Vsetín – Opava 6:2 (kon.) | Technika Brno – Kopřivnice 2:3 (kon.) | Šumperk – Val. Meziříčí 10:2 (kon.)
Mor. Budějovice – David Servis 10:3 (kon.) | Žďár n/S – Písek 7:2 (kon.) | Nymburk – Pelhřimov 4:6 (kon.)
Havlíčkův Brod – Jindř. Hradec 8:3 (kon.) | Tábor – Kolín 2:1 (po pr.) | Řisuty – Bílina 5:1 (kon.)
Trutnov – Klášterec nO 2:1 (2:0 po s.n.) | Jablonec n/N – Sokolov 5:2 (kon.) | Kobra – Děčín 7:0 (kon.)

Nymburk právě vstřelil branku!
    Domácí v závěru korigují nepříznivý výsledek po trefě MARKA NOVÁKA. Asistence: Jaroslav Rittig.

51:19
    Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
    Medvědi si kráčí pro vítězství v dnešním zápasem. Autorem šestého gólu je RICHARD ADAM. Asistence: Filip Kasalý a Martin Hadrava.

40:01

40:00

36:43
    Ze snížení se ale domácí dlouho neradovali, o chvíli později vrací Medvědům dvougólový náskok JIŘÍ VŠETEČKA. Asistence: Petr Votápek, Vladimír Port.

34:01
    Domácí se ubránili a v pětatřicáté minutě snižují na rozdíl jediné trefy! Kontaktní gól vstřelil MARTIN ŠIMEK. Asistence: Jan Stehlík, Luděk Kuncek.

25:19
    A pozor, hned vzápětí fasuje čtyřminutový trest také Martin Šimek!

24:15
    Stanislav Eis si vykoledoval si vykoledoval čtyřminutový trest a hosté si zahrají v pěti proti čtyřem.

20:01

20:00

16:53
    Ve stejném čase Nymburk střídá gólmany a místo Matouška se mezi tři tyče staví Dominik Nahodil.

16:53
    Krátce nato přichází již čtvrtý gól hostujícího týmu. Po přihrávce Filipa Kasalého uspěl MAREK HADRAVA. Asistence: Filip Kasalý a Martin Hadrava.

15:38
    Hned vzápětí se Pelhřimov podruhé v dnešním utkání ujímá vedení, když do sítě Matouška prošla střela MIROSLAVA KOPICE. Asistence: Martin Vysloužil, Tomáš Plachý.

13:21
    Podruhé v dnešním utkání je srovnáno, do domácí branky dopravil puk JIŘÍ VŠETEČKA. Asistence: Lukáš Siříště, Petr Votápek.

03:25
    Uběhlo sotva třicet sekund a domácí otáčejí průběh zápasu! Po přihrávce Jana Stehlíka se prosadil MARTIN ŠIMEK.

02:55
    Vedení si ovšem Medvědi neužili ani minutu a zásluhou STANISLAVA EISE je vyrovnáno. Bez asistence.

02:16
    Povedený vstup hostů do zápasu. Už ve třetí minutě posílá Pelhřimov do vedení obránce DOMINIK KASALÝ.Asistence: Jiří Kubát, Miroslav Kopic.

00:01

Jakub Marvan

Branky a nahrávky: 3. Eis, 4. Šimek (Stehlík), 35. Šimek (Stehlík, Kuncek), 60. Novák (Rittig) – 3. Kasalý Dominik (Kubát, Kopic), 14. Všetečka (Sířiště, Votápek), 16. Kopic (Vysloužil, Plachý), 17. Hadrava Marek (Kasalý F., Hadrava Martin), 37. Všetečka (Votápek, Port), 52. Adam (Kasalý F., Hadrava Martin)