Slavia – Třebíč | 3:2 (po pr.) | | | Kladno – Most | 6:2 (kon.) | | | Litoměřice – Jihlava | 1:4 (kon.) |
Havířov – Kadaň | 2:5 (kon.) | | | Benátky n/J – Frýdek-M. | 3:2 (po pr.) | | | Motor ČB – Ústí n/L | 5:1 (kon.) |
Prostějov – Přerov | 3:5 (kon.) |
Vladivostok – HC Slovan | 2:1 (kon.) | | | Kunlun – Záhřeb | 5:0 (kon.) | | | Minsk – Barys | 2:1 (kon.) |
Jokerit – Chanty-Mansijsk | 6:5 (kon.) | | | Riga – Jekatěrinburg | 4:3 (po pr.) |
Klášterec nO – Řisuty | 4:2 (kon.) | | | Technika Brno – Opava | 0:6 (kon.) | | | SHK Hodonín – Nový Jičín | 3:1 (kon.) |
Kolín – Havlíčkův Brod | 2:4 (kon.) | | | Sokolov – Trutnov | 1:6 (kon.) | | | Vsetín – Val. Meziříčí | 3:1 (kon.) |
Písek – Mor. Budějovice | 2:4 (kon.) | | | Bílina – Klatovy | 3:5 (kon.) | | | Vrchlabí – Kobra | 2:5 (kon.) |
Děčín – Jablonec n/N | 3:4 (po pr.) | | | Tábor – David Servis | 9:0 (kon.) | | | Jindř. Hradec – Nymburk | 2:6 (kon.) |
Pelhřimov – Žďár n/S | 5:3 (kon.) |
Slavia – Vsetín | 3:5 (kon.) | | | Kladno – Kolín | 6:1 (kon.) | | | HC Litvínov – Mladá Boleslav | 2:3 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Havířov | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Jihlava – K. Vary | 2:3 (kon.) | | | Zlín – Liberec | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Sparta – Pardubice | 5:6 (kon.) | | | Písek – Vítkovice | 2:7 (kon.) | | | Mountfield HK – HC Plzeň | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Letňany – Olomouc | 2:4 (kon.) | | | Kometa Brno – Chomutov | 5:4 (kon.) |
Mountfield HK – K. Vary | 2:1 (2:0 po s.n.) | | | Třinec – Olomouc | 7:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Kladno | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Mladá Boleslav – Jihlava | 5:2 (kon.) | | | Vítkovice – Zlín | 3:5 (kon.) | | | Pardubice – HC Plzeň | 1:6 (kon.) |
Liberec – Kometa Brno | 9:3 (kon.) | | | Sparta – Slavia | 6:2 (kon.) |
Přerov – Vsetín | 2:7 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Pardubice | 1:3 (kon.) | | | Poruba – HK MD Šumperk | 1:2 (kon.) |
Roudnice – Bohemians | 5:0 (kont.) | | | Lev Benešov – Králův Dvůr | 8:7 (1:0 po s.n.) | | | Strakonice – HC Vimperk | 6:4 (kon.) |
Veselí nLuž. – Č. Krumlov | 4:7 (kon.) | | | Nejdek – Třemošná | 5:0 (kont.) | | | HC Rokycany – Chotíkov | 6:7 (0:1 po s.n.) |
Rosice – Kroměříž | 3:6 (kon.) | | | Uničov – Vel. Meziříčí | 3:5 (kon.) | | | Uh.Brod – Velká Bíteš | 7:4 (kon.) |
Břeclav – Blansko | 4:2 (kon.) | | | H. Benešov – Bohumín | 5:7 (kon.) | | | Vlašim – Mělník | 9:3 (kon.) |
Studénka – Wolves Č. Těšín | 9:3 (kon.) | | | Lomnice n/P – Olympik | 0:0 (zruš.) | | | Jesenice – Černošice | 3:5 (kon.) |
Uh. Hradiště – VHK ROBE Vsetín B | 4:9 (kon.) | | | Klatovy – TJ Sušice | 10:3 (kon.) | | | HC Varnsdorf – Frýdlant | 2:4 (nedohr.) |
Kaznějov – Tachov | 0:0 (odl.) | | | Letňany – Žižkov Praha | 18:3 (kon.) |
HC Lovosice – Kadaň | 5:6 (kon.) |
konec
HC Slavia Praha
3:5
(1:1, 2:2, 0:2)
VHK ROBE Vsetín
David Mencl
Branky a nahrávky:
9. Grim (Brož), 24. Martínek (Všetečka), 34. Šilhan (Macek) – 8. Matiaško (Půček), 28. Půček (Kovacs, Matiaško), 29. Půček (Matiaško, Klímek), 47. Půček, 60. Klímek (Krupa, Kuboš)
Rozhodčí: Hodač – Kettner, Špringl
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Slavia Praha:
Vecka (Kodad) – Vobořil, Macek, Holý, Stark, Zderadička, Erben – Grim, Marek, Brož – Všetečka, Hradil, Martínek – Šilhan, Vaniš, Janča – Furch
Náhradníci:
Trenér:
VHK ROBE Vsetín: Sachr (Machač) – Ondračka, Paroušek, Kuboš, Kollár, Nadymáček, Pařízek – Lašák, Hrňa, Klímek, Matiaško, Zetocha, Jenáček, Kovacs, Půček, Krupa, Najvar
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
VHK ROBE Vsetín: Sachr (Machač) – Ondračka, Paroušek, Kuboš, Kollár, Nadymáček, Pařízek – Lašák, Hrňa, Klímek, Matiaško, Zetocha, Jenáček, Kovacs, Půček, Krupa, Najvar
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hodač – Kettner, Špringl
Diváci:
Vteřinu před koncem přesilovky si hosté pojišťují výhru! Tvrdá rána DANIELA KLÍMKA od pravého mantinelu skončila až v síti! Asistence: Miroslav Krupa a Petr Kuboš.
Intelekt, učení, dovednosti & koučování, Velké okamžiky ledního hokeje 2 a knihu Rusko, země neomezených možností.
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Lašák – 2 min., hrubost).