Zlín – Zlaté Moravce 1:2 (kon.) | Podbrezová – Frýdek-Místek 0:0 (kon.) | Sparta – Ružomberok 5:0 (kon.)
Arka – Kluž 1:2 (kon.) | Lech Poznaň – Beroe 3:1 (kon.) | Jagiellonia – Pandurii 0:1 (kon.)
FK Železiarne Podbrezová
0:0 (0:0)
FK Frýdek-Místek
sk Úterý 24.01.2017, 13:00 • Podbrezová - Skalica • Přípravný zápas

Gól sme bohužiaľ počas tohto prípravného stretnutia nevideli a tak sa oba tímy rozchádzajú po remíze 0:0. Podbrezová si to teraz namieri do Turecka, kde odohrá štyri prípravné zápasy. Postupne s macedónskym celkom Shkendija, ruskou Samarou, kazachstanským Kajratom Almaty a posledný súper je ešte v štádiu riešenia. (14:44:56)

90

46
    Začal sa druhý polčas.

V prvom polčase sme žiadny presný zásah nevideli. Možno sa dočkáme v druhom, ktorý začne po skrátenej prestávke.

45
    Prvý polčas sa skončil.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

ŽP Šport Podbrezová: Kuciak – Turňa, Vajda, Kostelný, Weiss – Kochan, Podio – Viazanko, Kuzma, Polievka – Mikuš
    Náhradníci: Lukáč – Kupčík, Magda, Lipčák, Garaj, Lukáčik, Lepieš

MFK Frýdek-Místek: Mihálek – Ilko, Literák, Nworah, Hamšík, Richel, Byrtuš, Sichor, Slaninka, Spasmojevič, Djurič
    Náhradníci: Prespl, Svrček, Berežný, Fertal, Vyskočil, Šefner, Palatický, Kinkembo, Munyoreve.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 13:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..