Zlín – Mladá Boleslav | 4:3 (po pr.) | | | Chomutov – Litvínov | 1:2 (kon.) | | | Liberec – Pardubice | 3:6 (kon.) |
Olomouc – K. Vary | 3:2 (po pr.) | | | Kometa Brno – Plzeň | 2:3 (po pr.) | | | Sparta – Třinec | 12:3 (kon.) |
Mountfield HK – Vítkovice | 0:2 (kon.) |
CSKA Moskva – Magnitogorsk | 4:3 (po pr.) | | | Čerepovec – Ufa | 3:2 (po pr.) | | | Petrohrad – Čeljabinsk | 5:3 (kon.) |
Znojmo – Villach | 4:2 (kon.) |
Chomutov – Kladno | 6:5 (po pr.) | | | Olomouc – Warriors Brno | 3:4 (kon.) | | | Mountfield HK – HC Litvínov | 6:5 (kon.) |
Zlín – Jihlava | 1:3 (kon.) | | | Tábor – Kometa Brno | 1:8 (kon.) | | | Sparta – HC Plzeň | 5:3 (kon.) |
Kobra – Ústí n/L | 2:3 (po s.n.) | | | Třinec – Vítkovice | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | PZ Kladno – K. Vary | 6:1 (kon.) |
Slavia – Liberec | 1:3 (kon.) | | | Č. Budějovice – Letňany | 6:1 (kon.) | | | Žďár n/S – Havířov | 2:10 (kon.) |
Pacifická divize – Centrální divize | 10:3 (kon.) | | | Atlantická divize – Metropolitní divize | 6:10 (kon.) |
Topoľčany – Spišská N. Ves | 3:1 (kon.) | | | Skalica – Detva | 0:4 (kon.) | | | Prešov – Michalovce | 4:2 (kon.) |
Lev Benešov – Králův Dvůr | 8:7 (1:0 po s.n.) | | | Veselí nLuž. – Č. Krumlov | 4:7 (kon.) | | | Rosice – Kroměříž | 3:6 (kon.) |
Uh. Hradiště – VHK ROBE Vsetín B | 4:9 (kon.) | | | Letňany – Hvězda Praha | 6:1 (kon.) | | | HC Děčín B – HC Turnov | 4:11 (kon.) |
Nový Jičín B – Krnov | 7:8 (kon.) | | | Žabonosy – V.Popovice | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Louny – Kobra Praha B | 3:6 (kon.) |
Slaný – Příbram | 4:2 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Žirovnice | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Soběslav – Milevsko | 8:5 (kon.) |
Nová Paka – Opočno | 9:4 (kon.) | | | HC Jičín – N. Město n. M. | 1:0 (kon.) | | | Jaroměř – Nový Bydžov | 8:2 (kon.) |
Hronov – Třebechovice p. O. | 2:1 (kon.) | | | Chotěboř – Ledeč n. S. | 12:2 (kon.) | | | BK Havlíčkův Brod B – Polička | 0:5 (kon.) |
Světlá nS – Choceň | 3:4 (kon.) | | | Česká Třebová – Hlinsko | 11:1 (kon.) | | | Uh.Ostroh – Boskovice | 5:4 (po pr.) |
Rakovník – Mladá Boleslav B | 4:1 (kon.) | | | Gepardi Jablonec – Lomnice n/P | 2:3 (kon.) | | | Chrudim – Moravská Třebová | 6:4 (kon.) |
Tábor B – Humpolec | 4:2 (kon.) | | | Radomyšl – Telč | 5:6 (kon.) |
Litoměřice – Plzeň B | 8:2 (kon.) |
MAC Budapešť – Znojmo | 5:2 (kon.) |
Havířov – Warriors Brno | 4:1 (kon.) | | | Litoměřice – Klášterec nO | 3:5 (kon.) |
konec
Piráti Chomutov
1:2
(0:0, 1:1, 0:1)
HC VERVA Litvínov
David Panuška
Branky a nahrávky:
29. Rutta (Sklenář, Kämpf) – 21. V. Hübl (Lukeš, Kubát), 49. V. Hübl (Kubát, Lukeš)
Rozhodčí: Hradil, Kubičík – Brejcha, Kokrment.
Diváci: 5250 (vyprodáno)
Neproměněná penalta:
Piráti Chomutov:
J. Laco (Král) – Flemming, Dlapa, Rutta, Kudělka, Valach, Mrázek, R. Havel, Skinner – Vondrka, Huml, Tomica – Račuk, V. Růžička, Sklenář – Koblasa, Kämpf, Poletín – Hlava, Kaše, Lauko.
Náhradníci:
Trenér:
HC VERVA Litvínov: Petrásek (Janus) – Kubát, Gula, T. Pavelka, K. Pilař, Z. Sklenička, F. Pavlík, Kokeš – Lukeš, V. Hübl, Gerhát – J. Černý, R. Hanzl, M. Hanzl – Trávníček, Válek, M. Hořava – Jurčík, K. Reichel, Martynek.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC VERVA Litvínov: Petrásek (Janus) – Kubát, Gula, T. Pavelka, K. Pilař, Z. Sklenička, F. Pavlík, Kokeš – Lukeš, V. Hübl, Gerhát – J. Černý, R. Hanzl, M. Hanzl – Trávníček, Válek, M. Hořava – Jurčík, K. Reichel, Martynek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hradil, Kubičík – Brejcha, Kokrment.
Diváci: 5250 (vyprodáno)
Do vedení se dostali v jednadvacáté minutě hosté, Viktor Hübl se dostal před brankou k bekhendu, puk zapadl pod víko Jána Laca. Domácí vyrovnali minutu před polovinou utkání, Jan Rutta se trefil k pravé tyčce.
O vítězi utkání rozhodl opět Viktor Hübl, který takovým lehkým bekhendem překonat Jána Laca. Piráti pak stíhali hosty, ale vyrovnat se jim už nepovedlo.
Střely na branku: 28:24