Slavia – Třebíč | 3:2 (po pr.) | | | Kladno – Most | 6:2 (kon.) | | | Litoměřice – Jihlava | 1:4 (kon.) |
Havířov – Kadaň | 2:5 (kon.) | | | Benátky n/J – Frýdek-M. | 3:2 (po pr.) | | | Motor ČB – Ústí n/L | 5:1 (kon.) |
Prostějov – Přerov | 3:5 (kon.) |
Vladivostok – HC Slovan | 2:1 (kon.) | | | Kunlun – Záhřeb | 5:0 (kon.) | | | Minsk – Barys | 2:1 (kon.) |
Jokerit – Chanty-Mansijsk | 6:5 (kon.) | | | Riga – Jekatěrinburg | 4:3 (po pr.) |
Klášterec nO – Řisuty | 4:2 (kon.) | | | Technika Brno – Opava | 0:6 (kon.) | | | SHK Hodonín – Nový Jičín | 3:1 (kon.) |
Kolín – Havlíčkův Brod | 2:4 (kon.) | | | Sokolov – Trutnov | 1:6 (kon.) | | | Vsetín – Val. Meziříčí | 3:1 (kon.) |
Písek – Mor. Budějovice | 2:4 (kon.) | | | Bílina – Klatovy | 3:5 (kon.) | | | Vrchlabí – Kobra | 2:5 (kon.) |
Děčín – Jablonec n/N | 3:4 (po pr.) | | | Tábor – David Servis | 9:0 (kon.) | | | Jindř. Hradec – Nymburk | 2:6 (kon.) |
Pelhřimov – Žďár n/S | 5:3 (kon.) |
Slavia – Vsetín | 3:5 (kon.) | | | Kladno – Kolín | 6:1 (kon.) | | | HC Litvínov – Mladá Boleslav | 2:3 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Havířov | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Jihlava – K. Vary | 2:3 (kon.) | | | Zlín – Liberec | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Sparta – Pardubice | 5:6 (kon.) | | | Písek – Vítkovice | 2:7 (kon.) | | | Mountfield HK – HC Plzeň | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Letňany – Olomouc | 2:4 (kon.) | | | Kometa Brno – Chomutov | 5:4 (kon.) |
Mountfield HK – K. Vary | 2:1 (2:0 po s.n.) | | | Třinec – Olomouc | 7:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Kladno | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Mladá Boleslav – Jihlava | 5:2 (kon.) | | | Vítkovice – Zlín | 3:5 (kon.) | | | Pardubice – HC Plzeň | 1:6 (kon.) |
Liberec – Kometa Brno | 9:3 (kon.) | | | Sparta – Slavia | 6:2 (kon.) |
Přerov – Vsetín | 2:7 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Pardubice | 1:3 (kon.) | | | Poruba – HK MD Šumperk | 1:2 (kon.) |
Roudnice – Bohemians | 5:0 (kont.) | | | Lev Benešov – Králův Dvůr | 8:7 (1:0 po s.n.) | | | Strakonice – HC Vimperk | 6:4 (kon.) |
Veselí nLuž. – Č. Krumlov | 4:7 (kon.) | | | Nejdek – Třemošná | 5:0 (kont.) | | | HC Rokycany – Chotíkov | 6:7 (0:1 po s.n.) |
Rosice – Kroměříž | 3:6 (kon.) | | | Uničov – Vel. Meziříčí | 3:5 (kon.) | | | Uh.Brod – Velká Bíteš | 7:4 (kon.) |
Břeclav – Blansko | 4:2 (kon.) | | | H. Benešov – Bohumín | 5:7 (kon.) | | | Vlašim – Mělník | 9:3 (kon.) |
Studénka – Wolves Č. Těšín | 9:3 (kon.) | | | Lomnice n/P – Olympik | 0:0 (zruš.) | | | Jesenice – Černošice | 3:5 (kon.) |
Uh. Hradiště – VHK ROBE Vsetín B | 4:9 (kon.) | | | Klatovy – TJ Sušice | 10:3 (kon.) | | | HC Varnsdorf – Frýdlant | 2:4 (nedohr.) |
Kaznějov – Tachov | 0:0 (odl.) | | | Letňany – Žižkov Praha | 18:3 (kon.) |
HC Lovosice – Kadaň | 5:6 (kon.) |
konec
HC Baník Sokolov
1:6
(0:1, 1:2, 0:3)
HC Trutnov
Rostislav Králik
Branky a nahrávky:
22. Řezníček (Sus) – 20. Kastner (T.Půlpán, Beneš), 31. T.Půlpán, 36. T.Půlpán (Abrahám), 41. A.Půlpán (Ukhin, Fedulov), 48. Kastner (A.Půlpán, T.Půlpán), 60. Hlaváček (Vácha)
Rozhodčí: Jan Hucl (Plzeň) – Jan Schopf (Karlovy Vary), Petr Fiala (Sokolov), Delegát: Sentenský.
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Baník Sokolov:
Fečo (Špírek) – Gombár, Šik (C), Binias, Michálek, Novák, Váňa – Čejka, Račanský (A), Trapl, Řezníček, Sláma, Kašpar (A), Pfister, Musil, Sus. Trenér: Jiří Parkmann.
Náhradníci:
Trenér:
HC Trutnov: Bechný (Kosina) – Píša, Poul (A), Abrahám, Beneš, Vácha, Junek, Bezděk, Sakaev – Ukhin, A. Půlpán (C), Fedulov, Chytráček (A), T. Půlpán, Kastner, Hlaváček, Smékal, Janoušek, Konečný. Trenér: Luboš Petera.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Trutnov: Bechný (Kosina) – Píša, Poul (A), Abrahám, Beneš, Vácha, Junek, Bezděk, Sakaev – Ukhin, A. Půlpán (C), Fedulov, Chytráček (A), T. Půlpán, Kastner, Hlaváček, Smékal, Janoušek, Konečný. Trenér: Luboš Petera.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jan Hucl (Plzeň) – Jan Schopf (Karlovy Vary), Petr Fiala (Sokolov), Delegát: Sentenský.
Diváci:
Svoji trefu z vrcholu kruhů oslavil tanečkem na ledě MARTIN HLAVÁČEK. Asistence: Lukáš Vácha.