Pittsburgh – Nashville 4:2 (kon.) | Carolina – Philadelphia 5:1 (kon.) | NY Islanders – Washington 3:2 (kon.)
NY Rangers – Columbus 4:6 (kon.) | Detroit – New Jersey 3:4 (kon.) | Tampa – Boston 3:4 (kon.)
Montreal – Buffalo 5:2 (kon.) | Florida – Ottawa 6:5 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 3:5 (kon.)
Dallas – Toronto 6:3 (kon.) | Edmonton – Minnesota 2:5 (kon.) | Arizona – Los Angeles 2:3 (kon.)
Anaheim – Colorado 5:1 (kon.) | San Jose – Chicago 3:1 (kon.)

Radko Gudas (PHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:55
    Michael Neuvirth (PHI) náhradní brankář (05:01:04)

1. Sebastian Aho (CAR) 3+1
    2. Elias Lindholm (CAR) 0+2
    3. Teuvo Teräväinen (CAR) 0+2

Statistiky: Střely na bránu: 28-16; Zablokované střely: 9-20; Vhazování: 58%-42%; Hity: 21-26; Přesilové hry: 2/7-1/5; Trestné minuty: 10-14.
    V táboře domácích vládne zásluhou Aha spokojenost. Aha!

Carolina byla úvodních minut lepší a dominovala, zejména potom Sebastian Aho, který v první třetině obstaral oba dva góly svého týmu a v závěru druhé dovršil v přesilové hře po trefě Jeffa Skinnera svůj první hattrick v kariéře NHL. Ve třetí části padly dva góly, na domácí straně se nejprve prosadil Justin Faulk a za hosty už pouze korigoval skóre Brayden Schenn. Jakub Voráček zaznamenal bod. Konečný výsledek: Carolina Hurricanes 5 Philadelphia Flyers 1.

59:53
    Travis Konecny dostal menší trest za nesportovní chování, což už na výsledku utkání sedm sekund před koncem nic nezmění.

59:10
    Carolina vstřelila gól, který nebyl uznán! Klas Dahlbeck na pravém křídle od modré čáry nahodil puk na bránu a v blízkosti pravé tyče ho ze vzduchu usměrnil o horní tyč do sítě Viktor Stålberg, jeho gól ale nebyl uznán, protože kotouč evidentně zasáhl nad její úrovní.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:57
    Viktor Stålberg je zpět na ledě a Carolina Hurricanes hraje těsně před koncem v plném počtu.

58:35
    Shayne Gostisbehere to zkoušel z opačné strany a Cam Ward jeho pokus bez problému ukryl v náručí.

58:23
    Jakub Voráček na pravém křídle vypálil od mantinelu, jeho následná střela ale zamířila nad.

57:29
    Před bránou Cama Warda vznikla nepřehledná situace, Flyers jí ale ke vstřelení druhého gólu v zápase nevyužili.

56:57
    Viktor Stålberg dostal dvě minuty za držení a Flyers dohrají podstatnou část závěru zápasu v přesilové hře.

55:11
    Carolina se ocitla ve slibné brankové příležitosti, Steve Mason ale střelu jednoho z domácích hráčů z pravého křídla skvěle vyrazil.

54:42
    Hurricanes vyrazili po pravém křídle do rychlého protiútoku, který na pravém křídle zastavilo postavení mimo hru. Po přerušení hry přichází na řadu krátká reklamní přestávka.

53:26
    Vyloučený Jordan Staal je zpět na ledě a Carolina přečkala obrovský tlak a šance Flyers.

53:13
    Flyers na levém křídle napřáhli k nebezpečné střele, Cam Ward ale předvedl úžasný semafor a puk ukryl v lapačce!

51:51
    Cam Ward předvedl v rychlém sledu několik skvělých zákroků! Obrovskou šanci měl v blízkosti pravé tyče Brayden Schenn, který bekhendem ztroskotal na jeho levém betonu místo toho, aby puk zvedl do odkryté brány.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 8. Aho (J. Staal), 17. Aho (E. Lindholm), 37. Skinner (Stempniak, Hainsey), 39. Aho (E. Lindholm, Teräväinen), 46. Faulk (Aho, Teräväinen) – 51. B. Schenn (Gostisbehere, Voráček)

Carolina Hurricanes: C. Ward (Läck) – Slavin, Pesce, Hainsey, Faulk (A), Hanifin, Dahlbeck – Skinner, D. Ryan, Stempniak – B. McGinn, V. Rask (A), Teräväinen – Aho, J. Staal (A), E. Lindholm – Nordström, McClement, Stålberg. Hlavní trenér: Bill Peters.
    Philadelphia Flyers: S. Mason (Neuvirth) – Provorov, MacDonald, Streit (A), Gudas, Manning, Gostisbehere – Raffl, Giroux (C), Voráček – Konecny, B. Schenn, Simmonds (A) – Cousins, Couturier, Read – VandeVelde, Bellemare, Ljubimov. Hlavní trenér: Dave Hakstol.

Rozhodčí: Jean Hebert, Kevin Pollock. Čároví: Devin Berg, Tim Nowak

Diváci: 13577