Lipt. Mikuláš – Martin 2:1 (po pr.) | Banská Bystrica – Nitra 4:2 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
HK VITAR Martin
sk Úterý 24.01.2017, 17:00 • SE aréna • Tipos Extraliga (SR) • 15. kolo

Dnešné stretnutie sa napokon končí výsledkom 2:1 po predĺžení. Liptáci v predĺžení svojmu súperovi puk nepožičali a celý čas strávili v útočnom pásme, až sa napokon presadil Rudolf Huna a rozhodol tak o víťazstve svojho tímu. Týmto sa s vami lúčim a prajem pekný zbytok večera. (19:25:44)

60:59
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Nahodený puk Dzubina vyráža pred seba, kde už stál pripravený RUDOLF HUNA a posiela puk za jeho chrbát. Asistencia: Tomáš Nádašdi.

60:44
    Domáci sú sa držia v útočnom pásme a pekne kombinujú.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Po riadnom hracom čase sa skončilo stretnutie výsledkom 1:1. Nasledovať bude päťminútové predĺženie 3 na 3.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:22
    Buly vyhrali hostia a zostávajú v útočnom pásme.

59:20
    Durný prerušuje hru a vhadzovať sa bude po jeho pravici.

58:27
    Liptáci tlačia svojho súpera, ale gól sa im zatiaľ streliť nedarí.

57:30
    Vhadzovať sa bude v útočnom pásme Martina. Buly vyhrali hostia, ale po súboji v rohu klziska sa opäť hra prerušuje.

56:38
    Strelu Matúša Sukeľa Dzubina s problémami chytá a opäť prerušuje hru.

56:05
    Liptáci sú s pukom vo svojom obrannom pásme. Nádašdi vystrelil zo stredného pásma priamo na Dzubinu, ktorý puk chytá a prerušuje hru.

55:15
    Cibák bol osamotený medzi kruhmi a prudko vypálil. brankár puk vyráža za bránku. Liptáci zostávajú pri puku.

54:46
    Kriška prudko vypálil z ľavého kruhu. Puk tesne minul Dzubinovu bránu.

54:00
    Stümpel parádne našiel medzi kruhmi Matúša Sukeľa. Jeho strelu Dzubina dokázal vyraziť do rohu klziska.

53:30
    Domáci sú v útočnom pásme. Rozhodca napokon odpískal postavenie hráča v bránkovisku a poslal hru do stredného pásma.