Mountfield HK – Kometa Brno 1:5 (kon.) | Vsetín – HC Litvínov 7:8 (po pr.) | Písek – Letňany 6:10 (kon.)
HC Plzeň – Liberec 6:1 (kon.) | Chomutov – Třinec 1:4 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 2:1 (kon.)
Pardubice – Jihlava 3:6 (kon.) | K. Vary – Zlín 6:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Slavia 2:4 (kon.)
Olomouc – Kladno 3:4 (kon.) | Vítkovice – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Havířov – Kolín 5:3 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
7:8 (1:5, 4:0, 2:2 - 0:1)
HC Litvínov
Čtvrtek 02.02.2017, 15:00 • Zimní stadion Na Lapači • Extraliga staršího dorostu • 13. kolo

Jedenáct vteřin po začátku prodloužení byl za podražení vyloučen Půček a hostům se tak naskytla znatelná výhoda o jednoho hráče. Obrana domácích spolu s gólmanem nejprve nadějně zasahovala proti střelám a šancím Litvínova, nakonec se ale dokázal střelou od modré prosadit Ondřej Dufek a díky jeho trefě bere Litvínov bonusový bod.
    Ode mě je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek večere a dovolte, abych Vás pozvala ke sledování online přenosu ze zápasu Extraligy mladšího dorostu. Vsetínští vyzvou v 18:15 ostravskou Porubu. (17:31:32)

61:28
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Hosté si připisují vítěznou branku v prodloužení a berou bonusový bod. Od modré čáry se střelou pod betony prosadil ONDŘEJ DUFEK. Domácí gólman v této situaci střelce vůbec neviděl a nemohl tak proti pokusu zakročit. Asistence: Pavel Kordule, Josef Myšák.

61:06
    Před prázdnou brankou stál i Havlík, domácí měli velké štěstí.

60:54
    Dufkovi střela kvůli bránícímu Klímkovi tolik nesedla a puk zaduněl o Machačovy betony. Litvínov mohl dorážet do prázdné branky, ale o tento prostor už se postarala domácí obrana.

60:30
    Po kombinaci vypálil Josef Myšák. Jeho střela šla nad a Vsetín vyhazuje.

60:11
    Litvínov bude mít výhodu jednoho hráče. Půček dostává dvouminutový trest za podražení.

60:05
    Začalo prodloužení, ve kterém hrají tři hráči na obou stranách.

60:01

Třetí třetina byla na branky vyrovnaná. Do dvoubrankového vedení se zásluhou Havlíka a Myšáka dostal Litvínov, domácí však zachránily přesné zásahy Klímka a Půčka, který opět těsně před koncem třetiny vyrovnal.
    I po třetí třetině je tedy skóre vyrovnané a za stavu 7:7 budeme svědky prodloužení.

60:00

59:37
    Ineman vyzkoušel přihrávku o mantinel, ta ale našla jen Klímka, a ten se dostává do útočného pásma.

59:26
    Oddechový čas pro hosty.

59:13
    Litvínov nabruslil o útočného pásma a dobrou střelu hostů v podání Josefa Myšáka zablokoval Klímek. Na druhou stranu kluziště se po levém křídle dostal Půček, ten ale z ostrého úhlu přestřelil.

58:28
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Tribuny vyvolávají jméno ROMANA PŮČKA, který vypálil z pravého kruhu a poslal tak puk pod pravý beton hostujícího muže v masce. Asistence: Tomáš Ondračka.

57:48
    Už to vypadalo, že se k puku dostane Pech a pošle jej směrem na prázdnou branku Vsetína. Kotouč na poslední chvíli zastavil na modré Kollár a vystřelil na Kožnarovy betony.

57:37
    Vhazuje se v útočném pásmu Vsetína a Machač zůstává na střídačce.

57:37
    Oddechový čas pro domácí.

Helena Hegeďová

Branky a nahrávky: 17. Matiaško (Klímek), 22. Matiaško (Půček, Ondračka), 35. Matiaško (Krupa, Ondračka), 36. Kovacs, 40. Půček (Matiaško), 53. Klímek (Půček), 59. Půček (Ondračka) – 3. Kordule (Dufek, Bártek), 9. Cikánek (Kordule), 15. Pavlíček (Svoboda, Cikánek), 17. Bartoš (Myšák Jan), 18. Šarlinger (Pech, Ineman), 42. Havlík (Svoboda, Pech), 52. Myšák Jan, 62. Dufek (Kordule, Myšák Josef)

VHK ROBE Vsetín: Sachr (15. Machač) – Ondračka, Paroušek, Kuboš, Kollár, Pařízek – Lašák, Hrňa, Klímek, Matiaško, Zetocha, Wolf, Jenáček, Kovacs, Půček, Krupa, Najvar.
    HC Litvínov: Pejsar (41. Kožnar) – Havlík, Bártek, Liška, Myšák Josef, Černohorský, Hipius – Šarlinger, Ineman, Bartoš, Arnold, Dufek, Kordule, Jindra, Svoboda, Pavlíček, Myšák Jan, Pech, Cikánek, Vopat.

Rozhodčí: Kika – Dopitová, Novotná