Wolfsburg – Augsburg 1:2 (kon.) | Ingolstadt – Hamburg 3:1 (kon.) | W. Brémy – Bayern 1:2 (kon.)
Darmstadt – Kolín nad Rýnem 1:6 (kon.) | RB Lipsko – Hoffenheim 2:1 (kon.) | Leverkusen – Mönchengladbach 2:3 (kon.)
Bayer Leverkusen
2:3 (2:0)
Borussia Mönchengladbach
Sobota 28.01.2017, 18:30 • BayArena, Leverkusen • Německá Bundesliga • 18. kolo

Já se s vámi pro dnešek loučím, děkuji za pozornost, na přečtenou! (20:30:34)

Dnešní zápas je u konce. Mönchengladbach se v druhém poločase postaral o famózní obrat. Ten začal ve dvaapadesáté minutě Stindl, ten stejný hráč skóroval o šest minut později. Třetí branku, tu nejdůležitější, přidal v jednasedmdesáté minutě Raffael. Leverkusen tak po dobrém prvním poločase zůstal bez bodu.

90+3

90+3
    Leverkusen měl k dispozici rohový kop, ale využít ho nedokázal. To byla jedna z posledních šancí domácího týmu.

90+2
    Ze strany hodně nepřesně nacentroval Wendell, obrana Mönchengladbachu si s míčem pohodlně poradila.

90
    Nad rámec se nastaví 3 minuty.

89
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Jonas Hofmann, přichází Josip Drmić.

87
    Vestergaard si při rozehrávce pomohl s brankářem Sommerem, následně míč druhý jmenovaný dopravil až na polovinu soupeře. Domácí budou muset začínat znovu od začátku.

85
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Raffael, přichází Fabian Johnson.

84
    Pro nadýchaný centr si došel brankář Sommer. Ten s rozehrávkou rozhodně nikam nespěchá.

83
    Brandt se snažil uvolnit ve vápně a nacentrovat, ale míč byl zblokovaný obranou na rohový kop.

81
    Kramer nyní zůstal ležet na trávníku, hra je přerušena.

79
    Obrana Mönchengladbachu se s pohodlím ubránila, následně ale bude muset čelit dalšímu útoku soupeře.

78
    Chicharito vybojoval rohový kop pro svůj celek. Vstřelí Leverkusen třetí gól z této standardní situace?

77
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Karim Bellarabi, přichází Stefan Kießling.

75
    Domácí nadále drží míč ve své moci, avšak stále v obrovské vzdálenosti od branky soupeře. Gladbach brání pozičně na jedničku, a tak na jeho polovině není příliš volného prostoru.

73
    Leverkusen se nyní nastěhoval na útočnou polovinu, kde kombinuje. Je však třeba dodat, že pouze v místech, odkud se zakončit nedá.
    71. RAFFAEL - 2:3

71
    Mönchengladbach právě vstřelil branku!
    Obrat je na světě! Kramer našel milimetrovou přihrávkou volného RAFFAELA, který si šikovně obhodil Taha a následně milimetrově zakončil k tyčce. Leverkusen působí značně zaskočeně. Podaří se mu alespoň vyrovnat?

Radim Sochor

Branky: 32. Tah (Çalhanoğlu), 34. J. Hernández (Çalhanoğlu) – 52. Stindl, 58. Stindl (Wendt), 71. Raffael (Kramer)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 7:3. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:8.
    Bayer Leverkusen: Leno – Henrichs (65. Jedvaj), Tah, Toprak (C), Wendell – Bellarabi (77. Kießling), Aránguiz (66. Havertz), Kampl, Çalhanoğlu – J. Hernández, Brandt.
    Náhradníci: R. Özcan – Baumgartlinger, Havertz, Jedvaj, Pohjanpalo, Mehmedi, Kießling.

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Jantschke, Christensen, Vestergaard, Wendt – J. Hofmann (89. Drmić), Kramer, Dahoud, T. Hazard (70. Hahn) – Raffael (85. Johnson), Stindl (C).
    Náhradníci: Sippel – Bénes, Drmić, Hahn, Johnson, Korb, Simakala.

Rozhodčí: Aytekin