Ponúkal sa mu Bondra, ktorý strieľal spoza ľavého kruhu, no Volden bezpečne zachytil puk.

52:16
    Domáci v týchto chvíľach iba bránia. Popradčania sú v týchto minútach asi najaktívnejší z celého zápasu.

51:21
    Svitana nahodil puk od modrej čiary. Volden vyrazil pred seba, odkiaľ ešte tvrdo dorážal Štrauch, no ten netrafil bránku.

50:30
    Paločko vnikol do pásma a prihrával krížom na Krotáka, ktorému však ušla prihrávka.

49:42
    Lichanec sa natlačil od zadného mantinelu pred bránku, no na Voldena nevystrelil.