COMBIX Ústí n/L – HERD Hradiště 6:3 (kon.) | Boca Chotěboř – Jablonec n/N 3:4 (kon.)
FK Boca Chotěboř
3:4 (1:2)
FK GMM Jablonec nad Nisou
Neděle 29.01.2017, 19:30 • SH Jiskra Havlíčkův Brod • 2. Futsal liga západ • 16. kolo

Utkání skončilo výhrou hostů, kteří vyhráli jen těsným možným brankovým náskokem. Rozhodující gól vstřelil Tomáš Beníšek ve čtyřicáté minutě.

Z Havlíčkova Brodu je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Tereza Košťálová (11:58:30)

40
    Jablonec nad Nisou právě vstřelil branku!
    Autorem branky je BENÍŠEK.

37
    Žlutou kartu dostává Novotný (FK Boca Chotěboř).

33
    Chotěboř právě vstřelila branku!
    Autorem branky je NOVOTNÝ. Asistence: Kratochvíl.

28
    Autorem branky je POPELKA.

25
    Žlutou kartu dostává Popelka (FK Boca Chotěboř).

23
    Žlutou kartu dostává Jákl (FK GMM Jablonec nad Nisou).

22
    Autorem branky je MĚČÍŘ.

21

V prvním poločase se více dařilo hostům, kteří se dokázali do černého trefit dvakrát. Jablonec nad Nisou si nese do druhé půle jednobrankové vedení.

20

16
    Autorem branky je HANOLD. Asistence: Mazánek.

15
    Autorem branky je HYPIUS. Asistence: Mazánek.

8
    Autorem branky je KRATOCHVÍL. Asistence: Popelka.

1

FK Boca Chotěboř: Tomáš Benc – Miloš Moravec, Martin Odvářka, Michal Čáp, Radek Odvářka, Jan Novotný, Petr Popelka, Jiří Kratochvíl. Trenér: Martin Jakeš.

Z technických důvodů není k dispozici sestava podle čtyřek.

FK GMM Jablonec nad Nisou: Lukáš Vykoukal – Josef Hypius, Jiří Haunold, Adam Jákl, Tomáš Beníšek, Petr Mečíř, Tomáš Mazánek. Trenér: Lukáš Dubový.

Rozhodčí: Stádník, Lafek; delegát: Švagr.

Celá jména sudích a delegáta:

Hlavní rozhodčí: Vladimír Stádník;
    Druhý rozhodčí: David Lafek.

Delegát svazu: Roman Švagr.

Z technických důvodů budeme ze zápasu přinášet pouze změny stavu.

Tereza Košťálová

Hledáme zpravodaje pro tým FK Boca Chotěboř. Více informací zde.

Branky: 8. Kratochvíl (Popelka), 28. Popelka, 33. Novotný (Kratochvíl) – 15. Hypius (Mazánek), 16. Hanold (Mazánek), 22. Měčíř, 40. Beníšek

Karty:   25. Popelka (CHO), 37. Novotný (CHO) – 23. Jákl (GJN)

Rozhodčí: Stádník, Lafek; delegát: Švagr