Slavia – Třebíč 3:2 (po pr.) | Kladno – Most 6:2 (kon.) | Litoměřice – Jihlava 1:4 (kon.)
Havířov – Kadaň 2:5 (kon.) | Benátky n/J – Frýdek-M. 3:2 (po pr.) | Motor ČB – Ústí n/L 5:1 (kon.)
Prostějov – Přerov 3:5 (kon.)
AZ Havířov
2:5 (0:1, 2:3, 0:1)
SK Trhači Kadaň
Sobota 28.01.2017, 17:00 • K&K PNEU Aréna Havířov • Chance liga • 46. kolo

Ve třetí třetině se Havířov snažil o zdramatizování zápas, ale branka na 2:3 nepřišla a tak v této části hry přišlo pouze potvrzení výhry hostů gólem Račuka do prázdné branky.

Střely na branku ve 3. třetině: 5:5
    Střely celkem: 21:15 (19:15:48)

59:26
    Zápas se již pouze dohraje, dnes si body odvezou hosté.

58:29
    Kadaň právě vstřelila branku!

MAREK RAČUK trefuje prázdnou branku pří powerplay domácích. Bez asistence

58:15
    Oddechový čas pro domácí.

57:51
    Holomek se snažil svou dělovkou překonat Strmeně. Před Strmeněm zablokoval tuto střelu však ještě obránce Kadaně.

56:47
    Kadaň se snaží udržet puk na svých hokejkách.

55:28
    Domácí se ve vlastní oslabení dostali do šance. Nedokázali však přesně zakončit.

54:41
    Kadań si v této přesilovce nevytváří tlak.

53:52
    AZet se osvobozuje.

53:41
    Vyloučení v týmu AZ Havířov (Lukáš Bednář – 2 min., příliš mnoho hráčů).

53:09
    Domácí jsou ve třetí třetině rozhodně aktivnější týmem a snaží se dohnat 2 brankový náskok Kadaně.

52:13
    Kanko svou další střelou nedokázal ani tentokrát překonat Strmeně.

51:12
    Domácí se snaží usadit v pásmu Kadaně. Ta se však osvobozuje a vyhazuje puk přes celou hrací plochu.

50:06
    Domácí svatyni se snažil ohrozit Trefný. Pálil však těsně vedle.

49:22
    Po přihrávce Kanka, se nedokázal prosadit Chroboček.

49:06
    Oba týmy v plném počtu.

47:58
    Po individuální akci a střele Rakuče,se blýsk zákrokem Šafránek.

Jozef Valenčík

Branky a nahrávky: 25. Hubáček (Krisl, Dvořáček), 30. Kanko (Petran) – 7. Kůs (Račuk, Trefný), 21. Kůs (Račuk, Hejcman), 33. Hejcman (Kůs, Račuk), 34. Kůs (Račuk, Hejcman), 59. Račuk

AZ Havířov: Šafránek (M. Laco) – L. Doudera, Petran, Krisl, Chroboček, Holomek, D. Seman, Dudek, Sedlák – Kalus, Hlinka, Kanko – Dvořáček, Hubáček, Štumpf – Gřeš, Maruna, Kotala – L. Bednář, Haas, Pořízek.
    SK Trhači Kadaň: Strmeň (Tadeáš Dvořák) – Trefný, R. Černý, Baránek, D. Šimek, L. Chalupa, Tejnor, Weinhold – Kůs, Hejcman, Račuk – Harkabus, Osmík, Kohout – Slavíček, Chlouba, Chrpa – Ringler, Raška, L. Vrána.

Rozhodčí: Trombík – Poruba, Rožánek