Skalica – Trnava 3:0 (kon.) | Topoľčany – Pov. Bystrica 5:4 (kon.) | Prešov – Spišská N. Ves 7:2 (kon.)
Detva – Michalovce 1:4 (kon.)
HK Detva
1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Středa 25.01.2017, 18:00 • ZŠ Detva • 1. liga (SR) • 47. kolo

Máme za sebou aj poslednú tretinu, kde sa v jej úvode podarilo hosťom streliť dva góly a po výsledku 4:1 si tak hostia odvážajú tri body. (20:09:46)

59:04
    Streka Sládka preletela popred bránu, ale cestu do siete si cez Trenčana nenašla.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny.

56:55
    Gašpar v dobrej pozícii prestrelil bránu.

56:26
    Říha na ľade a Cútt sa z hráčskej lavice radšej pobral do šatne.

55:57
    Patrik Fekiač posunul puk Hrušíkovi,ktorý trafil puk rovno do lapačky Trenčana.

54:26
    Lukáš Říha si v strednom pásme počkal na Cútta a dostáva za napadnutie dve minúty.

52:15
    Opäť vzájomné vylúčenie a opäť sedia na trestnej lavici Mačkovič a Cútt za vzájomné vylúčenie. Obaja dostali dve minúty za sekanie.

51:57
    Videlka sa pokúsil bekhendom zakončiť puk, ale neúspešne.

51:10
    Hostia vyhodili puk len na zakázané uvoľnenie.

49:14
    Prečíslenie domácich dva na jedna nedokázal Gašpar využiť.

47:02
    Chybu Gachulinec mohol potrestať Giľak, ale domáceho brankára sa mu nepodarilo prekonať.

44:54
    Domáci Adrián Mačkovič dostáva dve minúty za krosček a dve minúty za hrubosť. Hosťujúci Radovan Cútt dve minúty za nedovolené bránenie a dve minúty za hrubosť. Hrá sa 5 na 5.