Mountfield HK – K. Vary 2:1 (2:0 po s.n.) | Třinec – Olomouc 7:1 (kon.) | Č. Budějovice – Kladno 5:4 (1:0 po s.n.)
Mladá Boleslav – Jihlava 5:2 (kon.) | Vítkovice – Zlín 3:5 (kon.) | Pardubice – HC Plzeň 1:6 (kon.)
Liberec – Kometa Brno 9:3 (kon.) | Sparta – Slavia 6:2 (kon.)
BK Mladá Boleslav
5:2 (0:0, 5:1, 0:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 28.01.2017, 12:30 • ŠKOENERGO Aréna • DHL Extraliga juniorů • 38. kolo

Domácí se radují z výhry a tento přenos je u konce. Těším se opět za necelou hodinu odsud ze ŠKOENERGO Arény u zápasu ELIOD Extraligy mladšího dorostu. Dobré odpoledne. (14:34:21)

Zápas je po dvou hodinách a dvou minutách u konce. Ovládli jej domácí, kteří ve druhé třetině otočili skóre utkání a po vyhraném dějství 5:1 si připsali tři body. Jihlava tedy po tříbodové sérii výher odjíždí z Mladé Boleslavi bez bodů.

59:38
    Puk skončil po tečované střele v ochranné síti. Bude se vhazovat po levici Jana Brože.

59:28
    Boleslavští junioři se ještě snaží ohrozit jihlavskou branku.

59:11
    Poslední minuta zápasu a puk je ve středním pásmu.

58:39
    Zakázané uvolnění středočeského týmu.

58:07
    Domácí drží kotouč víceméně ve středním pásmu, hra byla nyní přerušena pro přihrávku rukou.

56:53
    Následuje buly před boleslavským gólmanem, Dukla se ještě snaží o kontaktní gól.

54:27
    Rázem není Jihlava až tak daleko od bodů, na druhou stranu má ale už jen zhruba pět minut.

54:07
    Dukla právě vstřelila branku!
    Jihlava snižuje po vlastním gólu Bruslařského klubu. Po střele JAKUBA KRAUČUKA si srazil Dominik Groh puk betonem do vlastní branky. Asistence: Richard Peschout, Vojtěch Pražák.

53:31
    Puk je v útočném pásmu domácích, ale ti už se do ničeho nehrnou, je znát, že vedou o čtyři branky.

52:11
    Dukla se snaží o přechod do pásma, jenže to si Bruslaři svědomitě hlídají a Jihlavu k ničemu nepouštějí.

49:40
    Zakázané uvolnění Mladé Boleslavi. Je znát, že se zápas už jen dohrává, tomu odpovídá i dění na ledové ploše.

49:20
    Domácí si najeli do pásma a neměli špatnou šanci, jenže Jan Brož v jihlavské brance závar zvládl.

47:26
    Chvíli poté se pískalo kvůli icingu Jihlavy.

47:20
    Po delší době byla hra přerušena kvůli ofsajdu. Následuje buly ve středním pásmu.

45:56
    Na modré čáře se napřáhl David Chujac a nebyl daleko od vstřeleného gólu. Puk však zvládl chytit jihlavský brankář a zabránit tomu, aby zapadl pod víko.

45:16
    Matouš Horský vystřelil od modré čáry, ale Jan Brož puk vyrazil.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 25. Straka (Dančišin, Outrata), 25. Krejčík (Prokop, Musliu), 26. Dančišin (Straka), 33. Straka (Flynn, Veselý), 33. Kalaš (Peterka, Jindra) – 22. Peschout (Mejzlík, Vála), 55. Kraučuk (Peschout, Pražák)

BK Mladá Boleslav: Groh (Krofta) – Mašek, Marček, Linhart, Chujac, Horský, Mlčoch – Prokop, Musliu, Peterka, Kalaš, Straka, Dančišin, Krejčík, Outrata, Flynn, Veselý, Tóth, J. Jindra
    HC Dukla Jihlava: Brož (Juřička) – Vála, Pražák, Srnský, Váňa, Huňáček, Hrabaň – L. Jindra, Heinrich, Mejzlík, Berka, Peschout, Geier, Čermák, Kraučuk, Rezek

Rozhodčí: Horinek – Votrubec, Ševic