FC Jerigo 1994 Plzeň
3:1 (1:1)
FC Betis Kadaň
Pátek 27.01.2017, 20:45 • SH Slavia VŠ Plzeň • 2. Futsal liga západ • 16. kolo

Plzeň po celkem dobrém výkonu ve druhém poločase asi zaslouženě bere tři body, dnes měla více ze hry, ale opět doplácela na koncovku, když v prvním poločase nastřelila dvakrát břevno. Kadaň podala sympatický výkon na to, že ji dnes opustili tři hráči, ale ve druhé dvacetiminutovce měla méně ze hry, Jerigo více drželo míč.

V závěru zápasu mi přišlo, že domácí měli v hlavě to, jak ztratil vedení v Praze deset sekund před koncem, výsledkem toho bylo pět faulů, ale desetimetrový kop už z toho nebyl. (22:21:52)

39:59
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Plzeň pošetřila čas v posledních sekundách po rozehrávce ONDŘEJE VITOUŠE od postranní čáry jej našel Ondřej Touš, následně se štěstím dostal míč za Nováka, který si na míč hodně sáhl. 3:1. Asistence: Ondřej Touš.

39:49
    Mezera na levou stranu na Kaidla, ale ten nezpracoval míč. Vitouš rozehrává.

39:40
    Lenkovi nevyšla přihrávka křížem na Rouse, Mezera rozehrává.

39:36
    Maba se rval jako lev, ale Lenk dobře pracoval v obraně, následně právě Maba fauloval.

39:22
    Ondřej Lenk (JPL) dostává žlutou kartu za faul na polovině hřiště, pátý faul domácích.

39:13
    Lenk rozehrál ve spolupráci se Šoltysem, ten pomohl Plzni, při kontru špatně zakončil Kaidl.

38:45
    Následuje nepřesný výhoz Šoltyse, ale Plzeň opět získala míč a od postranní čáry rozehrává Lenk.

38:26
    Lenk hledal Trnku, ale ten se nedostal k míči, na druhé straně nezakončil Maba z pravé strany.

38:06
    Vitouš získal míč, následně po přihrávce Trnky našel právě on Šebka, ale ten střílel mimo tři tyče.

37:43
    Mezera od postranní čáry na Kaidla,ale Trnka dobře presuje a hlavně nefauluje.

37:32
    Šebek vytvořil prostor pro Vitouše, ale ten z levé strany nevystřelil.

37:18
    Betis byl trpělivý při kombinaci, ale Škůrek vše pokazil přihrávkou na Kaidla.

36:55
    Je tady čtvrtý faul domácích ve druhém poločase, uvidíme dnes desetimetrový kop?

36:43
    Po přihrávce Lenka hledal Šoltys spoluhráče, ale vše si pohlídal Novák.

36:19
    Zase přihrávka na Kaidla, ale jeho střelu z úhlu, ale Lenk srazil míč na rohový kop.

35:57
    Novák prchá z branky, hosté opět v pěti proti čtyřem, u míče Škůrek.

35:30
    Škůrek našel Kaidla, ale ten neuspěl v souboji s Lenkem, následně je u míče Jerigo.

Vít Muzikář

Branky: 9. Trnka (Rous), 22. Lenk (Šebek), 40. Vitouš (Touš) – 16. Kinský (Hrdinka)

Karty:   40. Lenk (JPL) – 19. Skirka (KAD)

FC Jerigo 1994 Plzeň: Šoltys – Lenk (C), Kanát, Vitouš, Pekník, Malý, Šebek, Touš, Rous, Trnka
    FC Betis Kadaň: Novák (Živnůstka) – Škůrek (C), Mezera, Kaidl, Kinský, Gorol, Maba, Hrdinka, Skirka, Soukup

Rozhodčí: Štěřík, Kaštánek, delegát: Novotný Jos.