Vsetín – Opava 6:2 (kon.) | Technika Brno – Kopřivnice 2:3 (kon.) | Šumperk – Val. Meziříčí 10:2 (kon.)
Mor. Budějovice – David Servis 10:3 (kon.) | Žďár n/S – Písek 7:2 (kon.) | Nymburk – Pelhřimov 4:6 (kon.)
Havlíčkův Brod – Jindř. Hradec 8:3 (kon.) | Tábor – Kolín 2:1 (po pr.) | Řisuty – Bílina 5:1 (kon.)
Trutnov – Klášterec nO 2:1 (2:0 po s.n.) | Jablonec n/N – Sokolov 5:2 (kon.) | Kobra – Děčín 7:0 (kon.)
Klatovy – Vrchlabí 5:6 (po pr.)
DRACI PARS ŠUMPERK
10:2 (3:0, 4:1, 3:1)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Středa 25.01.2017, 18:00 • Zimní stadion, Šumperk • 2. liga skupina Východ • 36. kolo

Díky za pozornost a u dalších onlajnů, napočtenou. (20:22:11)

Máme za sebou utkání, které skončilo vítězně pro mančaft Šumperka. V posledních vteřinách utkání dokázal vstřelit Michal Vymazal desátý gól Šumperka. Hosté odjíždí domů bez bodu, v Šumperku zůstávají všechny tři.

59:48 VYMAZAL - 10:2

59:48
    Draci právě vstřelili branku!
    Před brankou byl zmatek. Ovšem ke kotouči se dokázal dostat MICHAL VYMAZAL, který dorazil puk za Čápa a vstřelil desátou branku domácího výběru. Asistence: Jan Matějka, Tomáš Sedlák.

58:57
    Zbytečný zákrok ze strany Zbyňka Žabčíka, který krosčekem trefil u mantinelu Tomáše Sedláka. Draci budou hrát přesilovku pět na tři.

58:36
    Dvě minuty za hákování pro Patrika Dalajku. Draci si v závěru třetiny zahrají přesilovou hru.

58:17
    Langrova střela skončila těsně vedle branky Čápa.
    57:37 KÝVALA - 9:2

57:37
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    MARTIN KÝVALA vystřelil od modré čáry a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Tomáš Brunec.

57:07
    Na druhé straně si připsal Čáp několik dobrých zákroků. Šumperk útočí a chce vstřelit deset gólů, ale zatím se jim to nedaří. Především díky zákrokům mladého brankáře.

56:47
    Báchorova střela skončila na betonu Kůdely.

56:22
    Kůdela si připisuje zákrok lapačkou. Nová posila v brankovišti Šumperka si je jistá každým zákrokem.

55:48
    Nyní fairplay ze strany domácího celku. Rozhodčí Marek Honza chtěl dát trest hráči Bůbrů, ale Jan Matějka se jel k rozhodčímu přiznat, že jej hráč nefauloval.

55:15
    Obě mužstva jsou v plném počtu. Nyní se Tomáš Sedlák prezentoval pěknou střelou, ale Čáp fantasticky zakročil lapačkou.

54:36
    Hosté jsou výsledkem poměrně frustrovaní, a tak na ledě můžeme vidět několik zbytečných zákroků.

53:40
    Andris dostal krásnou přihrávku, ale sám před Kůdelou trefil pouze betony gólmana Draků.

53:03
    Králíkova střela letěla mimo branku.

52:31
    Dvořák trefil beton Kůdely.

52:15
    Sedlák na ledě. Šumperk bude hrát krátkou přesilovku.

51:27
    Luboš Adam se pokoušel založit akci ze svého pásma, avšak nepřesně přihrál, a tak mohou hrát hosté.

50:28
    A další trest! Tentokrát na straně Valašského Meziříčí. Lukáš Vrba dvě minuty držení protihráče. Bude se hrát tři na tři.

50:15
    Tak teď v tom rozhodčí dělá trošku nepořádek. Nyní je vyloučen Tomáš Sedlák, ale tomu se to vůbec nelíbí.

49:55
    Tresty jsou rozdány následovně. Jan Fišera 5 + dokonce utkání za hrubost. a Václav Studený 2 + 2 minuty vysoká hůl.

49:55
    Tak teď se Váslav Studený zachoval trochu zbaběle. Nejprve vyprovokoval k bitce Jana Fišeru, který si sundal rukavice, ale hostující útočník mu následně začal ujíždět.

49:38
    Jan Matějka nyní předvedl sólo, jako před lety Daniel Rákos v dresu Šumperka. Přes celé hřiště projel až do zakončení. Ovšem narozdíl od Rákose nedokázal skórovat.

48:58
    Baroš se napřáhl od modré, ale Kůdela dokázal zachytit puk do lapačky.

48:53
    Valmez se pokouší o akci ve třetině Draků.

48:08
    Teď se málem strhla potyčka na ledě mezi Fišerou a Studeným. Do tohoto souboje ovšem vjel čárový rozhodčí a fanoušci měli po bitce.

47:35
    Radek Fischer si mohl připsat hattrick. Po krásném pasu jel sám na Čápa a zvolil střelu mezi betony. Gólman Valašského Meziříčí si však nohy pohlídal a zabránil, hráčovi a kustodovi v jednom, ve skórování.
    46:00 SEDLÁK - 9:1

46:00
    Domácí už jen hosty rozebírají. TOMÁŠ SEDLÁK poslal pas na Matějku, který mu kotouč vzápětí poslal zpět a šumperký bek ránou z první skóroval. Asistence: Jan Matějka, Daniel Vachutka.

45:37
    Vachutka jel sám na branku, ale klec minul!
    44:52 DRTIL - 8:1

44:52
    Ta to byl nádherný gól! Fantastická střela Tomáše Drtila skončila od tyče v bráně. To byla bomba. Asistence: Daniel Hroch, Radek Fischer.

44:05
    Šumperk se nedokáže dostat do pásma Bobrů. Je to zejména díky nepřesným přihrávkám.

43:44
    Studený se dostal ke střele, ale Kůdela si jeho ránu pohlídal.

42:38
    Vymazal ujel obráncům Valmezu a jel sám na Čápa. Gólman jej však vychytal.

42:26
    Hosté v plném počtu. Domácím se přesilovka nepovedla.

41:38
    Andris se dostal ke střele, ale Kůdela zasáhl betonem. Následně vypálil od modré Baroš.

41:09
    Střela Řezáče skončila mimo klec Čápa.

40:26
    Dvě minuty za sekání pro Miroslava Vargu.

40:26
    Jedná se o Tomáše Sedláka, který odjíždí na střídačku. Rozhodčí rozdá trest.

40:26
    Hned ze začátku byl jeden z hráčů Šumperka tvrdě zasažen u maantinelu.

40:01

Máme za sebou druhou třetinu, kterou Draci vyhráli 4:1. Bobři byli opět ze začátku třetiny aktivní, ale domácí po zbytek třetiny kontrolovali hru.

40:00
    39:50 CINK - 7:1

39:50
    Nádherná spolupráce třetí formace! Fischer našel skvělou přihrávkou Hrocha, který z první poslal na VLADIMÍRA CINKA. Odchovanec šumperského hokeje se již nemýlil a střílí sedmou branku Draků. Asistence: Daniel Hroch, Radek Fischer.

39:15
    Bobři jakoby už nebránili. Několikrát v poslednách minutách jsme mohli vidět úniky třech hráčů.

38:26
    K Čápovi se po vhazování dostal kotouč. Brankář Valmezu jej raději zakryl.

37:23
    Šumperk má kontrolu nad hrou.
    36:41 KRÁLÍK - 6:1

36:41
    Tak tohle byla neskutečná až komická akce Šumperka! Nejprve trefil Sedláček horní tyč a šumperští hráči se na modré čáře začali radovat. Hosté v zápěti odehráli kotouč ke dvoum radujícím se hráčům Draků, kteří rychle pochopili, že o gól se nejedná, takže se vzájemně pustili a rychle pokračovali ve hře. Sedláček poté našel přihrávkou LUKÁŠE KRÁLÍKA, který třetím gólem v dnešním utkání uzavírá hattrick. Asistence. Pavel Sedláček, Zdeněk Novosad.

35:59
    Teď se vyznamenal Jan Čáp, který fantasticky vyrazil střelu v samostatném úniku Daniela Vachutky.

34:59
    A opět Vrba. Jenomže tentokrát jeho nahození skončilo mimo.

34:25
    Vrbova střela skončila v lapačce brankáře Draků.

33:53
    Menší potyčku za brankou Hynka Kůdely již rozhodčí rozehnali.

33:09
    Jan Fišera dostává 2+10 minut za zásah v oblasti hlavy a krku. Trest odpyká Radek Fischer. Následuje přesilovka Valmezu.
    32:27 VACHUTKA - 5:1

32:27
    A opět v hlavní roli Tomáše Sedlák, který přihrávkou par excellence, poslal puk na DANIELA VACHUTKU, který dokázal i přes tíseň obránce Bobrů, poslat puk mezi nohy Jana Čápa. Asistence: Tomáš Sedlák, Michal Vymazal.
    30:54 FISCHER - 4:1

30:54
    Nejmenší hráč na ledě střílí druhý gól! Fantastická přihrávka Tomáše Sedláka byla jako na zlatém podnose naservírovaná RADKOVI FISCHEROVI, který dává čtvrtý gól šumperského mančaftu. Asistence: Tomáš Sedlák, Daniel Hroch.

30:50
    Matějka to teď myslel před brankou hostů velice dobře. Místo střely zvolil přihrávku na volného Vachutku. Pas ovšem dokázal zachytit naposlední chvíli obránce Bobrů, a z této akce tak nic nebylo.

29:46

29:18
    A nyní tyč, kterou trefili hostující hráči!

29:00
    Kůdela nyní přerušil hru po střle jednoho z hráčů hostujícího celku.

28:28
    Ale Valmez hraje hodně aktivně! Draci se snaží dostat do nějaké obranné formace.

27:59
    Střela Mikela od modré skončila mimo klec Draků.

27:46
    Vladimír Cink obdržel dvouminutový trest za podražení.
    26:52 FOJTÍK - 3:1

26:52
    Brunec poslal kotouč do mezikruží, kde stál volný JOSEF FOJTÍK. Útočník hostů střelou z první dokázal prostřelit Hynka Kůdelu. Valmez snižuje! Asistence: Tomáš Brunec.

25:46

25:34
    Šumperk už se urovnával v útočném pásmu, ale Hrochova přihrávka byla nepřesná a Valašské Meziříčí mohlo jít do protiútoku.

24:58
    Teď si Draci ze Šumperka vůbec neporozuměli, a tak kotouč skončil na zakázaném uvolnění.

24:29
    Následovala střela Ďurkáče, ta ovšem klec vůbec netrefila.

24:01
    Střela Řezáče skončila na betonu Čápa. Gólman Valmezu se musel hodně natahovat.

23:46
    Miroslav Mikel podrazil Michala Veleckého, a tak si hostující bek odsedí menší trest.

23:16
    Matějka našel před brankou úplně volného Vachutku, který střelou z první přestřelil.

22:50
    Fišera nepřesně přihrál a u kotouče jsou hráči v modrém.

22:17
    Hroch zakládá akci z poza své branky.

21:49
    Václav Studený vyslal technickou střelu na muže s maskou v brance Šumperka. Ten kotouč zachytil na hrudníku a přerušil hru.

21:20
    Hosté jsou dlouho ve třetině Draků. Ale k nějaké střele se zatím nemůžou dostat.

21:10
    Kůdela přerušuje hru. Ačkoliv nemusel, tak raději kotouč u své tyče přidržel.

20:01
    Hosté vstupují do druhé třetiny s novým gólmanem. Lukáše Plška v brance vystřídal Jan Čáp.

20:01

Máme za sebou první třetinu. Ačkoliv bylo Valašské Meziříčí půlku třetiny aktivnějším celkem, odchází nakonec po první třetině s hlavami směrem dolů. Domácí dokázali skórovat hned třikrát a vedou první třetinu 3:0. Dvěma góly se prezentoval Lukáš Králík, jednou dokázal skórovat Radek Fischer. Dokáže trenér Roman Čechmánek své svěřence namotivovat k otočení zápasu? Nebo Aleš Flašar dokáže hráče dovést k vítězství? O tom nám hodně napoví druhá třetina.

20:00

19:57
    Ještě se bude vhazovat ve středním pásmu, protože hráči bojovali o kotouč u mantinalu dlouho.

19:47
    Fojtík mohl jet sám na branku, ale Kůdela si skvěle vyjel a kotouč odehrál směrem ke střídačce Šumperka.

19:25
    Přerušena hra v útočném pásmu Valmezu.
    18:28 KRÁLÍK - 3:0

18:28
    Sedláček našel krásným pasem LUKÁŠE KRÁLÍKA, který střelou do odkryté části branky, dokázal skórovat. Šumperský útočník proměnil téměř stejnou situaci, který Novosad před pár vteřinami promarnil. Asistence: Pavel Sedláček, Jakub Řezáč.

18:09
    Zedněk Novosad odmítl skórovat! Fantstická přihrávka od Řezáče skončila přesně na hokejce šumperského veterána, který netrefil prázdnou klec!

17:38
    První přesilovou hru si zahrají domácí. Za vysokou hůl dostává menší trest Martin Varga.

17:11
    Sedlákovu rána chytil do lapačky Plšek.

16:48
    Fischer nenašel ve středním pásmu Vladimíra Cinka. Tudíž domácí přišli o puk.

16:48
    Andrisova střela skončila v lapčce Kůdely. Hra se pomalu uklidňuje.

15:17
    Střela Vrby netrefila klec domácích.
    14:25 KRÁLÍK - 2:0

14:25
    Jakub Ďurkáč nejprve předčasně zvedal ruce, protože si myslel, že jeho rána skončila v brance. To se však nestalo, protože puk trefil mantinel za brankou Plška. Nicméně černá pryž se odrazila přesně na hůl LUKÁŠE KRÁLÍKA, který se přesnou dorážkou nemýlil. Asistebce: Jakub Ďurkáč, Zdeněk Novosad.

14:11
    Po dlouhé době se do třetiny hostů dostali Draci.

13:58
    Patrik Dalajka otestoval pozornost Kůdely.

13:33
    Hosté hrají hodně aktivně a dalo by se říci, že domácí celek přehrávají.

13:15
    Andrisovu střelu chytil Kůdela do lapačky.

13:10
    Vymazal nepřesně odehrál puk a je z toho icing.

12:39
    Střela z poměrně ostrého úhlu od Petra Dvořáka skončila v náruči Kůdely.

12:20
    Střelu Hlaváče vyrazil betonem šumperský brankář.

11:46
    Nyní jeden z hráčů Valmezu sekl po Kůdelově lapačce. Obránci Šumperka vše řeší domluvou.

11:13
    Fojtíkovu střelu Kůdela vyrazil. Následně, prvně jmenovaného, u mantinelu tvrdě dohrál Fišera.

10:52
    Ostřanský u manintelu složil jednoho z hráčů Valašského Meziříčí a získal pásmo.

09:55
    Kývala se dokázal fantasticky procpat před brankáře Šumperka! Ten však také skvěle zasáhl rukavicí.

09:34
    Teď několik nepřeností ve třetině Šumperka. Vše nakonec končí přerušením hry ze strany Kůdely. Tomáš Sedlák ještě pokřikoval po svém spoluhráči Vymazalovi.

08:53
    David Varga dostal dobrou přihrávku, ale následná rána byla zblokovaná. Tohle mohla být branka, protože se zdálo, že Kůdela zareagoval pozdě.

08:31
    Studeného střelu vyrazil brankář Draků do rohu kluziště.

07:29
    Plšek si připsal několikdobrých zákroků. Nejprve dokázal vyrazit ránu Drtila a následně betonem odkopl puk.
    06:39 FISCHER - 1:0

06:39
    Domácí jdou do vedení. RADEK FISCHER se dostal k lehké střele, která zapadla za Lukáše Plška. Tohle gólman Bobrů asi nečekal. Bez asistence.

06:31
    Drtil zavezl kotouč do třetiny Valmezu.

05:38
    Vymazal nedokázal trefit odkrytou klec po skvělé přihrávce!

05:23
    Kůdela si připisuje další zákrok. Tentokrát jej trefil puk, když hlídal svou levou tyč.

05:07
    Dvořák hledal Kývalu před klecí Draků, ale dříve se ke kotouči dostal jeden z šumperských hráčů a puk odehrál daleko od svatyně.

04:25
    Domácí se snažili dostat k nějaké akci, ale čárový rozhodčí signalizuje ofsajd, takže všichni musí ven z třetiny.

03:26
    Draci jsou kompletní.

03:22
    Vachutka hledal na pravém křídle Matějku, který se nedostal ke střele. Kdyby se mu to povedlo, tak by šumperský kapitán střílel do odkryté svatyně.

03:00
    Hladiš hledal spoluhráče na druhém křídle, ale jeden z hráčů Šumperka dokázal puk zblokovat.

02:24
    Fojtíkovi rána vůbec nesedla a kotouč letěl vysoko nad branku, až do ochranné sítě.

01:57
    Šumperk posílá puk do středního pásma.

01:26
    Dvě minuty za podražení dostává Jakub Řezáč.

01:17
    Studený byl ve třetině domácích faulovaný.

01:07
    Brunec se snažil dorážet kotouč před klecí Draků. Kůdela raději podržel puk.

00:48
    Fojtík se zkoušel z křídla procpat před brnaku Draků. Kůdela dokázal puk vypíchnout hokejkou.

00:15
    Kvýala se dostal ke střele, ale jeho rána prolítla kolem Kůdely. Šumperk následně vyhodil přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

00:01
    Hosté hned v úvodu vyhráli vhazování a nahodili kotouč do třetiny Draků.

00:01

Draci Šumperk: Kůdela (Svoboda) – Adam, Sedlák, Řezáč, Ďurkáč, Fišera, Drtil – Matějka, Vymazal, Vachutka – Sedláček, Králík, Novosad – Cink, Hroch, Fischer – Ostřanský, Langr

HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšej (Čáp) – Varga Ma., Mikel, Vrba, Báchor, Žabčík, Baroš, Pernický – Fojtík, Kvýala, Hladiš – Dalajka, Pořický, Varga D. – Brunec, Dvořák, Marga Mi. – Hlaváč, Studený, Andris

Rozhodčí: Honza – Musil, Komínek.

Zápas začíná v šest hodin po poledni a komentovat ho pro vás bude Dominik Mihailescu.

Šumperk dnes nastupuje do utkání v roli favorita. V posledním vzájemném zápase na ledě Draků, dokázali domácí zvítězit 6:1. Draci v předchozím kole podlehli Opavě 3:6, a tak se budou chtít hráči, pod vedením kouče Aleše Flašara, dostat ke třem bodům. Nejlepším střelcem domácího celku zůstává i nadále Daniel Vachutka. Nejvíce asistenci má pak Michal Vymazal. Otázkou ovšem zůstává, kdo dnes nastoupí do branky. V předchozích utkáních dostával důvěru René Svobodu, ale v zápase s Opavou nedochytal a pustil do branky novou posilu Draků Hynka Kůdelu. Kdo bude chytat dnes? To se dozvíme těsně před utkáním.

Valašské Meziříčí je v tabulce na předposledním místě s náskokem sedmnácti bodů na Techniku Brno. bobři v posledním zápase podlehli Opavě a pocit vítězství tento mančaft zažil 11.1, kdy porazil již zmiňovanou Techniku Brno. Ve vzájemných zápasech se Šumperkem se Valmezu víceméně daří. Ze čtyř utkání zvítězili třikrát. Nutno ovšem podotknout, že všechny výhry byly právě na domácím ledě tohoto Valašského klubu.

Krásný den, u dnešního onlajn Přenosu! Dnes máme na programu utkání mezi Draky ze Šumperka a Valašským Meziříčím.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 7. Fischer, 15. Králík (Ďurkáč, Novosad), 19. Králík (Sedláček, Řezáč), 31. Fischer (Sedlák, Hroch), 33. Vachutka (Sedlák, Vymazal), 37. Králík (Sedláček, Novosad), 40. Cink (Hroch, Fischer), 45. Drtil (Hroch, Fischer), 46. Sedlák (Matějka, Vachutka), 60. Vymazal (Matějka, Sedlák) – 27. Fojtík (Brunec), 58. Kývala (Brunec)

DRACI PARS ŠUMPERK: Kůdela (Svoboda) – Adam, Sedlák, Řezáč, Ďurkáč, Fišera, Drtil – Matějka, Vymazal, Vachutka – Sedláček, Králík, Novosad – Cink, Hroch, Fischer – Ostřanský, Langr
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek (21. Čáp) – Varga Ma., Mikel, Vrba, Báchor, Žabčík, Baroš, Pernický – Fojtík, Kvýala, Hladiš – Dalajka, Pořický, Varga D. – Brunec, Dvořák, Marga Mi. – Hlaváč, Studený, Andris

Rozhodčí: Honza – Musil, Komínek