Mountfield HK – Kometa Brno 1:5 (kon.) | Vsetín – HC Litvínov 7:8 (po pr.) | Písek – Letňany 6:10 (kon.)
HC Plzeň – Liberec 6:1 (kon.) | Chomutov – Třinec 1:4 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 2:1 (kon.)
Pardubice – Jihlava 3:6 (kon.) | K. Vary – Zlín 6:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Slavia 2:4 (kon.)
Olomouc – Kladno 3:4 (kon.) | Vítkovice – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Havířov – Kolín 5:3 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:6 (1:3, 1:2, 1:1)
HC Dukla Jihlava
Čtvrtek 02.02.2017, 18:00 • Tipsport arena • Extraliga staršího dorostu • 13. kolo

Utkání končí! Tisíc vyloučení na obou stranách a devět gólů, celkové skóre 3:6 z pohledu domácích. Jihlava dnes odváží z Pardubic tři body. Z pardubické Tipsport areny se s Vámi loučí Marek Votke, těším se na Vás u zítřejšího onlajnu z dvacátého extraligového derby mezi Dynamem a Hradcem Králové! (20:22:25)

59:30
    Adam Najman (JIH) podrazil protihráče a inkasuje dvě minuty. Bude se hrát ve čtyřech.

58:37
    Jihlava navíc bude hrát přesilovku, Václav Leder totiž inkasuje dvě minuty za hákování.

57:44
    Dynamo hodně přidalo na tempu, ale už má pouze dvě minuty na vyrovnání, což s ohledem na vývoj dnešního zápasu nejspíš nezvládne.

55:23
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Z nenápadného útoku ale Východočeši nakonec přesilovku přece jen využívají! Kde se vzal, tu se vzal před brankou stojící MICHAL POCHOBRADSKÝ, jenž procedil kotouč mezi betony Juřičky. Asistence: Jan Oliva a Dominik Chára.

54:50
    Dynamo zatím v přesilovce nijak zvlášť nehrozí a Jihlava oslabení zvládá v klidu.

53:31
    Oliver Havelka (JIH) inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění a Dynamo si vyzkouší další přesilovku.

53:12
    Dominik Chára se prokličkoval přes jihlavské obránce, ale sám před Juřičkou trefuje tyč!

52:45
    Michal Pochobradský zajel s kotoučem za jihlavskou branku a přihrával před, ale Juřička skočil po puku a přerušuje hru.

51:43
    Vít Rozlílek ujížděl sám na jihlavského brankáře, ale v poslední chvíli znervóznil a zakončil jen těsně mimo!

50:23
    Pojďme se snad už konečně věnovat tomu správnému hokeji. Na Vlka se rozjel Adam Najman, ale pardubický brankář úřaduje betonem.

47:43
    Hned trojice hráčů na každé straně inkasuje dvě plus dvě minuty za hrubost, jihlavský Jiří Slabý navíc deset minut osobního trestu za nesportovní chování.

47:43
    Mládežnická utkání začínající v šest běžně končí kolem osmé hodiny večerní, ale dnes tu budeme vinou velkého množství vyloučení o poznání déle.

47:43
    Tak z toho kouká hodně trestných minut a nepřál bych Vám to zapisovat a počítat! Po Juřičkově zákroku se za jihlavskou brankou spustily hned tři potyčky! Necháme se překvapit, co rozhodčí vymyslí...

47:04
    Dukla právě vstřelila branku!
    Jihlava se dnes prosazuje po šesté! Již v klasické početní výhodě se před brankou dostal ke kotouči TOMÁŠ VALA a procedil kotouč za Vlkova záda! Asistence: Adam Najman a Slavomír Kadleček.

46:57
    Domácí ve čtyřech.

46:02
    Ondřej Matýs dostává dvě minuty za hrubost a Jihlava bude hrát třicet pět vteřin proti třem!

Marek Votke

Branky a nahrávky: 7. Koffer (Kostka), 31. Matýs (TS), 56. Pochobradský (Oliva, Chára) – 5. Najman (Kadleček, Vála), 8. Strnad (Slabý), 12. Vála (Jindra), 26. Slabý (Strnad), 30. Strnad (Vrátný, Adam), 48. Vala (Najman, Kadleček)

HC Dynamo Pardubice: Kulich (41. Vlk) – Dubovčí, Leder, Oliva, Rudy, Sýkora, Javůrek, Blažej – Machač, Pochobradský, Kostka, Chára, Černý, Koffer, Bucek, Matýs, Rozlílek.
    HC Dukla Jihlava: Juřička (Šťastný) – Marek, Vála, Havelka, Vrátný – Daňhel, Kadleček, Jindra, Úlovec, Musil, Adam, Vala, Hrbatý, Najman, Slabý, Strnad.

Rozhodčí: Veinfurter – Holeček, Roischel