Újpest FC – Teplice 1:0 (kon.) | Trenčín – Tromsø 1:4 (kon.) | Vardar – Dukla Praha 2:3 (kon.)
Jenisej – Zlín 1:2 (kon.) | Plzeň – CSKA Moskva 0:0 (kon.) | Liberec – Chorzów 1:0 (kon.)
Domažlice – Sokolov 1:1 (kon.)
konec
FC Viktoria Plzeň
0:0 (0:0)
CSKA Moskva
Čtvrtek 02.02.2017, 16:00 • Benidorm, Španělsko • Přípravný zápas • Přátelské utkání
Předzápasové kurzy: 2.85 3.23 2.23
   
  Zápas je tedy u konce! Oba týmy měly své šance, jenže ani jeden je nedokázal přetavit v branku. CSKA Moskva a Viktoria Plzeň se tedy rozchází za bezbrankové remízy. Pro tento zápas je to vše, děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek dne! (17:55:47)
   
  90
  Konec zápasu.
   
  89
  S posledními sekundami zápasu se ještě něco s výsledkem snažili udělat fotbalisté Moskvy. Jejich střela v posledních sekundách ale neudělala Kozáčikovi větší problémy, neboť letěla mimo. Utkání pomalu končí!
   
  88
  Petržela dlouhým nákopem za obranu zkoušel najít jednoho ze svých spoluhráčů. Ani jeden na jeho přihrávku však nedosáhl a míč skončil v náruči Pomazuna.
   
  86
  Viktoriáni se snaží tlačit na pilu, což jim znepřijemňuje rychlý presing hráčů ruské CSKA.
   
  85
  Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Golovin, přichází Kuchaev.
   
  84
  Díky nepřesnostem se fotbalisté Viktorie Plzeň opět dostávají do útoku. Martin Zeman, to byl jenž vyslal pěknou střelu na Pomazuna. Ten mohl být ale klidný, neboť Zemanův pokus skončil těsně nad!
   
  82
  V posledních okamžicích jsou u balónu soupeři českého týmu. Nyní se však dostává do útoku Viktore. Ta celou akci začne od stoperského dua.
   
  80
  S posledními deseti minuty se do útoku vrhají hráči CSKA. Bbude zajímavé sledovat, zda se dočkáme aspoň jednoho gólu, nebo jestli se oba týmy rozejdou za bezbrankového stavu.
   
  78
  Nikoli. CSKA se svou standartní situací nenaložili vůbec dobře. O chvíli později se dostali hráči ruského týmu opět do šance, konkrétně střídající Gordyushenko, který se prezentoval hlavičkou, jenže ji poslal jen nad břevno Kozáčikovi branky.
   
  75
  Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Berezutskiy, přichází Nababkin.
   
  75
  Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Ionov, přichází Gordyushenko.
   
  74
  K dispozici budou mít standartní situaci také hráči CSKA Moskva. Uvidíme, zda s ní naloží aspoň podobně jako Viktoriáni před malou chvílí.
   
  71
  Martin Zeman dobře rozehrál standartní situaci, když krásným dlouhým nákopem našel volného spoluhráče až v šestnáctce soupeře. Poté skvělý zákrok předvedl Pomazun, jenž nyní zachránil svůj tým.
   
  69
  Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Řezník, přichází Matějů.
   
  68
  Rohový kop měli k dispozici hráči Plzně. Rozehráli ho na krátko, avšak to se neosvědčilo, jako dobrá varianta.
   
  66
  První žlutý kartónek vidí hráč ruské CSKA. Je jím Dzagoev, který nyní předvedl nedovolený zákrok.
   
  64
  Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Hubník, přichází Janza.
  Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Limberský, přichází Hájek.
   
  63
  Po střídání v obou týmech se zatím obrázek hry nemění. Ani jeden z týmů se nemůže usadit na delší dobu před brankou svého soupeře.

  Adam Pavlíček

  Branky:

  Karty:   66. Dzagoev (CSK)


  FC Viktoria Plzeň: Kozáčik – Řezník (67. Matějů), Hejda, Hubník (64. Hájek), Limberský (64. Janža) – Hořava, Hromada – Kopic (62. Petržela), Ivanschitz (59. Hlavatý), Kovařík (62. Zeman) – Krmenčík (59. Poznar).
  CSKA Moskva: Pomazun – A. Berezuckij (75. Gordjušenko), Vasin, Ignaševič – Fernandes, Milanov (46. Žamaletdinov), Wernbloom, Golovin (84. Kučajev), Ščennikov – Jonov (75. Nababkin), Dzagojev.