Boston – Detroit 4:3 (po pr.) | New Jersey – Los Angeles 1:3 (kon.) | NY Islanders – Columbus 4:2 (kon.)
Pittsburgh – St. Louis 0:3 (kon.) | Montreal – Calgary 5:1 (kon.) | Ottawa – Washington 3:0 (kon.)
Winnipeg – San Jose 3:4 (kon.) | Nashville – Buffalo 4:5 (po pr.) | Chicago – Tampa 2:5 (kon.)
Dallas – Minnesota 2:3 (2:3 po s.n.)
Montreal Canadiens
5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
Calgary Flames
Středa 25.01.2017, 01:30 • Bell Centre, Montreal • NHL

To je ode mě pro dnešek vše! Na shledanou u dalších přenosů. (04:21:47)

Československá stopa
    T. Plekanec (MTL) 1 + 1
    M. Frolík (CGY) 0 + 0

Skončila 3. třetina, ve které jsme mohli vidět 3 góly. Nejprve ve 49. minutě přidal 4. gól domácích Carr. Tři minuty před koncem přidal svůj druhý gól Radulov a skóre ukazovalo 5:0. Fanoušci Calgary se přece jen mohli radovat z gólu, konkrétně z gólu Bennetta, který vteřinu před koncem uzavřel gólový účet dnešního utkání. Montreal si tak připsal další 2 body a Calgary odjíždí s prázdnou. Pozitivem pro hostující tým je, že dokázali takřka po 2 zápasech vstřelit gól.
    Střely po 3. třetině: MTL – 19, CGY – 28.
    Montreal slaví výhru v tomto zápase.

59:59 Sam BENNETT - 5:1

59:59
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Calgary také využívá přesilovou hru a připisuje si čestný zákrok. Matthew Tkachuck ze středu nahrál na volného SAMA BENNETTA, který vteřinu před koncem připravil Price o čisté konto! Asistence: Matthew Tkachuk,Dougie Hamilton.

59:10
    Plekanec znovu vypíchl puk Gaudreauovi a ujížděl sám po levém křídle na Johnsona. Hostující gólman si střelu českého útočníka pohlídal.

59:08
    Radulov (MTL) (2 minuty, hákování)

58:12
    Radulov mohl mít hattrick! Pacioretty předložil puk na druhou tyč na Radulova, který nedokázal usměrnit puk do odkryté branky!

57:20
    Byron se prohnal po levém mantinelu až před Johnsona, ale trefil pouze tyč!
    56:17 Alexandr RADULOV - 5:0

56:17
    Montreal právě vstřelil branku!
    Montreal využívá přesilovku a přidává 5. gól! Tomáš Plekanec v levém rohu postrčil puk k ALEXANDRU RADULOVOVI, který z rohu vyjel před branku a backhandovou střelou překonal Johnsona. Asistence: Tomáš Plekanec, Andrew Shaw.

55:30
    Radulov našel křižnou nahrávkou Beaulieua , který minul odkrytou branku!

55:01
    Puk znovu za brankou Montrealu, tentokrát osvobodil Calgary Brodie.

54:30
    Calgary vyhrálo vhazování a ihned se osvobozuje.

54:25
    Kulak (CGY) (2 minuty, podražení.)

54:12
    Price podržel střelu Widemana od modré čáry a následuje komerční přestávka.

53:10
    Montreal napadá rozehrávku za brankou Johnsona a nepouští Calgary do větších šancí.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 20. A. Shaw (Andrighetto, Petry), 25. Plekanec, 30. Radulov (Beaulieu, S. Weber), 49. Carr (T. Mitchell), 57. Radulov (Plekanec, A. Shaw) – 60. S. Bennett (Tkachuk, D. Hamilton)

Montreal Canadiens: Price (Montoya) – Jemelin, S. Weber, Barberio, Petry, Beaulieu, Redmond – Pacioretty, Danault, Radulov – Byron, Plekanec, Lehkonen – Andrighetto, Flynn, A. Shaw – Carr, De La Rose, T. Mitchell.
    Calgary Flames: Ch. Johnson (Elliott) – Giordano, D. Hamilton, Brodie, D. Wideman, Kulak, Engelland – J. Gaudreau, Monahan, Chiasson – Tkachuk, Backlund, Frolík – Versteeg, S. Bennett, Brouwer – Bouma, Stajan, F. Hamilton.

Rozhodčí: Rank, Charron – Murray, Gibbons

Diváci: 21 288