Klášterec nO – Bílina 8:7 (4:1 po s.n.) | Řisuty – Sokolov 3:2 (po pr.) | Trutnov – Děčín 3:1 (kon.)
Jablonec n/N – Vrchlabí 5:3 (kon.) | Kobra – Klatovy 3:4 (po pr.) | Kopřivnice – SHK Hodonín 4:7 (kon.)
Val. Meziříčí – Technika Brno 3:5 (kon.) | Šumperk – Vsetín 4:2 (kon.) | Písek – David Servis 2:6 (kon.)
Žďár n/S – Jindř. Hradec 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Tábor 3:2 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
4:7 (1:1, 3:2, 0:4)
SHK Drtiči Hodonín
Středa 01.02.2017, 18:002. liga skupina Východ • 38. kolo

Pro tohle utkání je to už z mé strany vše, pohodový zbytek dne přeje Petr Sumbal. (20:21:39)

Zápas je u konce. První třetina skončila nerozhodně 1:1. Tu druhou pak lépe zvládli domácí a do šaten šli ve vedení 4:3. Jenže třetí třetina zase vyšla mnohem lépe Hodonínu, který v ní vstřelil čtyři branky a odváží si tak z Kopřivnice tři body.

59:00
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Je definitivně rozhodnuto, na 7:4 zvyšuje DANIEL VANĚK, který překonal Šimečka střelou zápěstím. Diváci už v houfem opouštějí zimní stadion. Asistence: Petr Jurča, David Polesný.

58:16
    Nyní ale domácí početní výhoda končí, protože je vyloučen Pargač za hrubost, bude se hrát čtyři na čtyři.

57:39
    Tvrdě byl na led sražen Mach, Pokorný musí na trestnou lavici za krosček. Přesilovka domácích tak bude plynule pokračovat.

57:28
    Přesilovka se však Kopřivnici vůbec nedaří, nedokázala ani jednou ohrozit Halodu.

55:41
    Hodně tvrdě se pěstmi do Daniela Hrubého pustil Jakub Hajný, Hrubý nejevil žádný zájem o rvačku a je tak z podivem, že je vyloučen i on. Situace se řešila hodně dlouho a nakonec bude hrát Kopřivnice přesilovku pět na čtyři, protože Hajný dostává trest na 2+2 minuty a Hrubý 2 minuty za sekání.

55:33
    Bartošákova tvrdá rána jen zaduněla o beton Halody.

55:18
    Imrichovu střelu od modré schytal nepříjemně do ruky před Halodou clonící Červenka.

54:17
    Pokus Matuly ve vlastním oslabení nyl nepřesný.

53:55
    Před Halodou se vytvořila slušná valná hromada, ale pro hosty je nejdůležitější, že kotouč si cestu za brankovou čáru nenašel.

53:44
    Charvát zlomil hůl a přesila Kopřivnice se tak ještě znásobí,

53:40
    Nahození ze středního pásma pohodově schoval v lapačce Ondřej Haloda.

53:15
    Domácí budou mít příležitost snížit z přesilové hry, vyloučen je Kužílek za hákování.

53:04
    Proti pokusu Matuly předvedl Šimeček úspěšný zákrok.

52:40
    Puk byl zašlápnutý v rohu kopřivnického obranného pásma, hra je tak přerušena.

51:45
    Šimeček ukryl kotouč do své náruče, do konce přesilovky Drtičů zbývá 12 sekund.

51:25
    Hosté si nepřesně přihráli na modrou čáru a sami se připravují o pásmo.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 20. Merenda (Poruba, Marek), 22. Ollender (Tomášek, Poruba), 33. Marek (Čintala), 35. Ollender (Tomášek, Bartošák) – 4. Jurča (Vrána), 29. Hajný (Pokorný, Charvát), 35. Matula (Kužílek), 47. Kuba (Peš, Kužílek), 49. Kuba (Matula, Peš), 50. Vrána (Miklík, Vaněk), 59. Vaněk (Jurča, Polesný)

HC ISMM Kopřivnice: Šimeček (Fendrich) – Imrich, Čintala, Marek (A), Merenda, Chalupa, Kowalczyk – Kofroň, Pěnčík, Poruba, Sluštík (A), Vyčesaný, Hrubý, Bartošák, Suchý, Tomášek (C), Pargač, Raška, Mach, Ollender, Červenka
    SHK Drtiči Hodonín: Haloda (Kotvan) – Charvát, Hložánek, Kužílek, Vrána, Černohous, Weber, Pokorný (A), Hajný, Potechin, Peš (C), Kuba (A), Matula, Loginovskij, Polesný, Haloda, Jurča, Miklík, Vaněk