Klášterec nO – Řisuty 4:2 (kon.) | Technika Brno – Opava 0:6 (kon.) | SHK Hodonín – Nový Jičín 3:1 (kon.)
Kolín – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.) | Sokolov – Trutnov 1:6 (kon.) | Vsetín – Val. Meziříčí 3:1 (kon.)
Písek – Mor. Budějovice 2:4 (kon.) | Bílina – Klatovy 3:5 (kon.) | Vrchlabí – Kobra 2:5 (kon.)
Děčín – Jablonec n/N 3:4 (po pr.) | Tábor – David Servis 9:0 (kon.) | Jindř. Hradec – Nymburk 2:6 (kon.)
Pelhřimov – Žďár n/S 5:3 (kon.)
SC Marimex Kolín
2:4 (0:3, 1:0, 1:1)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 28.01.2017, 17:07 • ZS Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR) • 30. kolo

Tímto se s vámi loučím, to je dnes ode mne ze zimního stadionu v Kolíně vše. Přeji vám hezký zbytek víkendu a u dalších onlajnů se s vámi těším na počtenou. (19:32:52)

Ve třetí třetině se se domácí snažili o vyrovnání, ke kterému se přiblížili v závěru po snížení Tomáše Pipka. Následně zkusili hru bez brankáře se šesti bruslaři v poli, po chybě Hanzla ale sebral kotouč David Michálek a gólem do prázdné brány potvrdil vítězství Havlíčkova Brodu.

59:57
    Kolínští se ještě snaží útočit, sami už ale dobře vědí, že dnes body nezískají. Po nepřesné rozehrávce Havlíčkova Brodu se zřejmě naposledy přerušuje kvůli zakázanému uvolnění.

59:19
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Jan Hanzl na modré čáře promáchl, čehož využil DAVID MICHÁLEK, který mu sebral kotouč, přebruslil střední pásmo a od modré čáry trefil prázdnou bránu Kolína! Bez asistence.

59:03
    Po Novákově zákroku se přerušuje a Vladislav Koutský míří na střídačku, Kolín bude hrát v šesti!

58:35
    A hned z protiútoku to zavánělo gólem na druhé straně, puk se povaloval jen kousek od tyče, hostujíc obrana jej na poslední chvíli odpálila!

58:12
    Petr Kuchta ujel do úniku, zadovkou ještě našel Miroslava Třetinu, jeho střelu lvím skokem zastavil Vladislav Koutský!

57:34
    Domácí si berou oddechový čas a budou se hnát za vyrovnáním!

57:34
    Kozlové právě vstřelili branku!
    Domácí se přeci jen dočkali snížení z úplně nenápadné akce! TOMÁŠ PIPEK sebral puk za bránou, vybruslil k mantinelu a střelou z ostrého úhlu překvapil Nováka, který měl zřejmě zakrytý výhled! Asistence: Jiří Kadlec starší a Martin Krajňák.

56:52
    Kozlové jsou zpátky v útoku, al chybí jim střelba. Pokus Morkese z pravé strany byl pouze propagační a Novák jej betonem v klidu vyrazil.

56:12
    Hosté pláchli do přečíslení 3 na 2, Miroslav Třetina z levé strany přihrál přes brankoviště na Petra Kuchtu, toho ale Koutský vychytal.

55:41
    Kolín se usadil v pásmu Havlíčkova Brodu a zatlačil ho před jejich bránou, ke střele se ale nedostal.

55:15
    Po souboji s Patrikem Přidalem zůstal na ledě ležet jeden z domácích beků souboj byl ale podle všeho čistý.

55:06
    Po útoku domácích z pravé strany zůstal puk na zadní síťce Novákovy svatyně a hra se přerušuje.

54:39
    Zkušený Jiří Kadlec starší zavezl puk do pásma po ose hřiště, pak rozehrál doleva na Tomáše Pipka, jeho rána od mantinelu byla ale výrazně nepřesná.

54:14
    Tomáš Semrád hledal u pravého hrazení Davida Michálka, ten byl ale v péči kolínského obránce a v tísni protečoval kotouč jenom na tribunu.

53:48
    Fanoušci hnali dopředu Luboše Kozáka, k němu se ale včas vrátil hostující bek a čistým hitem jej poslal k ledu.

53:06
    Hra je teď troško jednotvárná. Kozlové se snaží založit útočnou akci, kterou hosté odvrátí ve středním pásmu nebo kousek za obrannou modrou.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 31. Malý (Panna), 58. Pipek (Kadlec st., Krajňák) – 2. Ludvík (Kulhánek), 6. Třetina (Lacina, Přidal), 16. Třetina (T. Semrád, Navrátil), 60. Michálek

SC Marimex Kolín: Koutský (Sejpal) – Kadlec st. "A", Hanzl, Voženílek, Skokan, Barták, Březina, Havelka – Malý "C", Semirád, Morkes "A", Zumr, Jelínek, Pipek, Krajňák, Panna, Kozák, Černý, Kadlec ml.
    BK Havlíčkův Brod: Novák (Panec) – T. Semrád, M. Semrád, Duben "A", Lacina, Kulhánek, Vala – Přidal, Třetina "C", Voříšek, Kozlík, Michálek, Chlubna, Ludvík, Navrátil, Křížek, Kuchta, Beneš

Rozhodčí: Patrik Vokřál – Radek Špringl, Michal Tasch