Zlín sledge – Č.Budějovice 5:0 (kon.) | Studénka Sledge – HC Sparta Praha Sledge 0:1 (kon.) | SOHO Olomouc – Litvínov 6:0 (kon.)
SHK Mustangové – Karlovy Vary 3:2 (1:0 po s.n.)
HC Sledge Studénka
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
HC Sparta Praha Sledge
Neděle 22.01.2017, 10:15 • Zimní stadion Studénka • Česká para hokejová liga • 14. kolo

Před zápasem:
    Domácí Studénka se podruhé o tomto víkendu představí na domácím kluzišti, kde přivítá momentálně třetí tým tabulky – pražskou Spartu. Domácí půjdou do posledního zápasu základní části povzbuzeni po sobotním vítězství nad Českými Budějovicemi 8:3.

Tento zápas bude narozdíl od sobotního duelu přímým soubojem o play-off a hraje se opravdu o vše, Sparťané totiž po sobotní prohře na ledě druhého Zlína spadli na poslední nepostupovou pozici a přeskočila je právě Studénka a společně s ní i Pardubice, které hladce přejeli outsidera celé soutěže Litvínov.

Zápas o všechno začíná v 10:15.
    Sparta včera prohrála ve Zlíně, oproti ní mají Lappáci play off už jisté

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

HC Sledge Studénka: Kudeka – Flis, Kartosz, Staněk, – Kudela, Filipowski, Kudrna, Chodurek, Fojtík, Mlčák

HC Sparta Praha (sledge): Vápenka – Krupička Z. Zapletal, – Raul, Krupička J. Novotný, Frolík, Mekleš, Nachtigalová

Rozhodčí: Rapák – Rožánek.

00:01

01:22
    Hra se poprvé přerušuje po tvrdém ataku jednoho z domácích.

02:04
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Raul).

04:04

05:46
    Ofsajd Sparty.

05:59
    Dnes se hraje hodně zostra – další tvrdý střet v obranném pásmu hostí,

06:29
    Sparťanský Krupička byl sám najetý před brankou! Přihrávka však šla zcela mimo!

07:46
    Kudrna vyslal kvalitní střelu směrem na Sparťanskou bránu té ale chyběla potřebná přesnost.

07:56
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (sledge) (Raul).

08:51
    Sparta právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JAN ZEPLETAL, který si dobře vyměnil při vlastním oslabení puk s Frolíkem a přesnou střelou poprvé v dnešní utkání překonává Kudelu. Asistence: Jan Frolík – Zdeněk Krupička.

11:34
    Flis mohl jít do breaku ale u puku byl na modré čáře dříve jeden z hostů.

12:30
    Zakázané uvolnění domácích.

13:47
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (sledge) (Krupička Z.).

13:47
    Vyloučení v týmu HC Sledge Studénka (Mlčák).

15:00

15:01

15:46
    Oba týmy hrají v plném počtu.

16:51
    Vhazování na hranici obranného pásma hostí.

17:38
    Vyloučení v týmu HC Sledge Studénka (Kudrna) – za nedovolené bránění.

18:38
    Sparta zahrává na zakázané uvolnění,

Domácí teď sehráli skvělé oslabení! Sparta se téměř k ničemu nedostala.

20:18
    Kudela si připisuje důležitý zákrok.

20:55
    Vyloučení v týmu HC Sledge Studénka (Kudrna – 2 min, hrubost).

21:57
    Spartě se nedaří ani tato přesilová hra a puk letí opět na zakázané uvolnění.

22:55

23:50
    Domácí teď několikrát ohrozili sparťanskou bránu a byli velmi blízko vyrovnání.

25:59
    Fojtík ve velké šanci netrefil přesně a skóre tak zůstává stejné.

27:23
    Hostující Raul dobře prokličkoval až před domácí bránu tam však nedokázala vystřelil.

28:49
    Vhazování na modré čáře vyhráli domácí.

30:00

Před třetí třetinou:
    Do třetí třetiny půjdeme za stavu 0:1 pro hosty. Ty poslal do vedení v 9. minutě Zepletal, který si při vlastním oslabení dobře vyměnil puk s Frolíkem a následnou střelou vymetl horní roh domácí branky. Domácí zatím žádnou z šancí nedokázali proměnit a tak na jejich straně svítí i po 30. minutách hry stále 0.

Další třetina začne v 11:20.

30:01

30:10
    Hra se po zakázaném uvolnění domácích stěhuje před Kudelu.

30:26
    Flis si parádně prohodil hostujícího Zapletala na modré čáře! Poté ale nedokázal zakončit.

31:36
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (sledge) (Zapletal – 10 min., Téčko).

Domácí sice svou přesilovku začali skvěle ale poté je aktivní forčeking hostů dostal až za vlastní bránu.

33:36

33:48
    Zakázané uvolnění Sparty.

34:29
    Flis v největší šanci domácích!
    Zcela osamocen přes branou hostí nedokázal kotouč zvednout nad skvěle chytajícího Vápenku!

35:37
    Vápenka si připisuje další veledůležitý zákrok!

36:20
    Flis dobře zblokoval rozehrávku hostů na modré čáře.

37:56
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (sledge) (Frolík – 2 min, Téčko).

Hosté přestáli tlak v úvodu svého oslabení a osvobozují se podruhé v krátkém čase.

39:41
    Vyloučení v týmu HC Sledge Studénka (Staněk – 2 min, nedovolené bránění).

39:41
    Oddechový čas pro domácí.

39:51

41:41

Domácím utíká čas i play off – za současného stavu postupují do play off hosté.

44:00
    Ohlášena poslední minuta třetí třetiny.

44:50
    Zakázané uvolnění Sparty! Domácí to zkoušejí bez brankáře.

Po zápase:
    Ve Studénce právě skončil poslední zápas základní části E.P.C. Management České sledge hokejové ligy mezi – HC Sledge Studénka a HC Sparta Praha (sledge) – vítězství si v tomto zápase o všechno připisují hosté. Jedinou branku utkání vstřelil v 9. minutě ve vlastním oslabení sparťanský Zapletal po kombinaci s Frolíkem. Tato trefa tak posílá Spartu do play-off.

Ode mne je to pro dnešek vše – těším se s vámi u dalších online přenosů. (11:57:10)