Zlín – Nasan Brno 8:2 (kon.) | Baník Ostrava – Vyškov 0:0 (kon.) | Gamaspol Jeseník – Ž. Vlci Brno 6:3 (kon.)
VŠB-TU Ostrava – Hodonín B 7:0 (kon.)
UTB futsal team Zlín
8:2 (4:2)
Nasan Okruh Brno
Pátek 27.01.2017, 20:00 • SH Euronics Zlín • 2. Futsal liga východ • 14. kolo

Utkání skončilo vysokou výhrou domácího mužstva UTB Zlín. Brno se dokázalo prosadit pouze v první půli, což na vítězství nestačilo. Tři body tak za výhru 8:2 zůstávají na domácí půdě Zlína.

Ze Zlína je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Tereza Košťálová (13:15:43)

38
    Zlín právě vstřelil branku!
    Autorem branky je KRAJČA. Asistence: Slobodian.

37
    Autorem branky je SLOBODIAN. Asistence: Juhás.

31
    Autorem branky je KŘEPELKA. Asistence: Kostka.

28
    Žlutou kartu dostává Huťka (Univerzita Tomáše Bati Zlín).

24
    Žlutou kartu dostává Juhás (Univerzita Tomáše Bati Zlín).

21
    Autorem branky je HUŤKA. Asistence: Juhás.

21

V prvním poločase si vedli lépe domácí, kteří si nesou do druhého poločasu dvoubrankové vedení.

20

16
    Autorem branky je KOVÁŘ. Asistence: Petrusek.

8
    Autorem branky je SLOBODIAN. Asistence: Krajča.

7
    Nasan Brno právě vstřelil branku!
    Autorem branky je KOCOUREK. Asistence: Rampula.

4
    Autorem branky je HUŤKA. Asistence: Krajča.

3
    Autorem branky je KOSTKA. Asistence: Slobodian.

1
    Autorem branky je BURIAN. Asistence: Kocourek.

1

Univerzita Tomáše Bati Zlín: Roman Vitásek – Michal Nevřela, Michal Huťka, Lukáš Juhás, David Kostka, Jiří Kovář, Pavel Krajča, Václav Křepelka, David Petrusek, Rostislav Slobodian, Erik Hradil. Trenér: Pavel Postava.

Z technických důvodů nejsou k dispozici sestavy podle čtyřek.

Nasan Okruh Brno: Martin Černý – David Rampula, Martin Hoffmann, Alois Jaša ml., Lukáš Knoflíček, Pavel Bartůněk, Lukáš Burian, Jaromír Janeček, Lubomír Kocourek ml. Trenér: Lubomír Kocourek st.

Rozhodčí: Šenkýř, Slanina; delegát: Bednář.

Tereza Košťálová

Branky: 3. Kostka (Slobodian), 4. Huťka (Krajča), 8. Slobodian (Krajča), 16. Kovář (Petrusek), 21. Huťka (Juhás), 31. Křepelka (Kostka), 37. Slobodian (Juhás), 38. Krajča (Slobodian) – 1. Burian (Kocourek), 7. Kocourek (Rampula)

Karty:   24. Juhás (ZLI), 28. Huťka (ZLI)

UTB futsal team Zlín: Roman Vitásek – Michal Nevřela, Michal Huťka, Lukáš Juhás, David Kostka, Jiří Kovář, Pavel Krajča, Václav Křepelka, David Petrusek, Rostislav Slobodian, Erik Hradil. Trenér: Pavel Postava.

Rozhodčí: Šenkýř, Slanina; delegát: Bednář