po s.n. (0:1)
KHM Budapešť
6:7 (2:0, 3:2, 1:4 - 0:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Čtvrtek 02.02.2017, 15:40 • KMH Sportegyesület • Erste Bank Young Stars League • 32. kolo

Máme za sebou velmi zajímavé utkání, ve kterém i celek ze dna tabulky dokázal, že jej nelze brát na lehkou váhu. Orli měli s Budapeští velké potíže a většinu utkání to vypadalo, že domácí jednoznačně zvítězí. V závěrečném dějství ale Znojemští poslali za domácího brankáře hned čtyři branky a utkání se tak muselo přehoupnou až do prodloužení. V něm se ale o vítězi nerozhodlo a tak na řadu musely přijít samostatné nájezdy. V nich vystřelil bodík navíc hostujícímu týmu Martin Kosnar.

Já vám děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek večera. (18:28:20)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Orli Znojmo.
    Tak to je neuvěřitelné! I přes velmi smolnou většinu utkání se hostům nakonec v závěrečné části začalo dařit. Vyrovnali a zápas se přehoupl až do samostatných nájezdů, v nich vstřelil vítěznou branku MARTIN KOSNAR.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

60:01

Třetí třetina díky famóznímu tlaku hostujících hráčů o vítězi nerozhodla a po krátké pauze tak bude následovat prodloužení.

60:00

59:29
    Orli právě vstřelili branku!
    A je vyrovnáno! JIŘÍ KUNTOŠ dává svému týmu veledůležitou branku a posílá zápas do prodloužení!
    Asistence: Michal Kruckovyč.

58:52
    Vypadá to, že se hosté nechtějí s tímto výsledkem za žádnou cenu smířit. ZDENĚK BRABEC znovu vrací Orly do hry, když našel způsob, jakým lze překonat domácího brankáře.
    Asistence: Martin Kosnar, Vladimír Oščádal.

57:70
    Tým KHM Budapešť právě vstřelil branku! Je rozhodnuto. Orli chtěli zkusit štěstí se šesti muži v poli, ale namísto toho, loví šestý kotouč z prázdné klece. Autorem šesté branky Budapeště je ISTVAN SZÜCS.
    Asistence: Gabor Komjati.

57:38
    Hosté to zkoušejí bez brankáře.

48:08
    Domácí jsou v plném počtu.

46:08
    Vyloučení v týmu KHM Budapešť (Sandor – 2 min., krosček).

44:32
    Vyloučení v týmu KHM Budapešť (Sandorffy – 2 min., podražení).

40:42
    Tak to byla velmi rychlá branka v podání znojemských hokejistů! PATRIK BULÍN dává svému týmu naději a stahuje náskok Budapeště na jedinou branku.
    Asistence: Jonáš Růžička, Jan Bulín.

40:25
    Hosté vlétli do závěrečné třetiny na výbornou. MARTIN KOSNAR využívá přesilovou hru a se stává autorem třetí branky za znojemské Orly.
    Asistence: Lukáš Zmeškal, David Janás.

Dnešní utkání sleduje 32 diváků.

Marcela Procházková

Branky a nahrávky: 9. Papp (Komjati, Kaiser), 12. Komjati (Nagy, Papp), 26. Papp (Komjati), 27. Horváth (Szücs), 33. Papp (Poszar, Komjati), 59. Szücs (Komjati) – 25. Brabec (Kuntoš, Bulín J.), 40. Pucher (Brabec, Kosnar), 41. Kosnar (Zmeškal, Janás), 41. Bulín P. (Růžička, Bulín J.), 59. Brabec (Kosnar, Oščádal), 60. Kuntoš (Kruckovyč), rozh. náj. Kosnar

KHM Budapešť: Gadacsi (Kövari) – Kaiser, Sandorffy, Ban, Poszar – Fenyvesi, Horváth, Szücs – Nagy, Komjati, Papp – Barta, Szeredi, Sandor.
    HC LERAM Orli Znojmo: Gerža – Kruckovyč, Kosnar, Kuntoš, Brabec, Peří, Konečný – Janás, Fruhwirt, Oščádal – Bulín J., Růžička, Bulín P. – Fruvirt, Zmeškal, Pucher – Hrubý.

Rozhodčí: Juhász – Kovács, Soltész