New Jersey – Washington 2:5 (kon.) | Philadelphia – Toronto 2:1 (kon.) | NY Islanders – Montreal 3:1 (kon.)
Boston – Pittsburgh 4:3 (kon.) | Carolina – Los Angeles 0:3 (kon.) | Ottawa – Calgary 2:3 (po pr.)
Florida – Tampa 2:1 (po pr.) | Minnesota – St. Louis 5:1 (kon.) | Nashville – Columbus 4:3 (kon.)
Chicago – Winnipeg 3:5 (kon.) | Dallas – Buffalo 4:3 (kon.) | Arizona – Vancouver 3:0 (kon.)

Radim Vrbata (ARI) 0 + 1 (05:41:46)

Skončilo utkání, mezi Arizonou a Vancouverem, 2 body si doma nechávají Coyotes. Ve třetí třetině jsme mohli vidět hned 2 góly. Ve 45. minutě Arizona vedla o 2 góly po střele Burmistrova a v poslední minutě uklidil puk do prázdné klece Rieder. Coyotes si tak poprvé v sezóně připsali 3 výhry v řadě a gólman Smith si připsal první nulu v sezóně.
    Střely po 3. třetině: ARI – 31, VAN – 19.

Arizona právě vstřelila branku!
    Martin Hanzal zachytil střelu jednoho z obránců Vancouveru, rozehrál na Radima Vrbatu, který posunul kotouč na TOBIASE RIEDERA, který uklidil puk do prázdné klece, Asistece: Radim Vrbata, Martin Hanzal.

59:10
    Smith podržel puk proti střele Erikssona.

58:40
    Sedinova střela od modré čáry se nevešla mezi 3 tyče.

58:11
    Vancouver s 6-ti hráči v útočném pásmu!

57:20
    Smith se teď předvedl proti střele Granlunda, který střílel bez přípravy po krosové nahrávce!

56:40
    Arizona skvěle forčekuje rozehrávku Vanouveru a ti se jen stěží dostávají ke střelám.

55:50
    Hanzal se dostal k dorážce těsně před Millerem. Hostující gólman předvedl skvělý zákrok a udržel naděje svého týmu.

55:30
    Burrows vypálil golfem z pravého kruhu pro vhazování, Smith si se střelou poradil.

54:40
    Miller zachytil skákající puk a následuje komerční přestávka.

54:12
    Hanzal zblokoval Stecherovu dělovku od modré čáry!

53:30
    Vancouver ve 3. třetině stále pouhé 2 střely a na obrat v utkání to příliš nevypadá.

53:10
    Smith stáhl ze vzduchu oblouček mířící na jeho branku a sám oblouček do středního pásma rozehrál na spoluhráče. Skvělá technika domácího gólmana.

52:13
    Útok Coyotes zastavil offside – Doan vjel do třetiny Vancouveru moc rychle.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 33. Crouse (White, Ekman-Larsson), 45. Burmistrov, 60. Rieder (Vrbata, Hanzal)

Arizona Coyotes: M. Smith (Domingue) – Goligoski, Stone, Chychrun, C. Murphy, Ekman-Larsson, Schenn – Rieder, Hanzal, Vrbata – Perlini, Dvorak, Doan – J. McGinn, Burmistrov, Fischer – Crouse, Martinook, White.
    Vancouver Canucks: R. Miller (Markström) – Edler, Stecher, Sbisa, Ch. Tanev, Trjamkin, Biega – D. Sedin, H. Sedin, Eriksson – Bärtschi, Horvat, Burrows – M. Granlund, B. Sutter, Megna – B. Gaunce, Chaput, Skille.

Rozhodčí: Leggo, Pochmara – Gawryletz, Murchison

Diváci: 11203