Středa 25.01.2017, 11:00Tipsport liga • Skupina B

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

FK Jablonec: Valeš – Hanousek, Hübschman, Pernica, Beneš – Jiráček, Pospíšil – Zelený, Trávník, Diviš – Doležal.
    Náhradníci: Hrubý – Končal, Mehanović, Mihálik, Kubista V., Kouřil a Janković

FK Mladá Boleslav: Vejmola – Křapka, Da Silva, Keresteš, Fabián – Jánoš, Mareš – Vukadinovič, Magera, Král – Mebrahtu.
    Náhradníci: Šeda – Fleišman, Valenta, Kalabiška, Železník, Přikryl, Levin, Chramosta, Pauschek, Nečas.

1

2
    Úvodní šanci Jablonce odvrátila obrana Mladé Boleslavi.

3
    Diviš dostal od svých spoluhráčů přihrávku za obranu Mladé Boleslavi. Gólman Vejmola mu však rychlým vyběhnutím zabránil v zakončení a schoval míč ve svých rukavicích.

4
    Centr Vukadinovice odvrátil hlavou Hübschman.

6
    Roh pro Jablonec. První střela Vejmolovi vypadla, ale jeho obránci míč odklidili na druhou půlku hřiště.

8
    Jablonečtí dostali míč za obranu, Vejmola ale vyběhl a míč zachytil.

10
    Těsně před vápnem fauloval Jiráček Petra Mareše a je z toho přímý kop pro hosty.

11
    Další střela Vukadinoviče do těla jednoho z jabloneckých hráčů.

14
    Roh Boleslavi odvrátil Hübschman.

16
    Vukadinovič vyzkoušel z dálky pozornost Valeše. Ten bez problémů střelu chytá.

19
    Akci domácích zastavil ofsajd.

24
    Zelený vystihl rozehrávku soupeře, ovšem neměl komu nahrát a tak Jablonec začíná od obrany.

27
    Vukadinovič se ocitl ve velkém vápně v dobré pozici. Míč ale dostal na paty a následně mu ho z pod nohou uzmul Valeš.

29
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Jablonecký JAROSLAV ZELENÝ obloučkem přehodil Vejmolu v brance Boleslavi.
    29. ZELENÝ - 1:0

33
    Střela Jánoše skončila dva metry vedle levé tyče Valešovy branky.

37
    Centr Zeleného z levé strany hřiště si stáhl gólman Vejmola.

38
    Další centr Jablonce odvrátil nejvyšší muž na hřišti Lukáš Magera

39
    Doležal se hnal do vápna soupeře, kde ho ale od míče odstavil Da Silva a je u toho odkop od Vejmolovy branky.

40
    Vstřelená branka domácím značně pomohla. Jsou o poznání aktivnější a Středočechy momentálně přehrávají.

42
    Doležal teď mohl v závěru poločasu přidat další gól,ale jeho střela šla nad břevno.

45

Necelých 30 minut z počátku utkání dominovali na hřišti hráči Mladé Boleslavi. Do té doby vyslali Jablonečtí na Vejmolu tolik střel, že by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Se vstřeleným gólem ale Jablonečtí značně ožili a měli rázem více ze hry oni. Další gól už ale přidat nestihli a poločas tak skončil 0:1 pro Jablonec.

46

48
    Pozměnění sestav ve druhé půli pomohlo Mladé Boleslavi. Její hráči si vypracovali hned dva rohové kopy za sebou, ovšem ani jeden z nich brankou neskončil

52
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Střelou do šibenice vyrovnává JAN CHRAMOSTA.
    52. CHRAMOSTA - 1:1

58
    Sérii střeleckých pokusů Boleslavi zneškodnil gólman Valeš.

60
    Centr domácích končí na vrchní straně břevna...

62
    Tvrdá střela Fleišmana skončila nad brankou.

65
    Mehanovič z přímého kopu z dobré vzdálenosti přestřelil branku.

66
    Rodící se šance Jablonce skončila na obraně Mladé Boleslavi.

68
    Končal se ocitl sám před Šedou a pokusil se ho přehodit. Bohužel pro Jablonec ale netrefil branku.

70
    Střelu Železníka bez problémů chytil Valeš.

72
    Nečasovi ve vápně o kousek utekl míč, čehož využil Valeš a sebral si ho.

75
    Mehanovič hledal svým centrem ve velkém vápně Pospíšila. Těsně před ním mu ale míč odkopl mladoboleslavský Levin

76
    Volný přímý kop Boleslavi vyrazil Valeš.

79
    Centr Boleslavi z pravé strany hřiště našel Přikryla,který ale hlavou míč mezi tři tyče neusměrnil.

81
    Necelých deset minut před koncem základní hrací doby jde z obou týmů cítit snaha vstřelit gól a zvrátit tak stav utkání na svou stranu

84
    Centr Jablonce odvrátil Levin.

87
    Volný přímý kop pro hosty ze strany velkého vápna zvedl hlavou jeden z obránců Jablonce a míč si následně ve vzduchu našel Valeš.

87
    Střelu Jablonce chytil v leže Šeda. Hosté se hodně zlobí, že byl gólman i s míčem už za čárou, rozhodčí ale gól nesignalizoval.
    87. Velká šance Domácích

90

Téměř stovka promrzlých diváků byla svědky vyrovnaného utkání, které nakonec skončilo stavem 1:1.

Příští zápasy zimní Tipsport ligy se v Mladé Boleslavi odehrají již tuto sobotu od 11. a 13. hodiny. Malé a velké finále je pak na programu v neděli ve stejných časech.

Tímto se s vámi loučím. Děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy příště napočtenou. (14:27:59)