Toljatti – Novokuzněck 1:2 (0:2 po s.n.) | Jaroslavl – Magnitogorsk 1:4 (kon.) | Nižněkamsk – Novosibirsk 0:3 (kon.)
N.Novgorod – Čerepovec 1:3 (kon.) | Dynamo Moskva – Čeljabinsk 6:2 (kon.) | Viťaz – Ufa 4:3 (2:0 po s.n.)
Soči – Petrohrad 0:4 (kon.) | Spartak Moskva – CSKA Moskva 1:6 (kon.)
po s.n. (0:2)
Lada Toljatti
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
Metallurg Novokuzněck
Pondělí 23.01.2017, 16:00 • Lada Arena • KHL

Československá stopa v zápas
    Český ani slovenský hokejista do zápasu nezasáhl. (18:41:56)

Hostující celek v tomto zápase vyhrává až po samostatných nájezdech. Novokuzněck vedl po první třetině 1:0, ve druhé části hry vyrovnali domácí. Metallurg se raduje z výhry po samostatných nájezdech.

65:00 Kirill SEMJONOV - 1:2

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Metallurg Novokuzněck.
    Autorem vítězné branky je KIRILL SEMJONOV.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení rozhodnutí nepřineslo, a tak uvidíme samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:50
    Posledních deset sekund prodloužení, hosté drží hru ve středním pásmu.

64:00
    Probíhá poslední minuta prodloužení.

63:17
    Lada má více ze hry snaží se něco vymyslet před brankou soupeře. Vladislav Podjapolskij podává dobrý výkon.

62:30
    Vypadá to, že uvidíme nájezdy, ani jeden celek se nikam nežene.

61:50
    Semjon Valujskij a Rafael Achmetov se dostali do dobrých šancí, ale proměnit je nedokázali.

61:00
    Sledujeme klidnou hru v prodloužení, ani jeden celek se nemůže probojovat do zakončení.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 30. A. Ivanov (Filatov, Valujskij) – 3. Ljamkin, rozh. náj. K. Semjonov