Hr. Králové – Prostějov 6:0 (kon.) | Olomouc – Brno jun. 5:2 (kon.) | Pardubice – Dukla Praha 0:1 (kon.)
Brno – Trnava 1:1 (kon.) | Jihlava – Vlašim 2:3 (kon.) | Karviná – Ostrava 0:5 (kon.)
Třinec – Hlučín 5:0 (kon.)
FK Třinec
5:0 (2:0)
FC Hlučín
Středa 25.01.2017, 18:00 • Hřiště s umělým povrchem, sportovní areál na Lesní, Třinec • Přípravný zápas

Ode mě je to pro tuto chvíli všechno. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek středečního dne. (20:47:02)

Třinec vítězí v přípravném utkání s Hlučínem zcela po zásluze. Třetiligové mužstvo se nezmohlo na odpor a ve druhém poločase jako by úplně vyklidilo pozice. Třinec měl k dispozici spoustu brankových příležitostí a tři z nich dokázal využít. Dvě branky zaznamenal Janošík, první zásah v novém působišti přidal na konci také Vávra z Brna.

90

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

86
    Třinec právě vstřelil branku!
    STANISLAV VÁVRA si po přihrávce Michala Stříže pohrál s hlučínskou obranou, zasekl si míč a z úhlu zakončil do prázdné branky – 5:0!

83
    Domácí mohli přidat další branku, ale Vávra přihrál Janošíkovi na paty.

81
    Po mnoha příležitostech se Třinec dočkal čtvrtého gólu. Jouklovu střelu dorazil k levé tyči MARTIN JANOŠÍK – 4:0!

78
    Bedecsova rána z dálky byla zablokována. Joukl následně branku vstřelil, ale kvůli ofsajdu neplatí.

75
    Ižvolt stál na konci třinecké akce, ale spolu s Chvějou přehodil i hlučínskou branku.

73
    Domácí si vytvářejí jednu šanci za druhou. Janošík odmítl před odkrytou bránou zakončit a situaci překombinoval. Chloň vzápětí přestřelil.

71
    Domácí si poradili s rohovým kopem Hlučína. Nejvýše ze všech vyskočil Reintam.

69
    Chvěja hned po nástupu do branky vychytal tutovky Ižvolta a Joukla!

67
    V polovině druhé půle Hlučín střídá. Ze hry jsou staženi brankář David Hampel a Jaroslav Málek, nastupují Daniel Chvěja a Petr Wojnar.

65
    Po nebezpečném centru zleva nedokázali Hampla překonat Vávra a po něm ani Samiec!

62
    Galvas neuspěl s pokusem přelobovat třineckého brankáře. Paleček se stihl vrátit.

60
    Vávra našel na malém vápně Janošíka, jenže ten přestřelil hostující branku.

57
    Vávra střílel po centru Michala Stříže z levé strany, ale míč skončil těsně vedle!

55
    Galvas a následně i Krejčí stříleli z levého křídla mimo.

53
    Domácí nastoupili do druhé půle aktivně. Vávra pronikl po pravé straně a MARTIN JANOŠÍK zakončoval do prázdné branky – 3:0.