COMBIX Ústí n/L – HERD Hradiště 6:3 (kon.) | Boca Chotěboř – Jablonec n/N 3:4 (kon.)
Gold Combix Ústí nad Labem
6:3 (3:0)
HERD Hradiště
Neděle 29.01.2017, 15:30 • Sportovní hala Spartak Krásné Březno, Keplerova 800/56, Ústí nad Labem 7 (Krásné Březno) • 2. Futsal liga západ • 16. kolo

Druhá půle byla už více vyrovnanější, ale velmi cenné tři body si doma nechávají Ústečtí, kterým se dnes opravdu dařilo. Při každé střele Combixu byla vidět síla a odhodlanost vyhrát. Pořádající tým z Ústí nad Labem vyhrál zaslouženě 6:3 i díky dvěma pěkným gólům Alexandra Urbanszkyho a Jana Malece.

Z Ústí nad Labem je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Tereza Košťálová (17:03:30)

39:33
    Hradiště se společně s gólmanem usazuje na ofenzivní polovině hřiště.

38:34
    Podlipský se z pokutového kopu trefil těsně nad svatyni Combixu.

38:34
    Urbanszky fauluje, jedná se o sedmý faul ústeckého mužstva ve druhém poločase. Pokutový kop provede opět Podlipský.

37:44
    Hradiště právě vstřelilo branku!
    MIROSLAV PODLIPSKÝ z pokutového kopu skvěle překonal domácí gólmana. Bez asistence.

37:44
    Ústečtí futsalisté mají šestý faul. Následuje pokutový kop, který provede Podlipský.

37:05
    COMBIX Ústí nad Labem právě vstřelil branku!
    Jan Čisár nalezl volného LUKÁŠE SCHMIEDA v předbrankovém prostoru a druhý jmenovaný vstřelil míč za záda Tomáše Buřiče naprosto bezchybně. Asistence: Jan Čisár.

36:42
    Malec fauluje Eisenreicha na středu hřiště a Combixu se načítá pátý faul.

35:58
    Dlouhou střelu Urbaszkyho odrazil Podlipský mimo nebezpečí.

35:00
    Urbanszkyho pokus Buřič vyčapal.

34:41
    Netrval vybojoval roh, který však skončil neúspěchem.

33:47
    JAKUB NETRVAL neměl sebemenší problém prostřelit míčem vše, co mu stálo v cestě a snížit na rozdíl tří branek. Bez asistence.

33:13
    Kohout fauluje při pokusu získat míč Lédla.

31:17
    Wajshajtl minul svatyni Hradiště.

31:11
    Eisenreich vystřelil balón nad bránu Combixu.

30:42
    Čisárova střela vyražena gólmanem do autu.

29:21
    Urbanszky skvěle překazil útočnou formaci Hradiště.

Tereza Košťálová

Hledáme zpravodaje pro tým HERD Hradiště. Více informací zde.

Branky: 6. Malec (Urbanszky), 12. Urbanszky (Malec), 18. Čisár, 26. Malec (Wajshajtl), 27. Wajshajtl, 38. Schmied (Čisár) – 28. Čisár (vla.), 34. Netrval, 38. Podlipský (10 m kop)

Karty:   28. Schmied (UNL) – 16. Eisenreich (HRA)

Gold Combix Ústí nad Labem: Marek (Reischel) – Urbanszky, Schmiedt, Lédl – Malec, Wajshajtl, Čisár. Trenér: Zdeněk Hanzl.
    HERD Hradiště: Buřič – Netrval, Jakubec, Podlipský – Eisenreich, Kohout – Janda, Stejskal. Trenér: Milan Nečekal.

Rozhodčí: J. Novotný, Kudrna; delegát: Kudrna