Liberec – Jihlava 4:7 (kon.) | HC Plzeň – Mountfield HK 6:1 (kon.) | Chomutov – HC Litvínov 3:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Kometa Brno 3:7 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:7 (1:3, 1:3, 1:1)
HC Kometa Brno
Čtvrtek 26.01.2017, 18:00 • ŠKO-ENERGO Aréna • DHL Extraliga juniorů • 37. kolo

To je pro dnešek z Mladé Boleslavi vše, děkuji za pozornost. Přeji příjemný zbytek večera a těším se na další shledání, na počtenou. (20:22:55)

Je dobojováno, ve třetí třetině padly už jen dva góly. Náskok Komety zvýraznil ve 49. minutě svým druhým zásahem kapitán Kratochvíl, konečnou podobu výsledku ale udal až druhý gól Vojtěcha Outraty, který dvě minuty před koncem dotlačil puk do brány a završil tak gólový účet zápasu.

59:42
    Hasoň zleva nahrál na střed útočného pásma, kde byl volný Čejka, toho ale vychytal Groh.

59:33
    Ofsajd domácího celku.

59:20
    Dymáček se přes Horského dostal ke střele, ale Groh jeho střelu vyrazil.

59:01
    Kratochvíl sprintoval za letícím pukem a Groh před ním pro jistotu kotouč podržel.

59:00
    Běží poslední minuta třetí třetiny.

58:20
    Kalaš se vydal dopředu a nahrál Kunckovi, ten ale nedokázal vrátit puk ideálně zpět, kotouč je ve středním pásmu.

57:25
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Domácí se z nenápadné akce prosazují a zmírňují náskok soupeře. VOJTĚCH OUTRATA dotlačil puk za ležícího Dostála. Asistence: Oscar Flynn, Matouš Horský.

56:59
    Straka převzal puk na středu hřiště, otočil se kolem beka a vypálil, bránu ale vysoko přestřelil.

56:30

56:00
    Kryštof Linhart vyhodil puk až k Dostálovi.

55:56
    Ofsajd hostujícího týmu.

55:22
    Prokop se vrací na led, domácí hrají ve čtyřech.

55:14
    Horký chtěl ještě vylepšit pozici Gajarskému, ale ten nahrávku nezachytil. Puk je za bránou Komety.

54:45
    Marček zachytil puk a poslal jej k bráně Komety.

54:30
    Marek Mlčoch (MBL) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

Michal Konvalina

Branky a nahrávky: 12. Krejčík (Musliu, Dančišin), 30. Outrata (Kalaš, Straka), 58. Outrata (Flynn, Horský) – 18. Kratochvíl, 18. Hasoň, 20. Horký (Mlynář, Zábranský), 21. Havlát (Horký, Mlynář), 25. Škvrně (Sedláček, Dymáček), 35. Čejka (Střondala, Hasoň), 49. Kratochvíl (Šnajnar, Škvrně)

BK Mladá Boleslav: Krofta (21. Groh) – Linhart, Mašek, Uřidil, Horský, Marček, Mlčoch – Prokop, Musliu, Planý, Kuncek, Kalaš, Straka, Dančišin, Krejčík (C), Flynn, Outrata, Veselý, Jindra
    HC Kometa Brno: Dostál (Krček) – Šnajnar, Slabý, Sedláček, Zábranský, Jeřábek, Kowalczyk – Havlát, Svoboda, Hasoň, Gajarský, Škvrně, Čejka, Horký, Mlynář, Dymáček, Kratochvíl (C), Střondala, Jaycay

Rozhodčí: Škrobák – Horažďovský, Marek