Toljatti – Novosibirsk 1:3 (kon.) | Jaroslavl – Ufa 5:3 (kon.) | Kazaň – Novokuzněck 6:1 (kon.)
Nižněkamsk – Omsk 4:0 (kon.) | N.Novgorod – Petrohrad 4:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Magnitogorsk 1:2 (kon.)
Viťaz – Čeljabinsk 3:1 (kon.) | Soči – CSKA Moskva 0:2 (kon.) | Spartak Moskva – Čerepovec 3:2 (po pr.)
Lokomotiv Jaroslavl
5:3 (1:1, 2:1, 2:1)
Salavat Julajev Ufa
Pátek 27.01.2017, 17:00 • Arena 2000 • KHL

Domácí hokejisté vyhrávají tento zápas poměrem 5:3. O své výhry rozhodli ve druhé a třetí třetině, když vstřelili v každé z nich dva góly. Ufa nevybojovala ani bod v tomto duelu. (19:23:01)

Československá stopa v zápase
    Nenastoupil český ani slovenský hokejista.

59:40
    Už se nic nestane.

59:20
    Oddechový čas pro hosty.

59:00
    Poslední minuta hry, domácí už ví, že tento zápas vyhrají. Naopak Ufa odjede s prázdnou.

57:54
    V poklidném tempu se zápas dohrává.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

55:45
    Mnoho času už Ufa nemá ne zdramatizování zápasu.

54:41
    Dostáváme se do finální části třetí třetiny, domácí vedou o dva góly a nikam se neženou. Naopak Ufa se snaží co nejrychleji snížit a její hra je plná nepřesností.

53:33
    Kotouč opustil hrací plochu, vhazovat se bude před brankou Lokomotivu, Ufa má výhodu buly v útočném pásmu.

53:06

52:04
    Přesilovka se nedaří podle představ, domácí se nemohou probojovat do útočného pásma.

51:06
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Sami Lepistö – 2 min., podražení).
    50:30 Alexandr KADĚJKIN - 5:3

50:30
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Domácí hokejisté si velmi rychle berou dvoubrankové vedení zpět. Prosazuje se pohotovou střelou ALEXANDR KADĚJKIN. Asistence: Andrej Loktionov.
    49:17 Zachar ARZAMASCEV - 4:3

49:17
    Ufa právě vstřelila branku!
    Na konci rychlé akce stál hostující ZACHAR ARZAMASCEV, který snižuje náskok Lokomotivu na jedinou branku. Asistence: Anton Lazarev a Jevgenij Korotkov.

48:15
    Sledujeme klidnou část zápasu, domácí vedou o dva góly, dál pokračují v aktivní hře. Naopak Ufa se nemůže probojovat do útočného pásma.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 5. Kadějkin (Lugin, Murygin), 21. Talbot (Kozun, D. Osipov), 34. Ljubuškin (Kraskovskij, Polunin), 47. Koledov (Talbot, D. Osipov), 51. Kadějkin (Loktionov) – 10. A. Lazarev (Něstěrov, Korotkov), 26. Omark, 50. Arzamascev (A. Lazarev, Korotkov)

Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Sudnicin) – Gavrikov, Ljubuškin, Koledov, D. Osipov, Rafikov, Manuchov, Pašnin – Apalkov, Kozun, Talbot – Kraskovskij, Lugin, Iljenko – E. Galimov, Kartajev, Polunin – Kadějkin, Loktionov.
    Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Gavrilov) – Lepistö, Loginov, Arzamascev, Gončarov, Kuljaš, D. Bodrov, Kornějev – I. Grigorenko, Kaprizov, Omark – Paršin, Lisin, D. Makarov – Kotljarevskij, M. Vorobjov, M. Majorov – Chripunov, Něstěrov, A. Lazarev – Korotkov.