Zlín – Mladá Boleslav 4:3 (po pr.) | Chomutov – Litvínov 1:2 (kon.) | Liberec – Pardubice 3:6 (kon.)
Olomouc – K. Vary 3:2 (po pr.) | Kometa Brno – Plzeň 2:3 (po pr.) | Sparta – Třinec 12:3 (kon.)
Mountfield HK – Vítkovice 0:2 (kon.)
HC Olomouc
3:2 (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 29.01.2017, 17:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Tipsport extraliga • 43. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Dobrý den, vítám Vás u sledování online přenosu z utkání nejvyšší hokejové soutěže. Podíváme se na zápas mezi celky HC Olomouc a HC Energie Karlovy Vary, který startuje na olomouckém zimním stadionu v 17 hodin.

HC Olomouc

Kohouti se po jednačtyřiceti odehraných zápasech v tabulce nachází na 12. místě se ziskem padesáti bodů. Zdálo se, že Hanáci chytili druhý dech, když dokázali vyhrát tři utkání v řadě, nicméně hned vzápětí dva duely prohráli. Poslední utkání na ledě Pardubic vyhrála Mora po samostatných nájezdech.

Nejproduktivnější hráč: František Skladaný 23 bodů (9+14)
    Nejproduktivnější obránce: Martin Vyrůbalík 19 bodů (4+15)
    Procentuální úspěšnost zákroků: Branislav Konrád 90,58%

Poslední 3 zápasy HC Olomouc:

41. kolo Olomouc – Mladá Boleslav 2:4
    36. kolo Olomouc – Hradec Králové 1:4
    42. kolo Pardubice – Olomouc 2:3sn

Energetici se v tabulce nachází na předposledním, třináctém, místě s náskokem jediného bodu na poslední Pardubice. V sezoně si Karlovarští připsali deset tříbodových výher, z toho dvě během posledních pěti utkání. V posledním utkání překvapili Západočeši hradecký Mountfield a obrali ho o všechny tři body.

Nejproduktivnější hráč: Václav Skuhravý 20 bodů (12+8)
    Nejproduktivnější obránce: Vladimír Sičák 13 bodů (3+10)
    Procentuální úspěšnost zákroků: David Honzík 89,72%

Poslední 3 zápasy HC Energie Karlovy Vary:

40. kolo Chomutov – Karlovy Vary 3:1
    41. kolo Liberec – Karlovy Vary 3:2
    42. kolo Karlovy Vary – Mountfield 3:2

V letošní sezoně se oba celky potkaly celkem třikrát. Kohouti mají proti Karlovým Varům lehce pozitivní bilanci, neboť brali pět bodů z devíti možných.

4. kolo Karlovy Vary – Olomouc 3:1
    17. kolo Olomouc – Karlovy Vary 3:0
    30. kolo Karlovy Vary – Olomouc 2:3p

HC Olomouc: Konrád (M. Laco) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Ondrušek (A), Jaroměřský, J. Galvas, Houdek (A), Rašner – Laš, J. Knotek, Skladaný – Strapáč, R. Vlach, Eberle – Holec, Herman, T. Mikúš – Matai, Mrázek, Fořt.

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Honzík) – Harant, Dujsík, Sičák (A), M. Rohan, Tomáš Dvořák, Baldajev, Weinhold – T. Rachůnek, Tuominen, Mikulík – Vachovec (A), Skuhravý (C), Kindl – Stloukal, Dušek, Gorčík – O. Beránek, Gríger, Flek – Davídek.

Rozhodčí: Šír, Pavlovič – Flegl, Polonyi.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Zápas za malou chvíli začne, jeho aktéři jsou již na ledové ploše.

00:01

Úvodní vhazování pro domácí, puk směřoval až ke Konrádovi.

00:16
    Rachůnek si připsal úvodní střelu dnešního duelu.

00:32
    Kohouti si nyní málem dali vlastní gól, Rachůnek hledal křižnou přihrávkou Tuominena, Škůrek málem ztečoval kotouč za Konrádova záda.

01:02
    Ondrušek nahazuje puk do útočného pásma.

01:28
    Energie posílá lehkým postrčením puk do středního pásma a střídá.

01:44
    Útok Západočechů zastavuje ofsajd.

01:48
    A znovu se hosté proviňují postavením mimo hru.

01:55
    Ofsajdem se tentokrát proviňují domácí, znovu se bude vhazovat ve středním pásmu.

02:05
    Dvořák s pukem za vlastní brankou rozjíždí útok.

02:29
    Flek prošel s pukem do útočného pásma, zkusil vystřelit, Konrád jeho pokus s přehledem vyrazil.

02:54
    Rachůnek znovu hledal křižnou přihrávkou před brankou Tuominena, druhý jmenovaný minul puk.

03:08
    Sám před domácím brankářem byl Mikulík, ale Konrád dokázal ukrýt puk ve výstroji.

03:31
    Holec dojíždí puk nahozený do útočné třetiny.

03:43
    Houdek vyslal tvrdou ránu na Závorku. Puk ale až ke karlovarskému brankáři neprošel, nebotť byl zblokovaný.

04:22
    Dvořák posílá puk na zakázané uvolnění. Bude se vhazovat před Závorkou.

04:42
    Skladaný vyslal povedenou střelu z vrcholu kruhu, Závorka vyrážečkou poslal puk mimo tři tyče.

05:15
    Škůrek hledal dlouhou nahrávkou na útočné modré Eberleho, ten ale přešel do třetiny dříve než puk a Kohoutům je odpískán ofsajd.

05:44
    Eberle vyslal kotouč z pravé strany, Závorka ho pravým betonem vytečoval až do ochranné sítě.

05:58
    Na druhé straně ze stejného místa pálil Vachovec, ani ten Konráda nepřekonal.

06:27
    Dušek prokličkoval mezi olomouckými obránci a z levého bodu pro vhazovaní vystřelil na Konráda. Ten si puk pohlídal a podržel jej ve výstroji. Bude se vhazovat po jeho pravé ruce.

06:36
    Rohan udržel pásmo, mohl z toho těžit Gorčík, ale na Konráda si nepřišel.

07:03
    Mrázek se spoluhráči operují v útočném pásmu, ale hosté je nepouští do střeleckých pozic a tak se pohybují spíše po rozích.

07:39
    Energie je již na puku a rozehrává zpoza Závorkovy branky.

08:08
    Uvidíme první přesilovou hru dnešního utkání. Gríger (KVA) vyloučen za hákování.

08:21
    Západočeši se osvobozují.

08:35
    Eberle na levé straně zavezl puk do pásma a Kohouti se rozestavují.

09:01
    Vlach nahrával přes šířku kluziště, Tuominen odhadl jeho záměr a s pukem na holi dojel až do útočného pásma, kde ještě stihl prověřit Konráda.

09:39
    Hanáci rozestavění v útočné třetině.

09:43
    Střelu si připisuje Škůrek.

09:46
    Síly na ledě se vyrovnají, Knotek (OLO) vyloučen rovněž za hákování.

09:52
    Hned po vhazování pálil od modré čáry Dujsík, Konrádova lapačka kotouč zastavila.

10:07
    Do velké šance se dostal Galvas, který bly osamocen před Závorkou, hostující brankář stihl dát do pokusu lapačku a puk poslat mimo tři tyče.

10:08
    Hosté hrají v plném počtu.

10:45
    Jaroměřský vyhazuje puk do středního pásma.

11:04
    Mikulík si zpracovával puk před modrou čárou až jeden z jeho spoluhráčů zajel do třetiny a Energii je odpískán ofsajd.

11:15
    Vachovec nahazuje puk do útočného pásma.

11:25
    Energie je již v přesilovkovém rozestavění.

11:40
    Skuhravý vyslal tvrdý projektil od modré čáry, Konrád vyrazil.

12:11
    Z trestné lavice se vracel Knotek a měl příležitost, ale Závorka ve spolupráci s obránci zapracoval dobře.

12:25
    Holec s Hermanem v přečíslení, Hermanovi utekl puk, musel si jej zpracovat, i přesto měl hostující brankář spoustu práce jeho střelu a následnou bekhendovou dorážku zlikvidovat.

13:13
    Přetlačovaná o puk v obranném pásmu Západočechů, Kohouti z ní nakonec vyšli vítězně.

13:17
    Hanáci v čele s Mrázkem se znovu snažili procedit puk za Závorku, neúspěšně.

13:37
    Ondrušek tlačí Grígera k mantinelu, ten dokázal nahrát Beránkovi, který od modré vystřelil. Konrád jeho střelu kryje.

13:54
    Vlach s Tuominenem svedli bruslařský souboj o puk, západočeský hráč byl úspěšnější a Energie může založit další z útoků.

14:19
    Kotouč nyní po teči ve středním pásmu opustil ledovou plochu.

14:40
    Galvas dostal dost prostoru na modré čáře, jeho střelu Skuhravý ztečoval a obrací hru.

15:29
    Gorčík našel na pravé straně Duška, jeho střela mířila těsně nad Konrádovu branku.

15:57
    Rohan rozjíždí další útok z vlastní třetiny.

16:28
    V posledních minutách jsou hosté mírně aktivnějším týmem.

16:38
    Konrád si připisuje další zákrok po střele Fleka z vrcholu levého kruhu.

16:54
    Mikulík slepával puk letící od modré čáry směrem ke Konrádovi, sklepl jej pouze na olomoucké hokejky.

17:19
    Mikulík mezi kruhy promáchl puk, následná střela Dvořáka byla vytečovaná až do ochranné sítě.

17:34
    Kindl se Skuhravým kombinují ve vlastním pásmu.

17:53
    Hosté nyní byli velmi nebezpeční. Kindl a po něm ani Dujsík tvrdou střelou si na Konráda nepřišli. Energie v posledních minutách opticky lepším celkem.

18:33
    domácí po dlouhé době v útočném pásmu ve velké šanci, Holec nahrával Mrázkovi, který hledal úplně osamoceného Mataie, který puk netrefil ideálně.

19:06
    Nařízeno trestné střílení pro Beránka, který byl v samostatném úniku faulován Škůrkem!

19:06
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Už už to vypadalo, že Konrád puk vyrazil mimo tři tyče, rozhodčí již stihl rozpažit, ale kotouč po několika poskočeních a odrazu od tyčky skončil v olomoucké brance, ONDŘEJ BERÁNEK tak svou střelou zužitkoval nabídnuté trestné střílení a připisuje si první branku v extralize. Bez asistence.
    19:06 Ondřej BERÁNEK - 0:1
    Zdroj: Hokejka TV

19:27
    Hanáci jsou nyní jako opaření. Hra ztratila veškerý spád a třetina se dohrává ve středním pásmu.

20:00

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Je za námi první třetina utkání mezi týmy pohybujícími se v tabulce na pozicích pro play-out. V úvodu jsme sledovali vyrovnaný hokej bez výraznějších šancí, oba týmy hrozily zejména v únicích. V závěru třetiny měla optickou převahu Energie. Domácí nedokázali zužitkovat přečíslení tři na jednoho, v následném protiútoku byl faulován Beránek, který dostal k dispozici trestné střílení. To proměnil a poslal hosty do jednobrankového vedení těsně před přestávkou. Druhá třetina začne zhruba v 17:51.

Střely na branku v první třetině:
    Olomouc – 6
    Karlovy Vary – 15

Druhá třetina za malý okamžik začne, oba týmy jsou již na ledové ploše.

Rozhodčí se snaží dobře upevnit branku hostů, ale nedaří se jim to, hráči krouží na ledové ploše.

Branka je již na svém místě a druhá třetina již může odstartovat.

20:01

20:05
    Škůrek nahazuje puk do útočného pásma.

20:22
    Skladaný s Knotkem doráželi z těsné blízkosti, Závorka však puk udržel před brankovou čárou.

20:37
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Domácí hned v úvodu třetiny srovnávají stav utkání. Od modré čáry vypálil Ondrušek, všichni tři útočníci Kohoutů se snažili dorážet až byl úspěšný ROMAN VLACH. Asistence: Miroslav Holec, Jan Eberle.
    20:37 Roman VLACH - 1:1

21:27
    Kohouti velmi aktivní, od modré čáry střílel Fořt, jeho pokus si Závorka pohlídal.

21:42
    Energetikům se nepovedla rozehrávka a je jim odpískáno zakázané uvolnění.

21:50
    Škůrek pálil od modré, Knotek s Eberlem doráželi, ale tentokrát byl Závorka úspěšnější.

22:35
    Puk nahozený Vyrůbalíkem dojíždí Západočeši.

22:57
    Holec, Vlach a Eberle kombinují před závorkou.

23:07
    Vlach se hezky uvolnil a rozhodl se vypálit, puk byl ale vytečován do ochranné sítě a Závorka nemusel zasahovat.

23:25
    Harant nahazuje z červené čáry na Konráda, který ihned posílá puk na spoluhráče.

23:34
    Dujsík s Fořtem ve středním pásmu v souboji vytečovali puk mimo ledovou plochu, vhazování ve středovém kruhu.

23:43
    Holcovi je při přechodu modré čáry odpískán ofsajd.

23:51
    Knotek ještě ze středního pásma nahazuje na Závorku, ten posílá puk na Baldajeva.

24:27
    Konrád byl už překonán, ale puk se odrazil od tyčky! Ani z následné dorážky nebyl Dvořák úspěšný.

25:23
    Puk končí v ochranné síti, bude se vhazovat po Konrádově pravé ruce.

25:31
    Energie velmi aktivní, Dujsík s Harantem si na modré čáře nahrávali, až první jmenovaný pálil, Konrád jen s obtížemi puk vyrazil.

26:01
    Další zásah musel předvést domácí gólman po teči Skuhravého.

26:30
    Energie se sama vyhnala z pásma a Kohouti mohou do útoku.

26:59
    Mikúš hledal dlouhou přihrávkou Hermana, ale k tomu ihned přistoupili dva obránci hostů a puk mu odebrali.

27:26
    Hanáci nyní vyhazují puk pouze na zakázané uvolnění, bude se pokračovat před Konrádem.

27:33
    Po vhazování pálil z levého kruhu Mikulík, domácí gólman puk podržel, aby jeho spoluhráči mohli vystřídat.

27:47
    Skuhravý s pukem na holi za Konrádovou brankou.

28:07
    Souboj o puk v rohu vyhráli Hanáci a otáčí hru, Jaroměřského střela byla ztečovaná nad branku.

28:55
    Eberle protečoval do útočného pásma.

29:14
    Západočeši poctivě brání a svého soupeře nepouští do dobrých příležitostí. Naopak sami si dokáží vytvářet šance.

29:30
    Do přečíslení dva na jednoho se vydali Skladaný s Mrázkem. První jmenovaný poslal nepřesnou přihrávku, a proto Mrázek nezakončil z první a následně se již dostal až na úroveň brankové čáry a Závorka se stihl přesunout.

30:11
    Ale nyní znovu sledujeme hru odehrávající se před Konrádem, ale tentokrát jsou hostující hráči rychle odstavení od puku.

30:53
    Holec s Eberlem překombinovali situaci a nakonec ani nezakončili.

31:24
    Laš našel dobrou přihrávkou osamoceného Knotka, jeho teč ale směřovala pouze do betonu brankáře hostů!

31:56
    Houdek rozjíždí útok zpoza vlastní branky.

32:38
    Znovu se potvrdilo nedáš – dostaneš, Holec hledal před brankou Galvase, který puk minul, z následného protiútoku se prosadil VÁCLAV SKUHRAVÝ střelou nad Konrádovo rameno. Bez asistence.
    32:38 Václav SKUHRAVÝ - 1:2

33:15
    Hanáci se ihned vrhají do útoku.

33:44
    Herman nyní dobře pracoval v útočném pásmu, ale žádný ze spoluhráčů mu výrazně nepomohl, a proto mu hosté puk odebrali.

34:21
    Mikúš nahazuje puk do útočné třetiny a Olomouc střídá.

34:38
    Přechod Tuominena do útočného pásma zastavuje postavení mimo hru.

34:51
    Skladaný ve středním pásmu nedokázal tečovat puk, Olomouci je odpískáno zakázané uvolnění.

35:01
    Skladaný zaváži puk do útočného pásma.

35:21
    Škůrkovu střelu vyrazil Závorka pouze před sebe, kde ale nebyl žádný z domácích, aby ho dorazil. V protiútoku se Karlovy Vary málem dostaly do přečíslení dva na jednoho, ale vracející se Vyrůbalík dokázal přihrávaný puk zachytit.

35:58
    Zakázané uvolnění hostů.

36:17
    Jaroměřský v útočném pásmu zkoušel prokličkovat mezi třemi protihráči, neúspěšně. Energie posílá puk do středního pásma.

36:33
    Tentokrát přechod přes střední pásma nevyšel domácím, je odpískáno zakázané uvolnění a hra se stěhuje před Konráda.

36:46
    Z nulového úhlu pálil Kindl, Konrád pozorný.

37:20
    Harant rozehrává od vlastní branky.

37:33
    Daleko se ale nedostal a hra se vrací k Závorkomi, který pomáhá obráncům s rozehrávkou.

38:02
    Galvas zblokoval střelu Grígera z mezikruží.

38:06
    Konrád po dalším střeleckém pokusu hostů drží puk ve výstroji. Do menší potyčky se následně pustili Gríger s Houdkem, rozhodčí je nechávají bez trestu.

38:41
    Mikúš nahazuje puk za Závorku, kde jej sbírají Energetici.

38:53
    Hostům se nepovedla rozehrávka a je jim odpískáno zakázané uvolnění. Hra se vrací před Závorku.

38:57
    Jaroměřského střela po buly byla zblokovaná.

39:36
    Knotek s Lašem si v útočném pásmu vyměňovali puk tak dlouho, až o něj přišli.

39:56
    Kindl zpoza branky nahrával puk, ten doputoval až k obránci Dujsíkovi, ale jeho střela postrádala razanci.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Ve druhé třetině jsme viděli po jedné brance na každé straně. Nejprve se v úvodu třetiny trefil Roman Vlach, za hosty kontroval Skuhravý. Dokáží Kohouti ve třetí třetině zvrátit utkání na svou stranu? To se dozvíme zhruba v 18:47.

40:14
    Přechod Tuominena do útočného pásma zastavuje ofsajd.

40:26
    Eberle zkoušel vypálit z otočky, ale puk mířil mimo tři tyče.

40:58
    Mrázek svádí bruslařský souboj o puk, který míří za Závorku, ale neúspěšně.

41:34
    Mikúš si připsal výbornou střelu z pravého kruhu. Závorka ji vyrazil maskou mimo!

41:46
    Druhá přesilová hra hostů v utkání. Mikúš (OLO) vyloučen za hákování.

41:51
    Na ledové ploše se do sebe pěstmi pustili Knotek s Tuominenem, poměrně dlouho si vyměňovali rány, až Tuominen strhl Knotka na zem.

41:51
    Oba bijící se borci jsou rozhodčími oceněni 2+2+10 trestnými minutami. Pokračuje přesilová hra Energie.

42:03
    Kohouti se osvobozují.

42:16
    Vyrůbalík znovu posílá puk až k Závorkovi.

42:33
    Herman nadvakrát poslal puk na Holce, který jej vyhodil přes všechny čáry.

42:55
    Nyní už je energie usazena v útočném pásmu.

43:12
    Herman zblokoval střelu od modré a ihned vyváží puk ze třetiny.

43:30
    Gorčík nedokázal trefit puk ideálně a ten tak minul olomouckou branku.

43:52
    Mikúš se vracel z trestné lavice do přečíslení dva na jednoho společně s Holcem. Chtěl nahrávat, ale západočeský obránce se do přihrávky položil a k Holcovi puk neprošel.

44:17
    Hosté vyhazují puk pouze na zakázané uvolnění.

44:23
    Po vhazování pálil od modré čáry Vyrůbalík, několikrát tečovaný puk zamířil na Závorkovy betony.

44:53
    Kohouti se nyní drží v pásmu a Závorka má plné ruce práce, i přesto, že zakončení Hanáků není vždy přesné.

45:14
    Krátký tlak olomouce přerušuje Závorka, když schovává v lapačce střelu Laše od modré čáry.

45:18
    Dobrou střelou ihned po vhazování se prezentoval Holec, Závorka si jeho pokus pohlídal a puk drží pod betony.

45:25
    Ondruškova střela mířila těsně nad branku hostů.

45:36
    Přechod hostů do útočného pásma zastavuje ofsajd.

45:45
    Stejné provinění je na druhé straně odpískáno i domácím, vhazování ve středním pásmu.

45:54
    Harant rozehrává zpoza vlastní branky.

46:10
    Kohouti dobře forčekují. Galvas zastavil puk na modré a hned pálil.

46:39
    Tvrdou střelou se nyní prezentoval Laš. Závorka vyráží.

46:59
    Přetlačovaná o puk za Závorkovou brankou.

47:21
    Vlach hledal volného Eberleho, ten v dobré střelecké pozici netrefil puk ideálně.

47:46
    Dvořák nahazoval puk ze středního pásma, ale kotouč skončil až v ochranné síti. Vhazování ve středovém kruhu.

47:57
    Gorčík hledal Stloukalovu hůl, ale teč karlovarského útočníka nebyla přesná.

48:15
    Konrád si připisuje zákrok po střele Gorčíka.

48:19
    Galvas nedokázal po buly odstavit od puku Mikulíka, který vybruslil až před branku, na Konráda si ale nepřišel.

48:47
    Rozhodčí signalizuje výhodu pro Energii, za Závorku již stihl naskočit šestý hráč.

49:00
    Tomáš Houdek (OLO) si odsedí dvě minuty za držení protihráče.

49:12
    Kohouti po vhazování vyhodili puk a hosté tak začínají od Závorky.

49:39
    Herman vypíchl Kindlovi puk do středního pásma.

49:59
    Skladaný dohnal vyhozený puk a z úhlu vystřelil na Závorku, následně byl tvrdě dohrán a hra se stěhuje ke Konrádovi.

50:09
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. Gorčík (KVA) sekl Konráda držícího puk a putuje na trestnou lavici.

50:22
    Olomouc si zahraje početní výhodu! Vysokou holí se provinil Antonín Dušek (KVA), Holec měl dokonce krvavé zranění, a proto si Dušek odsedí čtyři minuty.

50:29
    Domácí vyrovnávají skóre zápasu! JAKUB HERMAN pohotově dorazil puk za Závorkova záda, když brankář hostů vyrazil Vyrůbalíkovu střelu před sebe. Asistence: Martin Vyrůbalík, David Škůrek.
    50:29 Jakub HERMAN - 2:2

50:29
    Bude následovat 31 vteřin hry ve čtyřech a poté ještě olomoucká přesilová hra.

51:00
    Domácí hrají v plném počtu a jsou rozestavěni v útočném pásmu.

51:15
    Herman trefuje tyč!

51:43
    Holcova dobrá střela z vrcholu pravého kruhu je vytečovaná do ochranné sítě.

51:43
    Domácím zbývá ještě přes dvě a půl minuty z početní výhody.

51:57
    Kohouti vyhráli vhazování a kombinují.

52:12
    Škůrkova tvrdá rána mířila těsně vedle, následně se Karlovy Vary osvobozují.

52:38
    Západočeši znovu posílají puk přes všechny čáry.

53:06
    Skladaný udržel puk u mantinelu a Hanáci kombinují.

53:44
    Olomoucký tlak zastavuje zákrokem Závorka. Vhazuje se po jeho pravici.

53:56
    Tomáš Mikúš tečoval těsně před Závorkou, ale pouze do jeho betonu.

54:05
    Energie se dostala z pásma, Jaroměřský chtěl rychle rozehrát, ale přihrávka se mu nepodařila a je odpískáno zakázané uvolnění.

54:22

54:28
    Přesilovkový tlak Olomouce ukončuje pokus Hermana z pravé strany, který Závorka kryje do lapačky.

54:43
    Vlach dostal trochu prostoru na pravé straně, ale do jeho pokusu sáhl Harant.

55:25
    Holec rozjíždí další útok z vlastní třetiny.

55:46
    Herman protečoval puk do útočné třetiny, zde jej sbírají hosté.

56:20
    V posledních minutách jsou domácí opticky aktivnějším týmem, Konrád nemá mnoho práce.

56:31
    Při přechodu do útočného pásma je domácím odpískán ofsajd.

56:38
    Přesilová hra pro hosty! Mrázek (OLO) se provinil vysokou holí a putuje na dvě minuty na trestnou lavici.

56:44
    Laš vyhazuje puk přes všechny čáry.

57:05
    Západočeši nahazují a následně svádí souboj o puk v rohu.

57:23
    Mora posílá puk přes všechny čáry, Energie začíná od vlastního brankáře.

58:02
    Eberle se Skladaným nedokázali vyhodit puk z pásma.

58:11
    Energie si zahraje 27 vteřin přesilovou hru 5 na 3. Skladaný (OLO) vyloučen za vyhození puku mimo ledovou plochu.

58:11
    Oddechový čas pro hosty.

58:15
    Hosté vyhráli vhazování a drží se v útočném pásmu.

58:28
    Jaroměřský (OLO) to přehnal s důrazem a provinil se sekáním a putuje na trestnou lavici.

58:30
    Dvořák si na vhazování počínal nedovoleně a je z něj vykázán.

58:39
    Ondrušek zblokoval střelu Kindla a následně zůstal puk pod ním. Vhazování před Konrádem.

58:44
    Západočeši znovu úspěšní na vhazování a kombinují v pásmu.

59:05
    Střelu Skuhravého blokuje Vyrůbalík, který se hodně těžko zvedá z ledu. Následná střela je domácími obránci vytečovaná do ochranné sítě.

59:10
    Domácí úspěšní na vhazování a Škůrek vyváží puk z pásma.

59:30
    Hosté jsou v útočném pásmu, ale Ondrušek dobře pracuje u mantinelu a drží tam i puk.

59:44
    Puk ze strkanice u mantinelu zamířil na hůl Baldajeva, který vypálil, Konrád puk podržel.

59:52
    Hanáci vyhráli vhazování a Škůrek posílá puk ze třetiny.

60:00

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Dnešní utkání sleduje 3626 diváků.

Střely na branku ve třetí třetině (celkem):
    Olomouc – 12 (28)
    Karlovy Vary – 6 (36)

Třetí třetina o vítězi nerozhodla, domácí vyrovnali, a proto bude následovat prodloužení. V tom bude ještě 11 vteřin pokračovat přesilová hra Karlových Varů pět na tři.

60:01

60:09
    Hosté vyhráli vhazování a ženou se do útoku.

60:21
    Dujsík pálil od modré, jeho pokus Vyrůbalík vytečoval do ochranné sítě.

60:28
    Domáci hrají v plném počtu.

60:29
    Domácí ve čtyřech vyhazují puk ze třetiny.

60:54
    Další ze střel Karlovarských byla vytečovaná do ochranné sítě.

61:05
    Nyní již sledujeme hru ve třech hráčích na obou stranách.

61:21
    Vlach v šanci faulován, výhoda pro domácí.

61:31
    Přesilová hra 4 na 3 pro domácí. Stloukal (KVA) si odsedí dvě minuty na trestné lavici za faul kolenem.

61:31
    Oddechový čas pro domácí tým.

61:44
    Kohouti vyhráli vhazování.

61:46
    Herman měl před sebou půl odkryté brány, netrefil!

62:11
    Kohouti dál kombinují v útočném pásmu.

62:24
    ŠKůrkova střela mířila nad.

62:32
    Závorka drží puk před dorážejícími Skladaným a Hermanem.

62:35
    Holec střílel po buly, Závorka drží puk, vhazování po jeho pravé ruce.

62:46
    Kohouti jsou rozestavěni v pásmu, Holec má puk na holi.

63:02
    Holcova střela nebyla přesná a ani Vlachův pokus nezamířil za Závorku.

63:27
    Domácí využívají přesilovou hru! Téměř na modré čáře napřáhl MIROSLAV HOLEC a puk prošel až za Závorku. Asistence: Jan Eberle.
    63:27 Miroslav HOLEC - 3:2

Nervydrásající zápas dokázali domácí zvrátit na svou stranu. Dvakrát prohrávali, ale nakonec se radují z výhry 3:2 v prodloužení, kdy se trefil Holec. Hanáci si tak připisují dva body do tabulky.

Nejlepšími hráči dnešního utkání byli vyhlášeni Václav Skuhravý (KVA) a Jakub Herman (OLO).

Střely na branku v prodloužení (celkem):
    Olomouc – 5 (33)
    Karlovy Vary – 0 (36)

Toto je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (19:44:55)

Kamila Ludwigová

Branky a nahrávky: 21. R. Vlach (Holec, Eberle), 51. Herman (Vyrůbalík, Škůrek), 64. Holec (Eberle) – 20. O. Beránek (TS), 33. Skuhravý

Rozhodčí: Šír, Pavlovič – Flegl, Polonyi