0:0 (0:0)
RSC Anderlecht
Pátek 03.02.2017, 20:30 • Daknam • Belgická liga • 25. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (22:23:44)

Ani v druhém poločase jsme se nedočkali branky a tak zápas končí bezbrankovou remízou. Domácí jsou nejspíš s jedním bodem spokojeni, zato Anderlecht je ve hře o titul a takhle ztráta může hodně mrzet. Anderlecht navázal na minulé kolo, kde remizoval také 0:0, tentokrát s St. Lutychem.

90+3

90+3
    Ofsajdové postavení Hanniho nejspíš ukončuje dnešní zápas.

90+2
    Standardní situaci domácí bez problému odvrátili.

90+1
    Rozhodčí Lardot se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Rohový kop pro Anderlecht. Ten nepřinesl žádné nebezpečí. Barry bude odkopávat od brány.
    89. Hupperts pálil v obrovské šanci těsně nad břevno!

89
    Obrovská šance domácího Huppertse. Dostal přihrávku do druhé vlny a ihned vystřelil. Rána končí těsně nad horní tyčí.

88
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Ticinovic, přichází Rassoul.
    87. Střídající Bruno byl blízko vstřelení vítězné branky!

87
    Brunova rána končí ve vnější síti. Jeden z domácích hráčů dostává křeče.

86
    Do velké šance se mohl řítit Mirič, jenže přihrávka byla na paty.

85
    Teodorczyk si v pokutovém území vůbec nevěděl rady s míčem. Pokusil se o centr, jenže ten byl zblokovaný.

84
    Tielemans obdržel míč na hranici vápna. Posunul míč více do osy hřiště a vyslal razantní střelu. Ta končí uprostřed brány a tak brankář Barry nemá žádný problém.

83
    Ofsajdové postavení Miriče.

82
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Straetman, přichází Bolbat.

81
    Další zbytečná ztráta Anderlechtu.

80
    Hanniho přihrávka do pokutového území nebyla příliš přesná. Vhazovat budou domácí , kteří se nikam neženou.