Újpest FC – Teplice 1:0 (kon.) | Trenčín – Tromsø 1:4 (kon.) | Vardar – Dukla Praha 2:3 (kon.)
Jenisej – Zlín 1:2 (kon.) | Plzeň – CSKA Moskva 0:0 (kon.) | Liberec – Chorzów 1:0 (kon.)

Sokolov právě vstřelil branku!
    Druholigový klub v samotném závěru duelu vyrovnal a utkání tak s nějvětší pravděpodobností skončí nerozhodně. Remízu zařídil střelou z přímého volného kopu DOMAGOJ KRAJAČIČ, pro něhož to byla premiérová trefa v sokolovském dresu.

71
    Domažlice právě vstřelily branku!
    Celek hrající třetí nejvyšší českou soutěž se zásluhou BEZDIČKY dvacet minut před koncem překvapivě ujímá vedení.

Lukáš Jasoněk

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Jiskra Domažlice. Více informací zde.

Branky: 71. Bezdička – 90. Krajačič

Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 2:6. Rohy: 10:8.
    TJ Jiskra Domažlice:
    FK Baník Sokolov: Dvořák I. – Mejdr, Vondráček, Dobrotka, Krajačič – Přerovský, Boček, Glaser, Čermák – Provod, Zorvan.
    2. poločas: Dvořák I. – Medveděv, Ševčík, Čihák, Krajačič – Machek, Vrtělka, Průcha, Dvořák II. – Tůma, Kosak