Vítkovice – Kometa Brno | 3:2 (po pr.) | | | Plzeň – Zlín | 7:1 (kon.) | | | Litvínov – Mladá Boleslav | 5:4 (po pr.) |
Liberec – Chomutov | 4:5 (kon.) | | | K. Vary – Třinec | 1:2 (kon.) | | | Pardubice – Mountfield HK | 1:4 (kon.) |
Sparta – Olomouc | 2:4 (kon.) |
Philadelphia – Montreal | 3:1 (kon.) | | | Buffalo – NY Rangers | 1:2 (po pr.) | | | Tampa – Ottawa | 2:5 (kon.) |
Nashville – Edmonton | 2:0 (kon.) | | | Dallas – Winnipeg | 3:4 (kon.) | | | Arizona – Chicago | 3:4 (kon.) |
St. Louis – Toronto | 5:1 (kon.) | | | Vancouver – San Jose | 1:4 (kon.) |
Barys – Minsk | 5:1 (kon.) | | | Jekatěrinburg – Riga | 4:2 (kon.) | | | Chanty-Mansijsk – Jokerit | 2:3 (kon.) |
Magnitogorsk – Petrohrad | 5:4 (5:4 po s.n.) | | | Čeljabinsk – Čerepovec | 1:0 (kon.) | | | Ufa – CSKA Moskva | 1:5 (kon.) |
Spartak Moskva – Soči | 1:3 (kon.) | | | HC Slovan – Viťaz | 1:6 (kon.) |
Vsetín – Kladno | 0:4 (kon.) | | | Havířov – Mladá Boleslav | 4:1 (kon.) | | | K. Vary – Třinec | 2:1 (kon.) |
Olomouc – HC Litvínov | 4:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Jihlava | 4:1 (kon.) | | | Chomutov – Zlín | 3:2 (kon.) |
HC Plzeň – Č. Budějovice | 5:3 (kon.) | | | Písek – Slavia | 2:7 (kon.) | | | Vítkovice – Kolín | 5:2 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Letňany | 2:8 (kon.) | | | Pardubice – Kometa Brno | 5:2 (kon.) | | | Sparta – Liberec | 5:1 (kon.) |
Zlín – Mladá Boleslav | 1:4 (kon.) | | | Olomouc – Liberec | 3:1 (kon.) | | | K. Vary – Č. Budějovice | 0:3 (kon.) |
Jihlava – Mountfield HK | 4:2 (kon.) | | | Slavia – HC Litvínov | 6:4 (kon.) |
Česko – Kazachstán | 0:8 (kon.) |
Poprad – Zvolen | 5:6 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Nové Zámky | 2:6 (kon.) | | | Košice – Žilina | 4:5 (kon.) |
Banská Bystrica – Trenčín | 4:1 (kon.) | | | Nitra – Martin | 5:2 (kon.) |
Spišská N. Ves – Pov. Bystrica | 7:4 (kon.) | | | Topoľčany – Michalovce | 3:2 (kon.) | | | Prešov – Skalica | 9:4 (kon.) |
Č. Lípa – HC Varnsdorf | 8:6 (kon.) | | | Č. Krumlov – HC Vimperk | 3:1 (kon.) |
konec
HC Energie Karlovy Vary
2:1
(1:1, 1:0, 0:0)
HC Oceláři Třinec
59:02
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Šik – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).
|
|
47:33
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Raška – 2 min., hákování).
|
|
46:32
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Michálek – 2 min., držení protihráče).
|
|
43:46
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Marguš – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
43:03
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Halberštát – 2 min., sekání).
|
|
38:34
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Klejna – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
37:19
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Michálek – 2 min., podražení).
|
|
34:04
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Kašpar – 2 min., podražení).
|
|
28:12
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Habr – 2 min., faul loktem).
|
|
23:10
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Krzak – 2 min., hákování).
|
|
22:32
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Rufer – 2 min., sekání).
|
|
04:26
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Havránek – 2 min., hákování).
|
|
03:16
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Hudeček – 2 min., krosček).
|
Branky a nahrávky:
10. Kala (Klejna), 24. Bečka (Hotěk, Přibyl) – 3. Molin (Peterek)
Rozhodčí: Jan JAROŠ – Daniel HORÁŽDOVSKÝ/ Kryštof OVSÍK
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Energie Karlovy Vary:
Kašpar (Beran) – Zavřel, Štaif, Přibyl, Kala, Klejna, Tureček – Holub, Hudečka, Habr, Maydl, Bečka, Šťastný, Šik, Halberštát, Hotěk, Petrov
Náhradníci:
Trenér:
HC Oceláři Třinec: Štěpánek (Ochman) – Radzienciak, Krzak, Rufer, Marguš, Michálek, Homola – Havránek, Klocek, Petrek, Raška, Indrst, Plandor, Papaj, Molin
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Oceláři Třinec: Štěpánek (Ochman) – Radzienciak, Krzak, Rufer, Marguš, Michálek, Homola – Havránek, Klocek, Petrek, Raška, Indrst, Plandor, Papaj, Molin
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jan JAROŠ – Daniel HORÁŽDOVSKÝ/ Kryštof OVSÍK
Diváci:
Tadeáš Bartoš