Vsetín – Opava 6:2 (kon.) | Technika Brno – Kopřivnice 2:3 (kon.) | Šumperk – Val. Meziříčí 10:2 (kon.)
Mor. Budějovice – David Servis 10:3 (kon.) | Žďár n/S – Písek 7:2 (kon.) | Nymburk – Pelhřimov 4:6 (kon.)
Havlíčkův Brod – Jindř. Hradec 8:3 (kon.) | Tábor – Kolín 2:1 (po pr.) | Řisuty – Bílina 5:1 (kon.)
Trutnov – Klášterec nO 2:1 (2:0 po s.n.) | Jablonec n/N – Sokolov 5:2 (kon.) | Kobra – Děčín 7:0 (kon.)
Klatovy – Vrchlabí 5:6 (po pr.)
Technika Hockey Brno
2:3 (0:1, 2:2, 0:0)
HC ISMM Kopřivnice
Středa 25.01.2017, 18:00 • Hokejové haly dětí a mládeže • 2. liga skupina Východ • 36. kolo

Utkání se hrálo ve skvělém tempu. Ve třetí třetině jsme neviděli ani jednu branku, a tak si Kopřivnice z Brna odváží tři body. Někdy příště u textového přenosu na přečtenou. (20:05:45)

59:42
    Šidákova střela od modré šla těsně vedle.

59:37
    Konec oddechového času. Brno to zkouší v šesti hráčích.

59:37
    Oddechový čas pro domácí.

59:37
    V pravém rohu za brankou Šimečka leží jeden z hostujících hráčů a hra je přerušena,

58:46
    Odehnal se dostal do dobré šance, ale kotouč proskákal těsně vedle pravé tyče.

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:55
    Kotouč vyražen do ochranné sítě. Bude se vhazovat po levici Slavíčka.

57:35
    Červenkova rána šla vedle brány Slavíčka.

56:27
    Po ofsajdu se bude vhazovat ve středním pásmu.

55:47
    K nahození Šidáka měl nejblíž hostující obránce, který vyhazuje na zakázané uvolnění.

54:48
    Vokurkova rána zblokovaná a hosté v plném počtu.

53:52
    Technice se nedaří dostat do obranné třetiny Kopřivnice. Největší šanci měl zatím na druhé straně Hrubý, ale Slavíček neměl problém.

53:06
    Šidákova rána šla do betonu Šimečka.

52:50
    Vyloučení v týmu HC Kopřivnice (Chalupa – 2 min., krosček).

52:10
    Pargáč nahazoval před Slavíčka, ale tam nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.

51:39
    A další zakázané uvolnění hostů.

51:18
    Odehnal pálí těsně vedle levé tyče.

Kryštof Severa

Matouš Vojáček

Branky a nahrávky: 26. Matov (Benýšek), 28. Odehnal (Florek) – 9. Krutil (Poruba), 27. Mach (Kowalczyk), 31. Pargáč

Technika Hockey Brno: Slavíček (Holub) – Vokurka, Štancl, Sedláček D., Šidák, Sedláček S., Švejda – Švaňhal, Stehlík "C" Odehnal "A" – Látal, Čtvrtníček, Medek – Florek, Benýšek "A", Matov – Grünwald.
    HC ISMM Kopřivnice: Šimeček (Fendrich) – Krutil, Teper, Čintala, Chalupa, Kowalczyk – Poruba, Sluštík "A", Hrubý, Suchý, Tomášek "C", Pargáč, Raška, Mach, Ollender, Červenka

Rozhodčí: Held – Novotný, Axman