Neapol – Fiorentina 1:0 (kon.)
SSC Neapol
1:0 (0:0)
ACF Fiorentina
Úterý 24.01.2017, 20:45 • Stadio San Paolo, Neapol • Italský pohár • Čtvrtfinále

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 10:4. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 14:13. (22:50:40)

Máme za sebou napínavý druhý poločas utkání mezi Neapolí a Fiorentinou, ve kterém jsme se dočkali spousty zajímavých věcí. Dlouho jsme nemohli sledovat žádnou branku, až se po rychlé akci a centru slovenského internacionála Hamšíka prosadil tvrdou hlavičkou José Callejón. Hosté však ve druhé půli vyrovnali hru a nehráli vůbec špatně, nicméně branku se jim vsítit nepodařilo. V poslední minutě se po druhé žluté ze hřiště poroučel Albánec Hysaj, jehož však o několik minut později napodobil Uruguayec Olivera. Do další fáze italského poháru tedy postupuje Neapol. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.

90+7

90+6
    Insigne mohl vyslat vpřed Mertense, ale akci pozdržel a nakonec vše končí Mertensovou nepřesnou ranou.

90+5
    Zatím se v nastavení spíše nehraje, než hraje, což dokonale vyhovuje domácím.

90+4
    Maximiliano Olivera dostává také červenou kartu!

90+3
    Callejón se rychle vrátil do hry a byl opět faulován. Následně dostává za řečnění žlutou kartu Chiesa.

90+2
    José Callejón se dlouho nezvedal a bude muset krátce mimo hřiště, takže chvíli bude Neapol v devíti. Callejón se ale jistě rychle vrátí do hry.

90+1
    Khouma Babacar hodně nepříjemně fauloval Callejóna, který dostal loktem do obličeje.

90
    Nastavovat se bude ještě 5 minut.
    90. Červená karta pro Hysaje

90
    Matías Vecina končí na trávníku po faulu Hysaje a ten dostává druhou žlutou kartu, po níž nemůže následovat nic jiného než karta červená.

89
    Hosté momentálně kombinují na vlastní polovině, odkud tedy příliš nebezpečí pro Reinovu branku nehrozí.

88
    Iličičův centr domácí odvrátili jen ke Chiesovi, avšak ani ten nic závratného nevymyslel.

87
    Fiorentina je v posledních minutách častěji u míče, ale nedostává se do žádných příležitostí.

86
    Maggio nedokázal odvrátit letící míč, ale Valero následně situaci také nezvládl a nedokázal odcentrovat ani vystřelit.

85
    Mertens si příliš dlouho všiml nabíhajícího Maggia, ale přesto k němu na zemi dokázal míč dostat.

84
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Milan Badelj, přichází Khouma Babacar.

83
    Zieliński si příliš předkopl balón, takže ho o něj dobře zformovaná obrana Fiorentiny obrala.