Zlín – Mladá Boleslav 4:3 (po pr.) | Chomutov – Litvínov 1:2 (kon.) | Liberec – Pardubice 3:6 (kon.)
Olomouc – K. Vary 3:2 (po pr.) | Kometa Brno – Plzeň 2:3 (po pr.) | Sparta – Třinec 12:3 (kon.)

Plzeň právě vstřelila branku!
    Tak to byly neuvěřitelné okamžiky před brněnskou bránou. Nejprve jeden z plzeňských nedokázal prostřelit vyjetého Čiliaka, kterého na brankové čáře zastoupil skvěle Ondřej Němec, pak ale LUKÁŠ PULPÁN odrazem od domácího obránce nasměroval puk do sítě. Bez asistence.

59:21
    Plzeň si vzala oddechový čas.

55:04
    Alexandre Mallet (KOM) vyloučen na dvě minuty za hrubost. Kometa se bude muset bránit plzeňské přesilovce.

54:46
    Dnešnímu utkání přihlíží 7565 diváků.

50:34
    Nakonec to vymyslel dobře, puk se dostal mezi kruhy odkud střílel Gulaši a následně byl velký závar před Machovským, plzeňský gólman ale navzdory dorážkám udržel puk před brankovou čárou.

49:09
    Hosté budou hrát necelou minutu ve třech. Jakub Koreis (PLZ) posunul hůl na ledě, za což jej rozhodčí posílají na trestnou lavici.

49:00
    Rozhodčí signalizují další vyloučení, Kometa je nyní v šesti!

48:07
    Štencel se snažil šikovně stahovačkou dostat před branku, kde ho musel zahákovat Miroslav Indrák (PLZ). Přesilová hra pro Kometu.

44:29
    Přesilovou hru si zahraje Kometa. Miroslav Preisinger (PLZ) vyloučen na dvě minuty za podražení.

43:50
    Plzeňští se drží v pásmu a do odkryté brány mohl dorážet odražený pokus Lev, puk mu ale skočil přes hokejku!

42:05
    Štencelova rána těsně minula pravou Machovského tyč!
    41:13 Alexandre MALLET - 2:2

41:13
    Kometa právě vstřelila branku!
    Hned ve druhé minutě třetí třetiny máme vyrovnáno! Marek Kvapil se po chybné přihrávce hostů tlačil do samostatného úniku, dobře ho ale odstavili vracející se obránci, kotouč se však dostal na hokejku ALEXANDREA MALLETA, který z dorážky rozradostnil domácí publikum. Asistence: Bez asistence.

39:54
    Hynek Zohorna ve stoprocentní příležitosti! Před ležícím Machovským nedokázal poslat puk do sítě!

35:40
    Kubalík ve výborné pozici, Čiliak se proti němu ale dobře přemístil, povyjel z brány a zneškodnil gólovou příležitost.

34:45
    Hynek Zohorna střelou zpoza obránce málem překvapil Machovského, plzeňský gólman ale nechal beton na ledě.

32:36
    Domácí mají k dispozici další přesilovou hru. Tomáš Vondráček (PLZ) už sedí na trestné lavici za nedovolené bránění.

28:35
    Po Trškove ráně se odrazil puk nejspíše od lapačky do tyče a vyletěl ven! Teď stálo při plzeňské bráně obrovské štěstí!

27:09
    Plzeň se bude muset opět bránit. Jaroslav Kracík (PLZ) vyloučen za hákování.

21:20
    Němec s Haščákem jeli dva na jednoho, první jmenovaný ale neprocpal kotouč na svého spoluhráče.
    20:37 Dominik KUBALÍK - 1:2

20:37
    Hosté se dostávají do vedení! DOMINIK KUBALÍK vypíchl kotouč ve vlastním pásmu, ukázal rychlé nohy, přebruslil Káňu a nekompromisně v samostatném úniku zavěsil puk. Bez asistence.

16:49
    Štencelova tvrdá rána nadělala Machovskému obrovské problémy, nakonec ale zvládl puk vyrazit mimo tři tyče.

12:55
    Velký závar před Machovským, několikrát se pokoušel Trškovu ránu dorazit Němec, nakonec byl ale úspěšnější plzeňský gólman.

12:05
    Svoboda se málem dostal do samostatného úniku, skvělou práci ale odvedl Ondřej Němec, který mu kotouč čistě odebral!

11:24
    První přesilovou hru si vyzkouší také domácí. Michal Moravčík (PLZ) už usedá na trestnou lavici – vysoká hůl.
    08:16 Jakub LEV - 1:1

08:16
    Teď to ale sehráli Plzeňští výborně. Petr Kadlec našel vynikající přihrávkou za obranu rozjetého JAKUBA LVA, který v samostatném úniku propálil Čiliaka střelou nad lapačku. Asistence: Petr Kadlec, Matěj Machovský.

07:53
    Tomáš Malec (KOM) oslabuje svůj tým. Inkasuje dvě minuty za držení protihráče a Kometa se bude bránit první přesilové hře indiánů.
    07:15 Ondřej NĚMEC - 1:0

07:15
    Domácí se dostávají do vedení! ONDŘEJ NĚMEC dostal parádní přihrávku zpoza brány od Marka Kvapila a mezi kruhy měl dost času aby zamířil a propálil Machovského. Asistence: Marek Kvapil.

Matěj Laža

Branky a nahrávky: 8. O. Němec (M. Kvapil), 42. Mallet – 9. Lev (P. Kadlec, Machovský), 21. D. Kubalík, 61. Pulpán

HC Kometa Brno: Čiliak (Vejmelka) – Štencel, O. Němec (A), Gulaši, Trška, Malec, Bartejs, F. Král – J. Káňa, Čermák (C), H. Zohorna – M. Kvapil, Hruška, Mallet – Dočekal, V. Němec, Haščák – R. Zohorna, Nečas, F. Dvořák.
    HC Škoda Plzeň: Machovský (Hylák) – Pulpán (A), Čerešňák, D. Sklenička, P. Kadlec (A), Moravčík, Frühauf, Němeček – D. Kubalík, Kracík, Kratěna (C) – Lev, Stach, Indrák – T. Svoboda, Preisinger, Hrnka – Kodýtek, Koreis, Vondráček.

Rozhodčí: Kubuš, Müllner (SVK) – Komárek, Ondráček